Nie szczepimy się przeciw COVID-19

Powstaliśmy, by walczyć
o zdrowie i życie Polaków!

##--plugin|marquee--##

NASZĄ MISJĄ JEST

kontakt ulotki grafiki facebook twitter telegram rummble

NEWSY PSNLiN

Rzecznik Praw Pacjenta czy Rzecznik Praw Farmacji
UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ Z GRAFIKĄ: Facebook Twitter Telegram Instagram
Rzecznik Praw Pacjenta czy Rzecznik Praw Farmacji

Jak informowaliśmy przed miesiącem: "Bartłomiej Chmielowiec, rzecznik praw pacjenta wydał decyzję dotyczącą przychodni Optima z Przemyśla, w której przyjmuje Włodzimierz Bodnar. Rzecznik uznał, że placówka stosując amantadynę narusza zbiorowe prawo pacjentów do leczenia zgodnego aktualną wiedzą medyczną, i zakazał stosowanie tego leku w leczeniu Covid-19."

Rzecznik nie ustaje w prześladowaniu kolejnych lekarzy, którzy odważyli się zgodnie ze swoją wiedzą i doświadczeniem leczyć infekcje wirusowe u pacjentów amantadyną. Lekarze otrzymują wezwania do przedstawienia dokumentacji i są nękani kontrolami pod groźbą nałożenia wysokich kar pienięznych.

Pomimo świadectw wielu osób, u których amantadyna wykazała wielokrotnie natychmiastową skuteczność w poprawie samopoczucia i ustąpieniu objawów chorobowych. Pomimo doniesień naukowych o tym, że amantadyna hamuje znane i nowe kanały jonowe kodowane przez SARS-CoV-2, co potwierdza jej potencjał leczniczy w zakażeniu tym patogenem (https://www.nature.com/articles/s42003-021-02866-9?fbclid=IwAR05wN062md50Q-aMItvPe2dS4uTLe2-1T8b2RAo67ZxdXHTHjGAQEV4G2I) - rzecznik praw pacjenta wszczyna dochodzenia w przychodniach, w których lekarze nie zalecali tylko szkodliwego paracetamolu i pomiaru saturacji, a w razie jej spadku wezwania karetki (zgodnie z rekomendacjami rządowych ekspertów) - tylko podejmowali od pierwszych symptomów leczenie - znanym i stosowanym od lat lekiem.

Skąd taka nadgorliwość rzecznika praw pacjenta w prowadzneiu "śledztwa" w sprawie stosowania amantadyny?

Zastanawiająca jest decyzja i kategoryczna opinia RPP o braku skuteczności i bezpieczeństwa leczenia COVID-19 przy pomocy amantadyny, jeśli przedstawione zostały dotychczas tylko wyniki poskich badań nad pacjentami hospitalizowanymi. Podkreślmy jeszcze raz - badania nad pacjentami leczonymi w przychodni NADAL trwają, zaś RPP kategorycznie zakazuje stosowania amantadyny i tropi lekarzy, którzy ją w leczeniu stosowali...

Kiedy w grudniu 2021 roku wystosowaliśmy w odpowiedzi na haniebną decyzję MZ z 10.12.2021r., ograniczającą stosowanie amantadyny do dwóch ściśle określonych wskazań medycznych (choroby Parkinsona i dyskinezy późnej u osób dorosłych) żądanie jej natychmiastowego odwołania, MZ odpisało nam, że nie zakazuje stosowania tego leku, wprowadza jedynie jego reglamentację.

Treść naszego żądania TUTAJ.

A odpowiedź z MZ poniżej:

I o ile zgadzamy się z MZ, że najważniejsze jest dobro chorego, to inaczej widocznie je postrzegamy - dla nas dobrem chorego jest stosowanie skutecznego leczenia znanymi od lat lekami, zaś MZ naciskało wszelkimi sposobami na wyszczepienie społeczeństwa nowymi, będącymi nadal w trakcie badań, preparatami genetycznymi, obarczonymi ryzykiem powikłań dalece groźniejszych niż działania niepożądane, jakie może dawać stosowanie amantadyny i na pewno powikłań nieodwracalnych, ponieważ tego, co się wszczepia, nie da się usunąć z organizmu.

