Nie szczepimy się przeciw COVID-19

Powstaliśmy, by walczyć
o zdrowie i życie Polaków!

##--plugin|marquee--##

NASZĄ MISJĄ JEST

kontakt ulotki grafiki facebook twitter telegram rummble

Pole elektromagnetyczne. Oddziaływanie na człowieka i środowisko. Aspekty zdrowotne. Regulacje prawne.

https://www.facebook.com/watch/live/?extid=NS-UNK-UNK-UNK-AN_GK0T-GK1C&ref=watch_permalink&v=334866665368988

Pole elektromagnetyczne. Oddziaływanie na człowieka i środowisko. Aspekty zdrowotne. Regulacje prawne.

Video_PSNLiN-Pole_elektromagnetyczne

19 marca 2022 w Prędocinie k.Brzegu odbyła się niezwykle ważna konferencja: “Pole elektromagnetyczne. Oddziaływanie na człowieka i środowisko. Aspekty zdrowotne. Regulacje prawne."

Spotkanie zostało zorganizowane przez lokalną grupę aktywistów WiS "Wiedza i Samostanowienie", działającą głównie na terenie woj. opolskiego. Grupa ta podejmuje działania mające na celu edukację, budowanie więzi społecznych, zrzesza ludzi podobnie myślących, chcących świadomie stanowić o swoim losie i zachęca do tego innych.

Prelegenci:

Zbigniew Gelzok - elektromonter, który przez lata pracował przy budowie stacji bazowych telefonii komórkowych. W pracy stracił zdrowie, przeszedł na rentę. Teraz jest Prezesem Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Przeciwdziałania Elektroskażeniom "Prawo do Życia", które działa od 2006 roku. Zajmuje się sprawami prawnymi i technicznymi, dotyczącymi telefonii komórkowych. Walczy przed Sądami Administracyjnymi i mimo, że nie ma wykształcenia prawniczego, wygrywa sprawy, a tym samym udowadnia, że operatorzy notorycznie łamią prawo. Podczas procesów sądowych wielokrotnie wykazał jakie są negatywne skutki oddziaływania pola elektromagnetycznego na organizm człowieka. Posiada również wiedzę, w jaki sposób je zniwelować a nawet cofnąć, co udowadnia na przykładzie swojej osoby.

Piotr Rossudowski - członek PSNLiN, lekarz medycyny z ponad 30 letnim stażem pracy. Zajmuje się wpływem promieniowania elektromagnetycznego na organizm ludzki od wielu lat w związku z zainteresowaniem leczeniem fizykalnym, a szczególnie światłem widzialnym rozproszonym, spolaryzowanym i laserowym. W tym przypadku nie działaniem leczniczym, ale możliwych następstwach szkodliwych fal elektromagnetycznych, które otaczają każdego z nas w coraz większym stopniu i natężeniu.

Rafik Ennaoui - mieszkaniec powiatu pyrzyckiego. Pasjonat tematyki sztucznych pól elektromagnetycznych. W 2019r. uczestniczył w posiedzeniu Sejmowej Komisji Cyfryzacji, Innowacyjności i Nowoczesnych Technologii zajmującej się rządowym projektem ustawy o zmianie ustawy o wspieraniu rozwoju usług i sieci telekomunikacyjnych oraz niektórych innych ustaw, tzw. “Megaustawy". Zajmuje się edukacją społeczeństwa pod względem bezpiecznego wykorzystywania technologii w naszym codziennym życiu. Społecznik z krwi i kości, na co dzień wykonuje pomiary sztucznego pola elektromagnetycznego. Jego przygoda z tematem PEM (Promieniowania elektromagnetycznego) zaczęła się w październiku 2017 roku - od informacji o planowanej budowanie 4 stacji bazowej w jego rodzinnej miejscowości Lipiany.

Rafał Górski - absolwent Politechniki Łódzkiej, studiów doktoranckich na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego, studiów podyplomowych "Ekologia-Etyka-Technika" na Uniwersytecie Gdańskim, "Sztuka kierowania" na Uniwersytecie Łódzkim oraz "Zarządzanie Miastem i Polityką Miejską" w Szkole Głównej Handlowej. Jako aktywista działa od 1995 roku. W 2000 r. z grupą znajomych powołał do życia magazyn "Obywatel", który poruszał tematy związane z polityką, społeczeństwem i ekologią. Od 2004 r. działa pod szyldem Instytutu Spraw Obywatelskich, którego jest Prezesem. Promuje europejską inicjatywę obywatelską "STOP (((5G))) - połączeni i bezpieczni", która obejmuje 27 krajów UE.

