Nie szczepimy się przeciw COVID-19

Powstaliśmy, by walczyć
o zdrowie i życie Polaków!

##--plugin|marquee--##

NASZĄ MISJĄ JEST

kontakt ulotki grafiki facebook twitter telegram rummble

Płyta, jakiej nikt jeszcze nie wydał

Płyta, jakiej nikt jeszcze nie wydał

Wyjątkowe dzieło Marty Wilczyńskiej wraz z udziałem różnych działaczy i organizacji wolnościowych - upamiętnienie jednego z wielkich wojowników o wolność Polski i Polaków - dr Zbigniewa Hałata.

Chcesz zamówić płytę? Napisz: zrzutkanasingiel@gmail.com (darowizna na płytę - 30 zł)

Ale to dopiero początek!

Jak Marta napisała:

"Cześć! ❤️

Super, że jesteś! Zbieram na wydanie SINGIEL, który ma otworzyć DRZWI DO PRAWDY. Zostań tu na chwilę, a dowiesz się więcej.

PRAWDA PONAD WSZYSTKO (łac. veritas super omnia) - to zdanie przyświeca mi w działaniu. Jest moim motorem napędowym i czymś, co wyzwala we mnie siły.

Od lat działam społecznie, organizuję spotkania, uczestniczę w protestach, wspieram wiele ruchów i stowarzyszeń, uświadamiam ludzi poprzez media społecznościowe i kanał YT, propaguję medycynę holistyczną publikując wywiady, tworzę memy i grafiki, piszę piosenki i artykuły. Jednym słowem - intensywnie udzielam się w środowisku tzw. alternatywnym (zaczęłam to robić przed pojawieniem się słynnej pandemii).

Uważam, że praca oddolna to najlepsza droga, by realnie zmienić rzeczywistość i wpłynąć na ludzi, szczególnie tych, którzy byli niewystarczająco informowani o tym co się dzieje, lub z premedytacją wprowadzani w błąd przez media publiczne. PRAWDA nie docierała do wielu milionów Polaków, a ja robiłam co mogłam, by to zmienić.

Nie zawsze było miło, ale wygrała wola niesienia prawdy - ku wolności. To my, zwykli ludzie - także artyści - musimy dawać przykłady odwagi, aby dołączali do nas następni krzewiciele prawdy i zasilali szeregi WOLNYCH LUDZI! Przez sztukę też można zmieniać świat! Niektóre utwory artystyczne zapadają w pamięć: mogą zmieniać świadomość ludzi, pokazywać im drugie dno i aktywizować ich.

Dziś potrzebuję Waszego wsparcia ❤️ Pragnę zaprosić Was do współtworzenia projektu: PRAWDA PONAD WSZYSTKO.

Pierwszym etapem projektu jest wydanie płyty z utworem "Prawda ponad wszystko" poświęconego śp. dr Zbigniewowi Hałatowi. Na płycie oprócz tej (i jeszcze drugiej piosenki) będą także WYBRANE WYPOWIEDZI dr Hałata, oraz PODZIĘKOWANIA od znanych i lubianych w środowisku pro-wolnościowym ludzi.

SINGIEL jest częścią większego projektu artystyczno-obywatelskiego, który obejmuje:

  • 2 kampanie społeczne (kampania PRANIE MÓZGU i kampania dot. KONTROLI SPOŁECZNEJ)
  • książkę o Lekarzach Niezłomnych (zaczęłam ją pisać przed pandemią, inspiracją był prof. Jan Talar, którego poznałam osobiście i z którym do dziś utrzymujemy kontakt; książka ma już ok. 150 stron)
  • wydanie płyty patriotycznej z utworami moimi, oraz działaczy z całej Polski, którzy zostaną zaproszeni do udziału

Chcę zacząć od wydania SINGLA, aby dochód z jego sprzedaży móc przeznaczyć na pozostałe projekty. Jest to więc SINGIEL - CEGIEŁKA na dostęp do wiedzy i prawdy, promocję lekarzy niezależnych i dalsze działania społeczne. Dlatego proszę Was o wsparcie finansowe.

Dzięki pozyskanym wpłatom, będę mogła zapłacić muzykom, realizatorowi dźwięku, wydrukować okładkę i wytłoczyć płytę. Na to potrzebuję ok 4.500-5000 zł. Jeśli wpłat będzie więcej - wszystko będzie przeznaczone na realizację następnych punktów projektu, czyli: 2 kampanii społecznych, dokończenia i wydania książki o lekarzach, oraz płyty.

