Nie szczepimy się przeciw COVID-19

Powstaliśmy, by walczyć
o zdrowie i życie Polaków!

##--plugin|marquee--##

NASZĄ MISJĄ JEST

kontakt ulotki grafiki facebook twitter telegram rummble

NEWSY PSNLiN

Zabójcze fałszywie dodatnie wyniki testów
UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ Z GRAFIKĄ: Facebook Twitter Telegram Instagram
Zabójcze fałszywie dodatnie wyniki testów
NFZ wydał zalecenia dotyczące powszechnego testowania i znalazły się tam bardzo interesujące informacje:
1. "Leczenie objawowe w przypadku przeziębienia, grypy i COVID-19 jest tożsame."
- czyli wirus SARS Cov-2 staje się zwykłą chorobą sezonową, o czym mówiliśmy od początku, że tak jest???
2. "Nie zaleca się rutynowego testowania w kierunku SARS-CoV-2 pacjentów bezobjawowych (bez gorączki i/lub objawów infekcji dróg oddechowych) przed wizytą w POZ oraz planową lub nagłą hospitalizacją."
- czyli okazało się, że testowanie osób bezobjawowych nie ma żadnego sensu, o czym mówiliśmy od początku???
I uwaga najciekawsze!!! Czy za to nie powinno się wyciągnąć konsekwencji wobec osób, które warunkowały udzielenie świadczenia medycznego wykonaniem testu oraz po uzuskaniu wyniku ujemnego???
"Uzasadnienie:
Trafność diagnostyczna zarówno testów antygenowych, jak i genetycznych w pacjentów bezobjawowych jest niższa niż u pacjentów objawowych - wysoki odsetek wyników fałszywych:
• przy niskim rozpowszechnieniu choroby (1%) - odsetek wyników fałszywie pozytywnych wśród osób z pozytywnym wynikiem testu: 85-91% dla testów PCR; 53-63% dla testów antygenowych;
przy wysokim rozpowszechnieniu choroby (10%) - odsetek wyników fałszywie pozytywnych wśród osób z pozytywnym wynikiem testu: 34-66% dla testów PCR; 87- 91% dla testów antygenowych.

W sytuacji spadającej liczby przypadków SARS-CoV-2 zastosowanie testów PCR lub testów antygenowych w populacji osób bezobjawowych może prowadzić do uzyskania wyników fałszywie dodatnich, co może powodować niepotrzebne odsunięcie w czasie m.in. planowych hospitalizacji, leczenia chorób podstawowych pacjenta, a tym samym potencjalnie wpływać na pogorszenie stanu zdrowia."

- czyli u osób testowanych między "falami" 8-9 testów na 10 było fałszywie dodatnich ???
Czyli 8-9 osób bezobjawowych na 10, było niepotrzebnie przetrzymywani w więzieniu domowym razem ze swoją rodziną?
Czyli 8-9 osób na 10, było niepotrzebnie hospitalizowanych, dlatego tylko, że test wyszedł im pozytywnie fałszywy, zajmując miejsce chorym ludziom, którzy potrzebowali naprawdę pomocy?
Czyli 8-9 osób na 10, było dodatkowym dochodem dla medyków, jeżeli pozytywni trafiali na oddział kowidowy?
Ludzie umierali w karetkach, w domach, bo "fałszywie dodatni" leżeli na oddziałach zajmując miejsca naprawdę chorym, którzy potrzebowali doraźnej pomocy, jak i tym, którzy mieli planowane operacje, a z powodu zakładania oddziałów kowidowych musieli odłożyć je w czasie i często się ich po prostu już nie doczekali...
Nowe wytyczne NFZ są niezbitym dowodem przyznania się do winy. Kto i w stosunku do kogo wyciągnie konsekwencje za błędne decyzje i wytyczne...
Nie wszystkim się ta prawda podoba - zalecenia NFZ ostro komentuje - Krzysztof Pyrć - polski biolog i biotechnolog...
Jeszcze niedawno straszył: "Koronawirus jest w pierwszej dziesiątce największych zabójców wśród dzieci!" (tylko na jakiej podstawie??? - według oficjalnych danych od początku pandemii do 28 marca 2022 roku z dodatnim wynikiem testu na COVID 19 zmarło w Polsce 36 dzieci).
Doświadczeni niezależni naukowcy nie pozostawiają jednak złudzeń:

Dr Norman Pieniążek to doświadczony biolog, doktor nauk przyrodniczych ze specjalnością genetyka biochemiczna, profesor biologii molekularnej na Wydziale Genetyki w Sewilli w Hiszpanii oraz profesor mikrobiologii na Wydziale Mikrobiologii, Immunologii i Parazytologii na Medycznym Uniwersytecie Stanowym w Louisianie w USA.

