Nie szczepimy się przeciw COVID-19

Powstaliśmy, by walczyć
o zdrowie i życie Polaków!

##--plugin|marquee--##

NASZĄ MISJĄ JEST

kontakt ulotki grafiki facebook twitter telegram rummble

NEWSY PSNLiN

Zmarł prof. Luc Montagnier - Niezależni lekarze świata żegnają wielkiego naukowca
UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ Z GRAFIKĄ: Facebook Twitter Telegram Instagram
Zmarł prof. Luc Montagnier - Niezależni lekarze świata żegnają wielkiego naukowca

PSNLiN razem z lekarzami z całego świata:
Od Lekarzy zaangażowanych w Światowy Ruch Wolnościowy o Prawdę DOCTORS FOR THE TRUTH OF THE WORLD z Hiszpanii, Szwajcarii, Szwecji, Paragwaju, Urugwaju, Argentyny, Boliwii, Salwadoru, Portoryko, Kostaryki, Chile, Peru, Holandii, Portugalii, Polski i Włoch:

Składamy kondolencje z powodu śmierci Profesora Luca Montagnier, światowej klasy naukowca, laureata Nagrody Nobla w dziedzinie medycyny i wyrażamy naszą wdzięczność za jego dydaktykę zarówno w wymiarze naukowym jak i i na poziomie ludzkim.
Doceniamy jego odwagę i konsekwencję, sumienie i odpowiedzialność, jego wystąpienia w obronie życia, zdrowia i godności każdego człowieka, zwłaszcza w ciągu tych ostatnich dwóch lat.
Będziemy dalej kroczyć wytyczoną przez Niego drogą pełną światła, prawdziwej nauki i wiedzy oraz świadomości..

..................

From Doctors for the Truth of the World, from Spain, Switzerland, Sweden, Paraguay, Uruguay, Argentina, Bolivia, El Salvador, Puerto Rico, Costa Rica, Chile, Peru, Holland, Portugal, Poland and Italy we express our condolences for the death of Professor and Nobel Prize winner Luc Montagnier and we show our gratitude for his teachings on a scientific level and on a human level.
We appreciate his courage and consistency, his conscience and responsibility, defending the life, health and dignity of every human being, especially during these last two years.
We will try to continue walking his path full of light of science and consciousness.

..................

Prof. Luc Montagnier był całkowicie przeciwny "wyszczepianiu" ludzkości eksperymentalnymi preparatami inżynierii genetycznej. Jeszcze w styczniu 2022 roku w Parlamencie Luxemburskim wypowiedział szokujące słowa, które wstrząsnęły światem nauki i medycyny: To nie są szczepionki, to trucizna. Jestem im całkowicie przeciwny. Mówiąc dalej o "szczepionkach" przeciw Covid-19 stwierdził: W obecnym momencie dotykamy czegoś, co może całkowicie zmienić naszą cywilizację.
W jednym z wywiadów prof. Luc Montagnier stwierdza: paszporty kowidowe, to coś haniebnego i skandalicznego. Dodał również, że nie podda się szczepieniom. Na pytanie redaktora, co by powiedział 200 000 lekarzy ogólnych, odpowiedział: zachowujcie się jak lekarze, nie jak barany. Jesteście zastraszeni przez izby lekarskie...

Zmarł_Luc_Montagnier-noblista_odkrywca_wirusa_HIV_którry_powiedział_to_nie_są_szczepionki_to_trucizna-Newsy_PSNLiN

Ostatnio dodane

"Szczepionki" mRNA - wyniki wskazują na nadmierne ryzyko poważnych zdarzeń niepożądanych
"Szczepionki" mRNA - wyniki wskazują na nadmierne ryzyko poważnych zdarzeń niepożądanych

Poważne zdarzenia niepożądane o szczególnym znaczeniu występujące po szczepieniu mRNA w badaniach randomizowanych - praca naukowa.

"Szczepionki Pfizer i Moderna mRNA COVID-19 wiązały się ze zwiększonym ryzykiem poważnych zdarzeń niepożądanych o szczególnym znaczeniu."

"Nadwyżka ryzyka wystąpienia poważnych zdarzeń niepożądanych o szczególnym znaczeniu przewyższała redukcję ryzyka hospitalizacji z powodu COVID-19 w porównaniu z grupą placebo zarówno w badaniach Pfizer, jak i Moderna."

Pełen opis badania poniżej.

Po pierwsze nie szkodzić - komentarz do aktualnych wydarzeń medycznych
Pokaż
Po pierwsze nie szkodzić - komentarz do aktualnych wydarzeń medycznych

Dr Katzrayna Ratkowska, prof. Ryszard Zajączkowski i dr Elżbieta Pelleng-Zemek z Francji odnoszą się do aktualnej sytuacji epidemiologicznej.

Poruszają temat wartości etycznych i moralnych w służbie zdrowia, prostują medialne kłamstwa nt. "szczepionek" przeciw Covid-19, ujawniają zatrważające ...

Odtruwanie/detox z białka S - kolca/spike
Odtruwanie/detox z białka S - kolca/spike
Odtruwanie/detox z białka S - kolca/spike

Światowa Rada do Spraw Zdrowia - "World Council for Health" - wydała zalecenia (ostatnia aktualizacja z dnia 9.03.2022r.) wspomagające usuwanie z organizmu białek S, które znajdują się w naszym organizmie i atakują go na skutek infekcji wirusem lub przyjęcia preparatów nazywanych szczepionkami przeci Covid-19.

WCH to ogólnoświatowa koalicja organizacji zajmujących się zdrowiem i grup społeczeństwa obywatelskiego, które wspólnie dążą do poszerzenia wiedzy o zdrowiu publicznym i tworzenia zaleceń opartych o naukę i wspólną mądrość.

Obrona dr Eweliny Gierszewskiej z PSNLiN przed Okręgową Izbą Lekarską w Gdańsku cz.1
Pokaż
Obrona dr Eweliny Gierszewskiej z PSNLiN przed Okręgową Izbą Lekarską w Gdańsku cz.1

W dniu 21 czerwca 2022 roku o godz. 14:00 przed Okręgową Izbą Lekarską w Gdańsku zgromadził się tłum ludzi w obronie dr Eweliny Gierszewskiej członka zarządu Polskiego Stowarzyszenie Niezależnych Lekarzy i Naukowców.