Nie szczepimy się przeciw COVID-19

Powstaliśmy, by walczyć
o zdrowie i życie Polaków!

##--plugin|marquee--##

NASZĄ MISJĄ JEST

kontakt ulotki grafiki facebook twitter telegram rummble

NEWSY PSNLiN

Firmy ubezpieczeniowe informują o ogromnym wzroście zgonów - dr Kelly Victory
Firmy ubezpieczeniowe informują o ogromnym wzroście zgonów - dr Kelly Victory

Wywiad z dr Kelly Victory dla telewizji KUSI News, udzielony w dniu 2 lutego 2022 r. (do 2.20 min.)

Amerykańskie firmy ubezpieczeniowe donoszą o olbrzymim i niewytłumaczalnym wzroście liczby zgonów wśród osób w wieku 18-49 lat. Równolegle z doniesień wynika, że wzrosła liczba niektórych diagnoz medycznych, takich jak poronienia czy porażenie nerwu twarzowego.

Swój pogląd na temat tych danych i tego, co może być przyczyną wzrostu przypadków, przedstawi nam specjalistka ds. medycyny ratunkowej i zarządzania katastrofami, dr Kelly Victory.

więcej
Czy będziemy wspólnie finansować monopol WHO na nasze zdrowie?

Wzmocnienie centralnej roli WHO jako organu kierującego i koordynującego międzynarodową pracę w zakresie zdrowia, podejście "Jedno zdrowie" obejmujące cały rząd i całe społeczeństwo jako fundamentalne znaczenie dla osiągnięcia i utrzymania celów zaplanowanych przez WHO, zwalczanie fałszywych, wprowadzających w błąd lub dezinformacji jako kluczowe elementy osiągnięcia i utrzymania celu (celów), konieczność wsparcia finansowego przez państwo członkowskie licznych działań zaplanowanych przez WHO w celu skutecznej ich realizacji - tak w kilku zdaniach podsumować można "Projekt roboczy, przedstawiony na podstawie osiągniętych postępów, do rozpatrzenia przez Międzyrządowy Organ Negocjacyjny na jego drugim posiedzeniu".
Warto dokładnie go przeanalizować i "czytać między wierszami".

więcej
Urugway - przegrana bitwa???
Urugway - przegrana bitwa???

Sąd apelacyjny uchylił decyzje o wstrzymaniu szczepień dzieci

Sąd apelacyjny w Montevideo uchylił decyzję sądu niższej instancji wstrzymującą szczepienia dzieci w wieku od 5 do 13 lat przeciwko COVID-19 - poinformował minister zdrowia Daniel Salinas. Podawanie tych leków zostanie wznowione w czwartek bez konieczności wcześniejszego umawiania się na wizyty.

więcej
Szczepienia dzieci przeciw covid-19 w Urugwaju ZAKAZANE
Szczepienia dzieci przeciw covid-19 w Urugwaju ZAKAZANE

Urugwajski sędzia zdecydował o wstrzymaniu szczepień anty covid dla dzieci.

Recarey uaktywnił tę uchwałę do czasu, gdy "wszystkie umowy na zakup tych szczepionek zostaną opublikowane w całości (...)"; "zostanie przekazany skład substancji, które mają być zaszczepione" oraz "zostanie opracowany tekst - który zostanie przekazany osobom odpowiedzialnym za nieletnich - w pełni i jasno informujący".

Raport powinien również stwierdzać, że "substancja została dopuszczona jedynie do użytku w nagłych wypadkach, a nie do użytku ostatecznego, wyjaśniając w prosty sposób, jaka jest różnica między tymi dwoma rodzajami zezwoleń", oraz że "wykryte już działania niepożądane powinny być wyszczególnione w całości, okresowo aktualizując te informacje".

