Nie szczepimy się przeciw COVID-19

Lekarze dla zdrowia

##--plugin|marquee--##

NASZĄ MISJĄ JEST

kontakt ulotki grafiki facebook twitter telegram rummble

NEWSY PSNLiN

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ Z GRAFIKĄ: Facebook Twitter Telegram Instagram
Zatrzymać traktat pandemiczny WHO - Konferencja w Sejmie RP

TRAKTAT ZDRADY NARODOWEJ UKRYWANY PRZED POLAKAMI.

9 listopada 2023 r. w Sejmie RP odbyła się konferencja prasowa poświęcona traktatowi pandemicznemu WHO.
Wdrożenie traktatu spowoduje zniesienie demokracji i konstytucji RP oraz poddanie Polski i Polaków dyrektorowi generalnemu WHO w momencie, kiedy ten jednoosobowo zdecyduje się ogłosić pandemię.
Ratyfikacja tego traktatu jest niczym innym jak zdradą stanu i poddaniem Polski wraz z 194 państwami świata całkowicie skorumpowanej, niedemokratycznej, nieprzejrzystej i mafijnej organizacji jaką jest WHO (Światowa Organizacja Zdrowia).

Zatrzymać traktat WHO - Sejm RP - WHO globalny zamach stanu PSNLiN

Na konferencji prasowej głos zabrali przedstawiciele Konfederacji, Stowarzyszenia Nauczycieli dla Wolności, Polskiego Stowarzyszenia Niezależnych Lekarzy i Naukowców, Stowarzyszenia Rodzice Chronią Dzieci i Fundacji Ordo Medicus.

Poprawki do traktatu antypandemicznego WHO można zgłaszać jedynie do 1 grudnia 2023 r.

Gorąco zachęcamy do wysłuchania całej konferencji.
Poniżej tekst oświadczenia Polskiego Stowarzyszenia Niezależnych Lekarzy i Naukowców odczytany na konferencji przez Annę Kurkowską.

WHO zburzyła światowy pokój. Ta zakłamana i skorumpowana instytucja zniewoliła i zdemoralizowała służbę zdrowia na całym świecie tym samym uzyskując przyzwolenie na realizację bezsensownej i zabójczej polityki zdrowotnej w czasie pandemii. WHO nadal realizuje cele globalistyczne i dąży do kontroli rządów krajów członkowskich z pominięciem ich konstytucji, a w efekcie kontroli i narzucania procedur każdemu człowiekowi.
Jesteśmy w trakcie wdrażania Traktatu antypandemicznego:
* traktat anytypandemiczny to nieograniczona możliwość narzucania wytycznych działań w razie kolejnej (planowanej już )pandemii - surowszych lockdownów, noszenia masek, szczepień, które mogą zmienić genom ludzki. Już wdrożyli pierwszy etap tzw. Globalnej cyfrowej certyfikacji zdrowia w tym - międzynarodowy certyfikat szczepień.
Efekty dotychczasowych zaleceń - ponad 200 tys. nadmiarowych zgonów, destrukcyjny wpływ na zdrowie psychiczne i fizyczne dzieci, nastolatków i dorosłych, onkolodzy mówią o turbo-rakach (białaczki, raki mózgu, płuc, piersi, jelit).
Polski rząd i ministerstwo zdrowia bez zastrzeżeń aprobowali to ludobójstwo.
Tymczasem:
Powstała Europejska Inicjatywa Obywatelska przeciwko dyktaturze WHO w Parlamencie Europejskim - Polacy nie są o tym informowani.
We wrześniu 2023 odbyło się spotkanie ONZ i WHO w Nowym Yorku jako kontynuacja prac nad traktatem antypandemicznym. 17.09.2023 11 krajów złożyło pisemny sprzeciw wobec jego wprowadzenia ! Dlaczego nie było wśród nich Polski???
Oczekujemy, że obecny rząd będzie konsultował szeroko swoje działania związane z traktatem antypandemicznym także z niezależnymi naukowcami i lekarzami oraz będzie informował społeczeństwo o wszelkich zagrożeniach z tym związanych.