Od 1989 roku do przejścia na emeryturę w 2013 był twórcą i szefem pierwszego Laboratorium Molekularnej Diagnostyki Referencyjnej (ang. Molecular Reference Diagnosis Laboratory) w Narodowym Centrum Chorób Zakaźnych (ang. National Center for Infectious Diseases) w Centrach Kontroli i Prewencji Chorób (ang. Centers for Disease Control and Prevention - CDC) w Atlancie w USA.

Opublikował ponad 140 prac w tym kilka w bardzo prestiżowych czasopismach, jak np. Nature. Jego prace były cytowane (i nadal są cytowane) już ponad 8200 razy. Jest specjalistą w dziedzinie biologii molekularnej ze szczególnym uwzględnieniem testów diagnostycznych PCR wszelkiego rodzaju, wirusologii, epidemiologii, a także związanymi z tym aspektami zdrowia publicznego, jak maski, odkażanie powierzchni i inne. Posiada również wiedzę z zakresu immunologii i szczepionek.

Zeznawał też na przesłuchaniu Komisja śledcza ds. pandemii powołanej przez Instytut Ordo Medicus celem wyjaśnienia wszystkich okoliczności pandemicznej sytuacji i zebrania materiału dowodowego.

Jego wystąpienie można odłuchać TUTAJ.

Prawdy nie da się długo ukrywać... Kto odpowie za wydane zabójcze zalecenia i wytyczne???

Ostatnio dodane

RAPORT NIK COVID-19 - Konferencja prasowa 12 września 2023 r.
Pokaż
RAPORT NIK COVID-19 - Konferencja prasowa 12 września 2023 r.

12 września 2023 r. odbyła się konferencja prasowa, na której Najwyższa Izba Kontroli przedstawiła 3 raporty z przeprowadzonych kontroli w obszarach organów państwa, instytucji i służb związanych z pandemią COVID-19.

Raporty obnażają obraz chaosu i łamania prawa sprzyjającego bezkarnemu działaniu ...

Efekt synergiczny działania toksycznych metali w okresie pre- i postnatalnym jako dominujący czynnik w patogenezie zaburzeń ze spektrum autyzmu
Efekt synergiczny działania toksycznych metali w okresie pre- i postnatalnym jako dominujący czynnik w patogenezie zaburzeń ze spektrum autyzmu
Efekt synergiczny działania toksycznych metali w okresie pre- i postnatalnym jako dominujący czynnik w patogenezie zaburzeń ze spektrum autyzmu

Media głównego nurtu i elita ekspercka od wielu lat wprowadzają w błąd opinię publiczną na temat przyczyn autyzmu. Dlaczego? Bo prawda godzi w interes establishmentu medycznego i potężnych koncernów. Ponadto rozwiązanie zagadki związanej z patogenezą autyzmu może być kluczem do ustalenia przyczyny wielu chorób "idiopatycznych".

Dr Piotr Witczak vs prof. Anna Boroń - Kaczmarska w radiu Super Nowa.
Pokaż
Dr Piotr Witczak vs prof. Anna Boroń - Kaczmarska w radiu Super Nowa.

W radiu Super Nova spotkali się dr n. med. Piotr Witczak członek Polskiego Stowarzyszenia Niezależnych Lekarzy i Naukowców i prof. Anna Boroń - Kaczmarska Kierownik Katedry Chorób Zakaźnych w Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie.

Goście "Super Ringu" podsumowali ostatnie 2 lata pandemii, ...

LIST PSNLiN DO POLSKICH POSŁÓW z prośbą o ochronę prawną lekarzy przed bezprawnymi działaniami Izb Lekarskich
LIST PSNLiN DO POLSKICH POSŁÓW z prośbą o ochronę prawną lekarzy przed bezprawnymi działaniami Izb Lekarskich
LIST PSNLiN DO POLSKICH POSŁÓW z prośbą o ochronę prawną lekarzy przed bezprawnymi działaniami Izb Lekarskich

Zwracamy się z prośbą o pomoc w zatwierdzeniu przez Sejm przepisu gwarantującego ochronę prawną lekarskim wypowiedziom oraz zawieszenia postępowań dyscyplinarnych wobec lekarzy do czasu wyjaśnienia czy izby działają zgodnie z Konstytucją RP.

Zdecydowana większość lekarzy głosowała wcześniej na PIS. Przez ostatnie 3 lata działania ministrów zdrowia spowodowały ogromny rozłam w środowisku. Powołana przez poseł Annę Siarkowską Sejmowa Komisja ds. Izb Lekarskich dziwnie wyciszyła działanie, nie podając żadnego oświadczenia i pozostawiając lekarzy zawiedzionych takim biegiem sprawy.