Nie szczepimy się przeciw COVID-19

Powstaliśmy, by walczyć
o zdrowie i życie Polaków!

##--plugin|marquee--##

NASZĄ MISJĄ JEST

kontakt ulotki grafiki facebook twitter telegram rummble

Szczepienia dzieci

Kolejne badanie wskazuje na podwyższone ryzyko zapalenia mięśnia sercowego u nastolatków
UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ Z GRAFIKĄ: Facebook Twitter Telegram Instagram
Kolejne badanie wskazuje na podwyższone ryzyko zapalenia mięśnia sercowego u nastolatków

Kolejne badanie wskazuje na wzrost ryzyka wystąpienia zapalenia mięśnia sercowego i osierdzia u nastolatków po "szczepieniu" przeciwko Covid-19.

Minęło już kilka miesięcy, odkąd nastolatki w wieku od 12 lat mogą otrzymać szczepionkę. Wciąż pojawiają się nowe informacje dotyczące ryzyka rozwoju zapalenia mięśnia sercowego w tej części populacji po podaniu preparatów genetycznych mRNA.

Omawiane badanie: "Myocarditis and Pericarditis in Adolescents after First and Second doses of mRNA COVID-19 Vaccines" ujawniło w szczególności istnienie tego zjawiska, ale przede wszystkim większe ryzyko po drugiej dawce, głównie u chłopców.

Dr François Montastruc, farmakolog w centrum nadzoru nad bezpieczeństwem farmakoterapii Szpitala Uniwersyteckiego w Tuluzie i główny badacz badania, wyjaśnia: "Przeanalizowaliśmy wszystkie zgłoszenia działań niepożądanych na podstawie danych z globalnej bazy danych nadzoru nad bezpieczeństwem farmakoterapii i głównie z krajów europejskich (Francja, Niemcy, Hiszpania, Włochy, Wielka Brytania), do 14 września 2021 r. Dokładniej przyjrzeliśmy się stwierdzeniom zapalenia mięśnia sercowego i osierdzia, które wydawały się częstsze u młodych ludzi ".

Po tych analizach dr Montastruc oświadczył: "Wśród 4942 raportów przeanalizowanych u nastolatków zidentyfikowaliśmy 242 przypadki zapalenia mięśnia sercowego lub zapalenia osierdzia. Wśród tych oświadczeń w ośmiu na dziesięć przypadków hospitalizacja była konieczna. Średni czas do wystąpienia objawów wynosił 4 dni po pierwszej dawce i 3 dni po drugiej".

Stwierdzono, że ryzyko wystąpienie zapalenia mięśnia sercowego lub osierdzia jest pięciokrotnie większe po drugiej dawce w porównaniu z pierwszą. Ponadto obserwowano, że ryzyko wystąpienia zapalenia mięśnia sercowego lub osierdzia jest dziesięciokrotnie większe u chłopców niż u dziewcząt, czy to przy pierwszej czy drugiej dawce.

Tak wygląda bezpieczeństwo szczepień (przyp.redakcji).

Szczepienia_dzieci_PSNLiN-Zapalenie_mięśnia_sercoweg_po_szczepionce_przeciw_covid19

Ostatnio dodane

"Szczepionki" mRNA - wyniki wskazują na nadmierne ryzyko poważnych zdarzeń niepożądanych
"Szczepionki" mRNA - wyniki wskazują na nadmierne ryzyko poważnych zdarzeń niepożądanych

Poważne zdarzenia niepożądane o szczególnym znaczeniu występujące po szczepieniu mRNA w badaniach randomizowanych - praca naukowa.

"Szczepionki Pfizer i Moderna mRNA COVID-19 wiązały się ze zwiększonym ryzykiem poważnych zdarzeń niepożądanych o szczególnym znaczeniu."

"Nadwyżka ryzyka wystąpienia poważnych zdarzeń niepożądanych o szczególnym znaczeniu przewyższała redukcję ryzyka hospitalizacji z powodu COVID-19 w porównaniu z grupą placebo zarówno w badaniach Pfizer, jak i Moderna."

Pełen opis badania poniżej.

Po pierwsze nie szkodzić - komentarz do aktualnych wydarzeń medycznych
Pokaż
Po pierwsze nie szkodzić - komentarz do aktualnych wydarzeń medycznych

Dr Katzrayna Ratkowska, prof. Ryszard Zajączkowski i dr Elżbieta Pelleng-Zemek z Francji odnoszą się do aktualnej sytuacji epidemiologicznej.

Poruszają temat wartości etycznych i moralnych w służbie zdrowia, prostują medialne kłamstwa nt. "szczepionek" przeciw Covid-19, ujawniają zatrważające ...

Odtruwanie/detox z białka S - kolca/spike
Odtruwanie/detox z białka S - kolca/spike
Odtruwanie/detox z białka S - kolca/spike

Światowa Rada do Spraw Zdrowia - "World Council for Health" - wydała zalecenia (ostatnia aktualizacja z dnia 9.03.2022r.) wspomagające usuwanie z organizmu białek S, które znajdują się w naszym organizmie i atakują go na skutek infekcji wirusem lub przyjęcia preparatów nazywanych szczepionkami przeci Covid-19.

WCH to ogólnoświatowa koalicja organizacji zajmujących się zdrowiem i grup społeczeństwa obywatelskiego, które wspólnie dążą do poszerzenia wiedzy o zdrowiu publicznym i tworzenia zaleceń opartych o naukę i wspólną mądrość.

Obrona dr Eweliny Gierszewskiej z PSNLiN przed Okręgową Izbą Lekarską w Gdańsku cz.1
Pokaż
Obrona dr Eweliny Gierszewskiej z PSNLiN przed Okręgową Izbą Lekarską w Gdańsku cz.1

W dniu 21 czerwca 2022 roku o godz. 14:00 przed Okręgową Izbą Lekarską w Gdańsku zgromadził się tłum ludzi w obronie dr Eweliny Gierszewskiej członka zarządu Polskiego Stowarzyszenie Niezależnych Lekarzy i Naukowców.