Nie szczepimy się przeciw COVID-19

Lekarze dla zdrowia

##--plugin|marquee--##

NASZĄ MISJĄ JEST

kontakt ulotki grafiki facebook twitter telegram rummble

Płyta, jakiej nikt jeszcze nie wydał

Płyta, jakiej nikt jeszcze nie wydał

Wyjątkowe dzieło Marty Wilczyńskiej wraz z udziałem różnych działaczy i organizacji wolnościowych - upamiętnienie jednego z wielkich wojowników o wolność Polski i Polaków - dr Zbigniewa Hałata.

Chcesz zamówić płytę? Napisz: zrzutkanasingiel@gmail.com (darowizna na płytę - 30 zł)

Ale to dopiero początek!

Jak Marta napisała:

"Cześć! ❤️

Super, że jesteś! Zbieram na wydanie SINGIEL, który ma otworzyć DRZWI DO PRAWDY. Zostań tu na chwilę, a dowiesz się więcej.

PRAWDA PONAD WSZYSTKO (łac. veritas super omnia) - to zdanie przyświeca mi w działaniu. Jest moim motorem napędowym i czymś, co wyzwala we mnie siły.

Od lat działam społecznie, organizuję spotkania, uczestniczę w protestach, wspieram wiele ruchów i stowarzyszeń, uświadamiam ludzi poprzez media społecznościowe i kanał YT, propaguję medycynę holistyczną publikując wywiady, tworzę memy i grafiki, piszę piosenki i artykuły. Jednym słowem - intensywnie udzielam się w środowisku tzw. alternatywnym (zaczęłam to robić przed pojawieniem się słynnej pandemii).

Uważam, że praca oddolna to najlepsza droga, by realnie zmienić rzeczywistość i wpłynąć na ludzi, szczególnie tych, którzy byli niewystarczająco informowani o tym co się dzieje, lub z premedytacją wprowadzani w błąd przez media publiczne. PRAWDA nie docierała do wielu milionów Polaków, a ja robiłam co mogłam, by to zmienić.

Nie zawsze było miło, ale wygrała wola niesienia prawdy - ku wolności. To my, zwykli ludzie - także artyści - musimy dawać przykłady odwagi, aby dołączali do nas następni krzewiciele prawdy i zasilali szeregi WOLNYCH LUDZI! Przez sztukę też można zmieniać świat! Niektóre utwory artystyczne zapadają w pamięć: mogą zmieniać świadomość ludzi, pokazywać im drugie dno i aktywizować ich.

Dziś potrzebuję Waszego wsparcia ❤️ Pragnę zaprosić Was do współtworzenia projektu: PRAWDA PONAD WSZYSTKO.

Pierwszym etapem projektu jest wydanie płyty z utworem "Prawda ponad wszystko" poświęconego śp. dr Zbigniewowi Hałatowi. Na płycie oprócz tej (i jeszcze drugiej piosenki) będą także WYBRANE WYPOWIEDZI dr Hałata, oraz PODZIĘKOWANIA od znanych i lubianych w środowisku pro-wolnościowym ludzi.

SINGIEL jest częścią większego projektu artystyczno-obywatelskiego, który obejmuje:

  • 2 kampanie społeczne (kampania PRANIE MÓZGU i kampania dot. KONTROLI SPOŁECZNEJ)
  • książkę o Lekarzach Niezłomnych (zaczęłam ją pisać przed pandemią, inspiracją był prof. Jan Talar, którego poznałam osobiście i z którym do dziś utrzymujemy kontakt; książka ma już ok. 150 stron)
  • wydanie płyty patriotycznej z utworami moimi, oraz działaczy z całej Polski, którzy zostaną zaproszeni do udziału

Chcę zacząć od wydania SINGLA, aby dochód z jego sprzedaży móc przeznaczyć na pozostałe projekty. Jest to więc SINGIEL - CEGIEŁKA na dostęp do wiedzy i prawdy, promocję lekarzy niezależnych i dalsze działania społeczne. Dlatego proszę Was o wsparcie finansowe.

Dzięki pozyskanym wpłatom, będę mogła zapłacić muzykom, realizatorowi dźwięku, wydrukować okładkę i wytłoczyć płytę. Na to potrzebuję ok 4.500-5000 zł. Jeśli wpłat będzie więcej - wszystko będzie przeznaczone na realizację następnych punktów projektu, czyli: 2 kampanii społecznych, dokończenia i wydania książki o lekarzach, oraz płyty.

SINGIEL jest nie tylko uhonorowaniem pracy dr Zbigniewa Hałata i oddaniem mu należytego hołdu za to, że GŁOSIŁ PRAWDĘ - to także zachęcenie ludzi spoza środowiska pro-wolnościowego, aby poznali jego dorobek, posłuchali co miał do powiedzenia. Zatem:

otwórzmy DRZWI DO PRAWDY razem!

Każda osoba wspierająca, która wpłaci min. 50 zł otrzyma ode mnie SINGIEL (należy wysyłać swój adres do przesyłki i potwierdzenie przelewu na: zrzutkanasingiel@gmail.com). Ten, kto wpłaci największą kwotę - dostanie ręcznie namalowany i oprawiony portret dr Hałata.

Darczyńcy i Wolni Ludzie! Spróbujmy zatrzymać szaleństwo cenzury i docierajmy do tych, którzy powinni usłyszeć słowa dr Hałata, oraz innych niezależnych lekarzy.