SINGIEL jest nie tylko uhonorowaniem pracy dr Zbigniewa Hałata i oddaniem mu należytego hołdu za to, że GŁOSIŁ PRAWDĘ - to także zachęcenie ludzi spoza środowiska pro-wolnościowego, aby poznali jego dorobek, posłuchali co miał do powiedzenia. Zatem:

otwórzmy DRZWI DO PRAWDY razem!

Każda osoba wspierająca, która wpłaci min. 50 zł otrzyma ode mnie SINGIEL (należy wysyłać swój adres do przesyłki i potwierdzenie przelewu na: zrzutkanasingiel@gmail.com). Ten, kto wpłaci największą kwotę - dostanie ręcznie namalowany i oprawiony portret dr Hałata.

Darczyńcy i Wolni Ludzie! Spróbujmy zatrzymać szaleństwo cenzury i docierajmy do tych, którzy powinni usłyszeć słowa dr Hałata, oraz innych niezależnych lekarzy.

"Rodzaj ludzki żyje z techniki i sztuki, z wiedzy i wartości moralnych". (Św. Tomasz z Akwinu)

Z całego serca dziękuję za wsparcie ❤️ M."

Zbiórka na dalsze działania Marty:

https://pomagam.pl/8bt4be?fbclid=IwAR3otp_LCcjhxQrrWK8uM7nivEM6xpEiQCB5DdmCeo7cqLU1L09c0e_BNTE

tekst/melodia/wykonanie: Marta Wilczyńska

mix/mastering: Heaven Studio

Przekaż tę płytę swojemu lekarzowi, sąsiadce, ludziom, którzy czerpią wiedzę z telewizora.

Wspólnie budźmy świadomość w innych.


Data publikacji: 14.06.2022

Ostatnio dodane

"Szczepionki" mRNA - wyniki wskazują na nadmierne ryzyko poważnych zdarzeń niepożądanych
"Szczepionki" mRNA - wyniki wskazują na nadmierne ryzyko poważnych zdarzeń niepożądanych

Poważne zdarzenia niepożądane o szczególnym znaczeniu występujące po szczepieniu mRNA w badaniach randomizowanych - praca naukowa.

"Szczepionki Pfizer i Moderna mRNA COVID-19 wiązały się ze zwiększonym ryzykiem poważnych zdarzeń niepożądanych o szczególnym znaczeniu."

"Nadwyżka ryzyka wystąpienia poważnych zdarzeń niepożądanych o szczególnym znaczeniu przewyższała redukcję ryzyka hospitalizacji z powodu COVID-19 w porównaniu z grupą placebo zarówno w badaniach Pfizer, jak i Moderna."

Pełen opis badania poniżej.

Po pierwsze nie szkodzić - komentarz do aktualnych wydarzeń medycznych
Pokaż
Po pierwsze nie szkodzić - komentarz do aktualnych wydarzeń medycznych

Dr Katzrayna Ratkowska, prof. Ryszard Zajączkowski i dr Elżbieta Pelleng-Zemek z Francji odnoszą się do aktualnej sytuacji epidemiologicznej.

Poruszają temat wartości etycznych i moralnych w służbie zdrowia, prostują medialne kłamstwa nt. "szczepionek" przeciw Covid-19, ujawniają zatrważające ...

Odtruwanie/detox z białka S - kolca/spike
Odtruwanie/detox z białka S - kolca/spike
Odtruwanie/detox z białka S - kolca/spike

Światowa Rada do Spraw Zdrowia - "World Council for Health" - wydała zalecenia (ostatnia aktualizacja z dnia 9.03.2022r.) wspomagające usuwanie z organizmu białek S, które znajdują się w naszym organizmie i atakują go na skutek infekcji wirusem lub przyjęcia preparatów nazywanych szczepionkami przeci Covid-19.

WCH to ogólnoświatowa koalicja organizacji zajmujących się zdrowiem i grup społeczeństwa obywatelskiego, które wspólnie dążą do poszerzenia wiedzy o zdrowiu publicznym i tworzenia zaleceń opartych o naukę i wspólną mądrość.

Obrona dr Eweliny Gierszewskiej z PSNLiN przed Okręgową Izbą Lekarską w Gdańsku cz.1
Pokaż
Obrona dr Eweliny Gierszewskiej z PSNLiN przed Okręgową Izbą Lekarską w Gdańsku cz.1

W dniu 21 czerwca 2022 roku o godz. 14:00 przed Okręgową Izbą Lekarską w Gdańsku zgromadził się tłum ludzi w obronie dr Eweliny Gierszewskiej członka zarządu Polskiego Stowarzyszenie Niezależnych Lekarzy i Naukowców.