Firma farmaceutyczna Pfizer wyraziła ubolewanie z powodu "decyzji podjętej na szczeblu sądowym".

więcej
Światowa Rada Zdrowia wzywa do globalnego wycofania szczepionek przeciw Covid-19
Światowa Rada Zdrowia wzywa do globalnego wycofania szczepionek przeciw Covid-19

"W tym miesiącu Światowa Rada Zdrowia wezwała do globalnego wycofania wszystkich "szczepionek" (przeciw Covid-19). Bo na całym świecie odnotowano 40 000 zgonów w bazach danych odpowiedzialnych za bezpieczeństwo. 40 tysięcy zgonów w tych dużych: VAERS, Yellow Card System, VIGI Safe, EUDRA System. 40 000 zgonów po szczepionce. To jest nie do przyjęcia! Typowy standard dla każdego produktu biologicznego to 50 zgonów i wycofanie z rynku. Koniec. 40! Nie 40 000!... Światowy organ wezwał do ściągnięcia ich z rynku, a nadal nimi szczepią. Widać, że coś tu nie działa jak trzeba. Mamy kłopoty jeżeli chodzi o bezpieczeństwo szczepionek. Dr Malone przedstawił skuteczność szczepionek, która w dużej mierze zanika. Powiem wam tylko tyle, że CDC oznajmiła nam 10 grudnia 2021, a propos Omnikrona, że 79% osób chorych na Omnikrona było w pełni zaszczepionych! To jest pierwszy z brzegu dowód na to, że szczepionki przeciw Omnikronowi kompletnie zawiodły".- powiedział przed Senacką Komisją Zdrowia dr Peter McCullough.

więcej

Ostatnio dodane

Badania w Tajlandii wykazały problemy z sercem u 29 procent zaszczepionej młodzieży
Badania w Tajlandii wykazały problemy z sercem u 29 procent zaszczepionej młodzieży

Według nowego badania, prawie trzy na 10 dzieci, które otrzymały szczepionkę Pfizera COVID-19, doświadczyło później skutków ubocznych dotyczących serca.

Badanie: "Cardiovascular Effects of the BNT162b2 mRNA COVID-19 Vaccine in Adolescents" (Wpływ szczepionki BNT162b2 mRNA COVID-19 na układ sercowo-naczyniowy u młodzieży) - preprint z 8 sierpnia 2022.

Niniejsze badanie koncentruje się na skutkach sercowo-naczyniowych, w szczególności zapalenia mięśnia sercowego i zapalenia osierdzia, po wstrzyknięciu szczepionki BNT162b2 mRNA COVID-19 u młodzieży z Tajlandii.

500 000 zł kary dla lekarza za leczenie amantadyną
500 000 zł kary dla lekarza za leczenie amantadyną

O problemie, z jakim borykają się lekarze, którzy stali na pierwszej linii ognia i z zaangażowaniem leczyli od wczesnych dni infekcji osoby z rozpoznanym Covid-19, a którym jest prześladowanie przez Rzecznika Praw Pacjenta, pisaliśmy już wcześniej w artykule:

Rzecznik Praw Pacjenta czy Rzecznik Praw Farmacji

https://psnlin.pl/news,rzecznik-praw-pacjenta-czy-rzecznik-praw-farmacji,135.html

Czy "szczepionki" były testowane na zwierzętach?
Czy "szczepionki" były testowane na zwierzętach?

"Fact Checking wspomina o trzech badaniach na zwierzętach. Jak się jednak okazało, we wszystkich trzech badaniach eksperymentatorzy zabili zwierzęta testowe krótko po podaniu szczepionki." - donosi publicysta Mariusz Jagóra.

Dr Katarzyna Bross-Walderdorff z PSNLiN w Realu24 - o zdrowiu Polaków
Pokaż
Dr Katarzyna Bross-Walderdorff z PSNLiN w Realu24 - o zdrowiu Polaków

Posłuchaj odważnej lekarki, która za głoszenie prawdy płaci wysoką cenę, a ludzkie zdrowie przedkłada ponad swój interes.


Do dzisiaj nie ma żadnej debaty. Obecnie są dane statystyczne potwierdzające obawy i ostrzeżenia niezależnych lekarzy, ale dalej się ich ucisza. Krok po kroku, w całej Europie, ...