Co innego ma do zaoferowania MZ i RPP jeśli chodzi o leczenie infekcji koronawirusowej? Kolejny niesprawdzony preparat, WARUNKOWO DOPUSZCZONY DO UŻYCIA, obarczony ryzykiem poważnych działań niepożądanych, znacznie droższy i mniej dostępny niż amantadyna - więcej o tym preparacie TUTAJ.

Analizując postępowanie rzecznika praw pacjenta, nie sposób nie zauważyć, że może ono skutkować zaniechaniem leczenia infekcji koronawirusowych we wczesnym etapie, w którym stosujący ją dotychczas lekarze i pacjenci doświadczyli jej skuteczności na "własnej skórze". Zaniechanie wczesnego leczenia, to znowu duże ryzyko postępowania infekcji i cięższej jej przebiegu.
Czy zatem na pewno chodzi o troskę o zdrowie i życie Polaków?
Czy może rzecznik praw pacjenta to raczej rzecznik praw farmacji... Zwłaszcza gigatów farmaceutycznych produkujących tzw.szczepionki p/Covid i nowe, kosztowne leki - nomen omen obydwa rozwiązania nadal nie do końca przebadane pod względem skuteczności i bezpieczeństwa...
Czyżby eksperymentowanie na zdrowiu Polaków było najlepszym rozwiązaniem?

profilaktyka_i_leczenie_PSNLiN-Rzecznik_Praw_Pacjenta_czy_Rzecznik_Praw_Farmacji-2Ostatnio dodane

"Szczepionki" mRNA - wyniki wskazują na nadmierne ryzyko poważnych zdarzeń niepożądanych
"Szczepionki" mRNA - wyniki wskazują na nadmierne ryzyko poważnych zdarzeń niepożądanych

Poważne zdarzenia niepożądane o szczególnym znaczeniu występujące po szczepieniu mRNA w badaniach randomizowanych - praca naukowa.

"Szczepionki Pfizer i Moderna mRNA COVID-19 wiązały się ze zwiększonym ryzykiem poważnych zdarzeń niepożądanych o szczególnym znaczeniu."

"Nadwyżka ryzyka wystąpienia poważnych zdarzeń niepożądanych o szczególnym znaczeniu przewyższała redukcję ryzyka hospitalizacji z powodu COVID-19 w porównaniu z grupą placebo zarówno w badaniach Pfizer, jak i Moderna."

Pełen opis badania poniżej.

Po pierwsze nie szkodzić - komentarz do aktualnych wydarzeń medycznych
Pokaż
Po pierwsze nie szkodzić - komentarz do aktualnych wydarzeń medycznych

Dr Katzrayna Ratkowska, prof. Ryszard Zajączkowski i dr Elżbieta Pelleng-Zemek z Francji odnoszą się do aktualnej sytuacji epidemiologicznej.

Poruszają temat wartości etycznych i moralnych w służbie zdrowia, prostują medialne kłamstwa nt. "szczepionek" przeciw Covid-19, ujawniają zatrważające ...

Odtruwanie/detox z białka S - kolca/spike
Odtruwanie/detox z białka S - kolca/spike
Odtruwanie/detox z białka S - kolca/spike

Światowa Rada do Spraw Zdrowia - "World Council for Health" - wydała zalecenia (ostatnia aktualizacja z dnia 9.03.2022r.) wspomagające usuwanie z organizmu białek S, które znajdują się w naszym organizmie i atakują go na skutek infekcji wirusem lub przyjęcia preparatów nazywanych szczepionkami przeci Covid-19.

WCH to ogólnoświatowa koalicja organizacji zajmujących się zdrowiem i grup społeczeństwa obywatelskiego, które wspólnie dążą do poszerzenia wiedzy o zdrowiu publicznym i tworzenia zaleceń opartych o naukę i wspólną mądrość.

Obrona dr Eweliny Gierszewskiej z PSNLiN przed Okręgową Izbą Lekarską w Gdańsku cz.1
Pokaż
Obrona dr Eweliny Gierszewskiej z PSNLiN przed Okręgową Izbą Lekarską w Gdańsku cz.1

W dniu 21 czerwca 2022 roku o godz. 14:00 przed Okręgową Izbą Lekarską w Gdańsku zgromadził się tłum ludzi w obronie dr Eweliny Gierszewskiej członka zarządu Polskiego Stowarzyszenie Niezależnych Lekarzy i Naukowców.