Nie szczepimy się przeciw COVID-19

Lekarze dla zdrowia

##--plugin|marquee--##

NASZĄ MISJĄ JEST

kontakt ulotki grafiki facebook twitter telegram rummble

Pole elektromagnetyczne. Oddziaływanie na człowieka i środowisko. Aspekty zdrowotne. Regulacje prawne.

https://www.facebook.com/watch/live/?extid=NS-UNK-UNK-UNK-AN_GK0T-GK1C&ref=watch_permalink&v=334866665368988

Pole elektromagnetyczne. Oddziaływanie na człowieka i środowisko. Aspekty zdrowotne. Regulacje prawne.

Video_PSNLiN-Pole_elektromagnetyczne

19 marca 2022 w Prędocinie k.Brzegu odbyła się niezwykle ważna konferencja: “Pole elektromagnetyczne. Oddziaływanie na człowieka i środowisko. Aspekty zdrowotne. Regulacje prawne."

Spotkanie zostało zorganizowane przez lokalną grupę aktywistów WiS "Wiedza i Samostanowienie", działającą głównie na terenie woj. opolskiego. Grupa ta podejmuje działania mające na celu edukację, budowanie więzi społecznych, zrzesza ludzi podobnie myślących, chcących świadomie stanowić o swoim losie i zachęca do tego innych.

Prelegenci:

Zbigniew Gelzok - elektromonter, który przez lata pracował przy budowie stacji bazowych telefonii komórkowych. W pracy stracił zdrowie, przeszedł na rentę. Teraz jest Prezesem Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Przeciwdziałania Elektroskażeniom "Prawo do Życia", które działa od 2006 roku. Zajmuje się sprawami prawnymi i technicznymi, dotyczącymi telefonii komórkowych. Walczy przed Sądami Administracyjnymi i mimo, że nie ma wykształcenia prawniczego, wygrywa sprawy, a tym samym udowadnia, że operatorzy notorycznie łamią prawo. Podczas procesów sądowych wielokrotnie wykazał jakie są negatywne skutki oddziaływania pola elektromagnetycznego na organizm człowieka. Posiada również wiedzę, w jaki sposób je zniwelować a nawet cofnąć, co udowadnia na przykładzie swojej osoby.

Piotr Rossudowski - członek PSNLiN, lekarz medycyny z ponad 30 letnim stażem pracy. Zajmuje się wpływem promieniowania elektromagnetycznego na organizm ludzki od wielu lat w związku z zainteresowaniem leczeniem fizykalnym, a szczególnie światłem widzialnym rozproszonym, spolaryzowanym i laserowym. W tym przypadku nie działaniem leczniczym, ale możliwych następstwach szkodliwych fal elektromagnetycznych, które otaczają każdego z nas w coraz większym stopniu i natężeniu.

Rafik Ennaoui - mieszkaniec powiatu pyrzyckiego. Pasjonat tematyki sztucznych pól elektromagnetycznych. W 2019r. uczestniczył w posiedzeniu Sejmowej Komisji Cyfryzacji, Innowacyjności i Nowoczesnych Technologii zajmującej się rządowym projektem ustawy o zmianie ustawy o wspieraniu rozwoju usług i sieci telekomunikacyjnych oraz niektórych innych ustaw, tzw. “Megaustawy". Zajmuje się edukacją społeczeństwa pod względem bezpiecznego wykorzystywania technologii w naszym codziennym życiu. Społecznik z krwi i kości, na co dzień wykonuje pomiary sztucznego pola elektromagnetycznego. Jego przygoda z tematem PEM (Promieniowania elektromagnetycznego) zaczęła się w październiku 2017 roku - od informacji o planowanej budowanie 4 stacji bazowej w jego rodzinnej miejscowości Lipiany.

Rafał Górski - absolwent Politechniki Łódzkiej, studiów doktoranckich na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego, studiów podyplomowych "Ekologia-Etyka-Technika" na Uniwersytecie Gdańskim, "Sztuka kierowania" na Uniwersytecie Łódzkim oraz "Zarządzanie Miastem i Polityką Miejską" w Szkole Głównej Handlowej. Jako aktywista działa od 1995 roku. W 2000 r. z grupą znajomych powołał do życia magazyn "Obywatel", który poruszał tematy związane z polityką, społeczeństwem i ekologią. Od 2004 r. działa pod szyldem Instytutu Spraw Obywatelskich, którego jest Prezesem. Promuje europejską inicjatywę obywatelską "STOP (((5G))) - połączeni i bezpieczni", która obejmuje 27 krajów UE.