Zapoznaj się z tą inicjatywą i PODPISZ PETYCJĘ:

https://instytutsprawobywatelskich.pl/stop-5g-europejska-inicjatywa-obywatelska-pomozesz/?fbclid=IwAR32U1AY2H-Uyd_GyuRYj0nlpftBvSB1YEDuFOtkEb7tROzqusPze1pY2vw

Obywatele Unii Europejskiej jednoczą się, aby zmienić unijne przepisy dotyczące bezprzewodowej technologii 5G. Obawy obywateli dotyczą epidemii nowotworów, zużycia energii i kradzieży danych - wszystkie one mają związek z wprowadzeniem sieci 5G. Technologia ta jest wykorzystywana przez telefonię komórkową, wi-fi i Internet rzeczy. Wdrożenie 5G odbywa się bez udziału obywateli w podejmowaniu decyzji. Pilnie potrzebne są przepisy chroniące nas i środowisko. Dlatego 1 marca 2022 roku rozpoczęło się zbieranie podpisów pod europejską inicjatywą obywatelską "STOP (((5G))) - połączeni i bezpieczni". Zbiórka trwa we wszystkich 27 krajach UE. Potrzebujemy milion podpisów. Pomożesz?

Źródło

Data publikacji: 23.03.2022

Ostatnio dodane

WHO - GLOBALNY ZAMACH STANU! Konferencja w Parlamencie Europejskim.
Pokaż
WHO - GLOBALNY ZAMACH STANU! Konferencja w Parlamencie Europejskim.

19 kwietnia 2023 r. odbyła się w Parlamencie Europejskim w Strasburgu konferencja poświęcona wdrażanemu przez 196 narodów, tzw. Traktatowi Pandemicznemu WHO (Światowej Organizacji Zdrowia). Konferencja została zorganizowana przez europejskich posłów: Francesca Donato, Stasysa Jakeliunasa, ...

WHO - GLOBALNY ZAMACH STANU! Konferencja w Parlamencie Europejskim.
WHO - GLOBALNY ZAMACH STANU! Konferencja w Parlamencie Europejskim.
WHO - GLOBALNY ZAMACH STANU! Konferencja w Parlamencie Europejskim.

19 kwietnia 2023 r. odbyła się w Parlamencie Europejskim w Strasburgu konferencja poświęcona wdrażanemu przez 196 narodów, tzw. Traktatowi Pandemicznemu WHO (Światowej Organizacji Zdrowia). Konferencja została zorganizowana przez europejskich posłów: Francesca Donato, Stasysa Jakeliunasa, Virginie Joron, Mislava Kolakusica, Sylvię Limmer, Roba Roosa, Ivana Vilibora Sincica i Cristiana Terhes. Zaproszono lekarzy i prawników mających wieloletnie doświadczenie w pracy z WHO, którzy wyjaśnili opinii publicznej zagrożenia płynące z wdrożenia ww. traktatu.

TRYBUNAŁ KONSTYTUCYJNY (SK81/19) - Obowiązek szczepień dzieci formalnie niezgodny z Konstytucją RP
TRYBUNAŁ KONSTYTUCYJNY (SK81/19) - Obowiązek szczepień dzieci formalnie niezgodny z Konstytucją RP
TRYBUNAŁ KONSTYTUCYJNY (SK81/19) - Obowiązek szczepień dzieci formalnie niezgodny z Konstytucją RP

Wygrana bitwa, wojna trwa dalej! Mec. Arkadiusz Tetela i Stop Nop Justyny Sochy odzuskali miliony złotych bezprawnie odebrane rodzicom z powodu niepoddania dzieci obowiązkowym szczepieniom ochronnym.

  • Obecnie obowiązek szczepień formalnie jest niezgodny z Konstytucją - komunikat GIS nie stanowi źródła prawa
  • Osoby, które otrzymały grzywny powinny złożyć wniosek o wznowienie postępowania za 6 miesięcy od wyroku TK
  • Osoby, które mają postępowanie w toku powinny powołać się na wyrok TK (organy administracji mogą jeszcze próbować nakładać grzywny, sądy powinny je uchylać)
Trybunał Konstytucyjny - oświadczenie dr Piotra Witczaka z PSNLiN nt. obowiązku szczepienia dzieci
Pokaż
Trybunał Konstytucyjny - oświadczenie dr Piotra Witczaka z PSNLiN nt. obowiązku szczepienia dzieci

9.05.2023 o godz. 9:00 Trybunał Konstytucyjny ma rozpatrzyć pierwszą w historii skargę rodziców w sprawie obowiązku poddawania dzieci szczepieniom ochronnym, złożoną w ich imieniu przez adwokata Arkadiusza Tetelę z inicjatywy STOP NOP.

W tej sprawie głos zabrali przedstawiciele PSNLiN m.in. ...