"Rodzaj ludzki żyje z techniki i sztuki, z wiedzy i wartości moralnych". (Św. Tomasz z Akwinu)

Z całego serca dziękuję za wsparcie ❤️ M."

Zbiórka na dalsze działania Marty:

https://pomagam.pl/8bt4be?fbclid=IwAR3otp_LCcjhxQrrWK8uM7nivEM6xpEiQCB5DdmCeo7cqLU1L09c0e_BNTE

tekst/melodia/wykonanie: Marta Wilczyńska

mix/mastering: Heaven Studio

Przekaż tę płytę swojemu lekarzowi, sąsiadce, ludziom, którzy czerpią wiedzę z telewizora.

Wspólnie budźmy świadomość w innych.


Data publikacji: 14.06.2022

Ostatnio dodane

Oświadczenie Polskiego Stowarzyszenia Niezależnych Lekarzy i Naukowców PSNLiN w sprawie WHO
Oświadczenie Polskiego Stowarzyszenia Niezależnych Lekarzy i Naukowców PSNLiN w sprawie WHO
Oświadczenie Polskiego Stowarzyszenia Niezależnych Lekarzy i Naukowców PSNLiN w sprawie WHO

PSNLiN śledząc uważnie sposób procedowania Międzynarodowych Przepisów Zdrowotnych (IHR) oraz Traktatu Antypandemicznego, zdając sobie sprawę z niebezpieczeństwa jakie oba dokumenty niosą dla suwerenności podejmowania decyzji zdrowotnych przez Polskę oraz dla przyszłości pokoleń Polaków (vide materiały zamieszczone na stronie PSNLiN), pilnie oczekujemy od Ministerstwa Zdrowia pełnej informacji zawierającej:

Wolne rodniki a przewlekłe stany zapalne organizmu cz 1 - Prof. Krystyna Lisiecka-Opalko PSNLiN
Wolne rodniki a przewlekłe stany zapalne organizmu cz 1 - Prof. Krystyna Lisiecka-Opalko PSNLiN
Wolne rodniki a przewlekłe stany zapalne organizmu cz 1 - Prof. Krystyna Lisiecka-Opalko PSNLiN

Organizm składa się z miliardów komórek tworzących poszczególne narządy. Każda komórka zaopatruje nas w energię poprzez reakcje biochemiczne zachodzące w mitochondriach. Reakcje te stanowią podstawę procesów życiowych. Za przemiany energetyczne w mitochondriach odpowiedzialnych jest pięć kompleksów białkowych, składających się na łańcuch oddechowy. Każdy z nich wymaga dowozu odpowiednich witamin, enzymów, pierwiastków, aminokwasów.

Wolne rodniki a przewlekłe stany zapalne organizmu cz 2 - Prof. Krystyna Lisiecka-Opalko PSNLiN
Wolne rodniki a przewlekłe stany zapalne organizmu cz 2 - Prof. Krystyna Lisiecka-Opalko PSNLiN
Wolne rodniki a przewlekłe stany zapalne organizmu cz 2 - Prof. Krystyna Lisiecka-Opalko PSNLiN

W literaturze wolne rodniki opisywane są głównie jako reaktywne formy tlenu jak i reaktywne formy azotu. Jednak jest ich znacznie więcej i zaliczyć tu należy rodnik hydroksylowy, anionorodnik ponadtlenkowy, lipidowy rodnik nadtlenkowy. Są też substancje, które nie są wolnymi rodnikami ale powodują utlenianie, tak jak ozon, nadtlenek wodoru, kwas podchlorawy, kwas azotawy i wiele innych opisywanych w literaturze biochemicznej. Substancje te mogą stać się prekursorami wolnych rodników.

OCENA ZASADNOŚCI MASOWEJ IZOLACJI (KWARANTANNY) SPOŁECZEŃSTWA PODCZAS TZW. PANDEMII COVID-19
OCENA ZASADNOŚCI MASOWEJ IZOLACJI (KWARANTANNY) SPOŁECZEŃSTWA PODCZAS TZW. PANDEMII COVID-19
OCENA ZASADNOŚCI MASOWEJ IZOLACJI (KWARANTANNY) SPOŁECZEŃSTWA PODCZAS TZW. PANDEMII COVID-19

Postawy obywatelskie polegające na sprzeciwie wobec izolacji społecznej, zdalnemu nauczaniu, zamykaniu szkół czy jakimkolwiek formom istotnego zakłócania funkcjonowania edukacji i opieki zdrowotnej w okresie pandemii covid-19 nie tylko nie były sprzeczne z zasadami współżycia społecznego, ale były uzasadnione naukowo i ukierunkowane na ochronę zdrowia publicznego. Instytucje rządowe realizując politykę sanitarną w okresie pandemii covid-19 nie opierały się na rzetelnych dowodach naukowych, posługiwały się diagnostyką rodzącą uzasadnione naukowo wątpliwości, uzasadniały swoje działania statystyką, która drastycznie zawyżała przypadki zakażeń i zgonów z powodu infekcji SARS-CoV-2, oraz nie przedstawiły rzetelnych analiz, z których jednoznacznie wynikałoby, że korzyści z kwarantanny i innych NPI przewyższają szeroki repertuar szkód zdrowotnych, społecznych i ekonomicznych.