Dzisiaj jesteśmy tutaj razem, bo nie chcemy kreowanego przez globalistów i WHO świata dla nas i naszych dzieci.

Zapraszam Państwa na stronę PSNLiN, gdzie mamy specjalną zakładkę dot. WHO. Drodzy Rodacy czytajcie, oglądajcie, słuchajcie. Bądźcie czujni i świadomi

Traktat pandemiczny WHO to zdrada Narodu - Konferencja w Sejmie PSNLiN

Pobierz grafikę i wyślij znajomym

Ostatnio dodane

LUIZJANA ODRZUCIŁA WHO, ONZ I WEF
LUIZJANA ODRZUCIŁA WHO, ONZ I WEF
LUIZJANA ODRZUCIŁA WHO, ONZ I WEF

Senat Luizjany jednogłośnie uchwalił ustawę zabraniającą trzem wiodącym organizacjom globalistycznym: Światowej Organizacji Zdrowia (WHO), Organizacji Narodów Zjednoczonych (ONZ), Światowemu Forum Ekonomicznemu (WEF) sprawowania władzy w i nad stanem.

Senacki projekt ustawy nr 133 pozbawia WHO, ONZ i WEF jurysdykcji i władzy w stanie Luizjana.

Obowiązkowe Szczepienia Dzieci Nauka a Propaganda - Sejm RP - Parlamentarny Zespół ds. Ochrony Zdrowia i Życia Polaków
Obowiązkowe Szczepienia Dzieci Nauka a Propaganda - Sejm RP - Parlamentarny Zespół ds. Ochrony Zdrowia i Życia Polaków
Obowiązkowe Szczepienia Dzieci Nauka a Propaganda - Sejm RP - Parlamentarny Zespół ds. Ochrony Zdrowia i Życia Polaków

25 czerwca 2024 r. odbyło się w Sejmie II posiedzenie Parlamentarnego Zespołu ds. Ochrony Zdrowia i Życia Polaków, na którym posłowie Roman Fritz i Włodzimierz Skalik wysłuchali wykładu dr Mariusza Błochowiaka i dr Piotra Witczaka: "Obowiązkowe szczepienia dzieci. Nauka a mity".

Na podstawie analizy ponad 1200 publikacji naukowych i oficjalnych źródeł dr Błochowiak i dr Witczak wykazali, że obowiązkowe szczepionki podawane dzieciom w ramach kalendarza szczepień ochronnych są niebezpieczne,

MAFIA IZB LEKARSKICH - Prof. dr hab. n. med. Andrzej Frydrychowski
MAFIA IZB LEKARSKICH - Prof. dr hab. n. med. Andrzej Frydrychowski
MAFIA IZB LEKARSKICH - Prof. dr hab. n. med. Andrzej Frydrychowski

Na konferencji "Czego ci lekarz nie powie" prof. Andrzej Frydrychowski opisuje na własnym przykładzie w jaki sposób Izby Lekarskie zwalczają skuteczne metody leczenia "nieuleczalnych chorób", odrzucając przy tym przedstawioną literaturę naukową recenzowaną i publikowaną w najbardziej renomowanych czasopismach naukowych.

Konferencja - Nękani przez system i samorządy - Warszawa 25 czerwca 2024 r.
Konferencja - Nękani przez system i samorządy - Warszawa 25 czerwca 2024 r.
Konferencja - Nękani przez system i samorządy - Warszawa 25 czerwca 2024 r.

Ze względu na stałe represje ze strony samorządów zawodowych skutkujące postępowaniami dyscyplinarnymi, a nawet odbieraniem prawa wykonywania zawodu fundacja Fiat Iustitati zorganizowała konferencję poświęconą przedstawieniu problemu i podjęciu WSPÓLNIE dalszych działań, min. ZŁOŻENIA SKARGI DO TRYBUNAŁU KONSTYTUCYJNEGO.