Zapoznaj się z tą inicjatywą i PODPISZ PETYCJĘ:

https://instytutsprawobywatelskich.pl/stop-5g-europejska-inicjatywa-obywatelska-pomozesz/?fbclid=IwAR32U1AY2H-Uyd_GyuRYj0nlpftBvSB1YEDuFOtkEb7tROzqusPze1pY2vw

Obywatele Unii Europejskiej jednoczą się, aby zmienić unijne przepisy dotyczące bezprzewodowej technologii 5G. Obawy obywateli dotyczą epidemii nowotworów, zużycia energii i kradzieży danych - wszystkie one mają związek z wprowadzeniem sieci 5G. Technologia ta jest wykorzystywana przez telefonię komórkową, wi-fi i Internet rzeczy. Wdrożenie 5G odbywa się bez udziału obywateli w podejmowaniu decyzji. Pilnie potrzebne są przepisy chroniące nas i środowisko. Dlatego 1 marca 2022 roku rozpoczęło się zbieranie podpisów pod europejską inicjatywą obywatelską "STOP (((5G))) - połączeni i bezpieczni". Zbiórka trwa we wszystkich 27 krajach UE. Potrzebujemy milion podpisów. Pomożesz?

Źródło

Data publikacji: 23.03.2022

Ostatnio dodane

Dr hab. n. med. Dorota Sienkiewicz prezes PSNLiN przed Naczelnym Sądem Lekarskim w sprawie pozbawienia prawa wykonywania zawodu
Pokaż
Dr hab. n. med. Dorota Sienkiewicz prezes PSNLiN przed Naczelnym Sądem Lekarskim w sprawie pozbawienia prawa wykonywania zawodu

W piątek 5 kwietnia 2024 r. o godz. 12:45 w Naczelnym Sądzie Lekarskim w Warszawie przy ul. Sobieskiego 110 odbyła się rozprawa dr hab. n. med. Doroty Sienkiewicz prezesa Polskiego Stowarzyszenia Niezależnych Lekarzy i Naukowców, dotyczącą odwołania od wyroku Białostockiej Izby Lekarskiej z 2022r ...

O wolności w medycynie - dr Katarzyna Bross - Walderdorff
Pokaż
O wolności w medycynie - dr Katarzyna Bross - Walderdorff

Rozmowa z dr Katarzyną Bross-Walderdorff w studio J20 na temat wolności w medycynie.

Histopatologiczne wyniki autopsji serca u 2 nastolatków po podaniu drugiej dawki szczepionki przeciwko COVID-19
Histopatologiczne wyniki autopsji serca u 2 nastolatków po podaniu drugiej dawki szczepionki przeciwko COVID-19
Histopatologiczne wyniki autopsji serca u 2 nastolatków po podaniu drugiej dawki szczepionki przeciwko COVID-19

Artykuł przedstawia wyniki badania mikroskopowego mięśnia sercowego dwóch chłopców - nastolatków, którzy zmarli niespodziewanie i nienaturalnie w ciągu pierwszego tygodnia po podaniu drugiej dawki szczepionki Pfizer-BioNTech Covid-19.

Uszkodzenie mięśnia sercowego obserwowane w tych sercach poszczepiennych różni się od typowego zapalenia mięśnia sercowego i ma wygląd przypominający kardiomiopatię stresową (toksyczną), w której pośredniczą katecholaminy - jest to obraz burzy cytokinowejz nadmierną i niekontrolowaną odpowiedzią zapalną, o znanej pętli sprzężenia zwrotnego z katecholaminami.

Hirudoterapia – terapia pijawką lekarską
Hirudoterapia – terapia pijawką lekarską
Hirudoterapia – terapia pijawką lekarską

Hirudotarapia jest naturalną metodą wspomagania leczenia różnych dolegliwości przy użyciu pijawek lekarskich. W Międzynarodowej Klasyfikacji Procedur Medycznych ICD-9, jest zakwalifikowana pod nr 99.991 jako Terapia pijawkowa. W PKD ma kod 86.90 D - Działalność paramedyczna.

W Polsce Gabinety Hirudoterapii podlegają kontroli Sanepidu od 2011 roku. W niektórych krajach europejskich, np. w Niemczech, pewne zabiegi hirudoterapii są refundowane. W USA pijawka jest uznana jako lek.