Nie szczepimy się przeciw COVID-19

Lekarze dla zdrowia

##--plugin|marquee--##

NASZĄ MISJĄ JEST

kontakt ulotki grafiki facebook twitter telegram rummble

Ratujmy nasze dzieci

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ Z GRAFIKĄ: Facebook Twitter Telegram Instagram
Ratujmy nasze dzieci przed eksperymentalną szczepionką inżynierii genetycznej - Warszawa

Prawo gwałcone jest na naszych oczach. Wolność odbierana jest nam krok po kroku. Już teraz 8 prywatnych placówek bije się o zlecenie wykonania eksperymentu medycznego na zdrowych polskich dzieciach poniżej 12 roku życia. Z przerażeniem czytamy na rządowej amerykańskiej stronie, że eksperymentalne wyszczepienie genetycznymi preparatami obejmie nawet zdrowe sześciomiesięczne niemowlęta, co jest całkowicie niezgodne z polskim prawem i nie posiada żadnych medycznych podstaw.

Dokonywana jest segregacja szczepionkowa. Niezaszczepieni doświadczają medialnej stygmatyzacji, szykan i mobbingu w pracy, straszy się ich ograniczeniem praw obywatelskich, ...

Czy pod pozorem walki z Covid-19 na naszych oczach rodzi się globalna dyktatura?

Rządzący łamią prawo, odbierają konstytucyjne wolności, ignorują fakty, badania naukowe, statystyki, doniesienia o skutecznych lekarstwach przeciw Covid-19, wtórują nachalnej, zakłamanej propagandzie. Wolność słowa jest niszczona, a facebook i youtube kneblują i banują prawdę.

Wszystko wskazuje na to, że zwieńczeniem wspomnianych działań będzie terror sanitarny, przymus szczepień eksperymentalnymi genetycznymi preparatami w fazie testów.

Czy nie obezwładnia Cię obawa, że dzieje się coś strasznego?

Czy nie nurtuje Cię myśl, że spiskowe teorie mówiące o depopulacji ludzkości realizują się na naszych oczach?

Czego jeszcze trzeba byś się obudził?

Czy eksperymenty genetyczne na niemowlętach nie wstrząsnęły Tobą?

My nie będziemy milczeć. Dlatego wspieramy oddolne ruchy społeczne buntujące się przeciw terrorowi i dyktaturze sanitarnej.

Polskie Stowarzyszenie Niezależnych Lekarzy i Naukowców, Grupa C19, STOP NOP, Inicjatywa Społeczna Stop Covid19, razem z przedstawicielami organizacji społecznych i prawnikami odpowiedzieliśmy na zaproszenie Warszawskiego Buntu - inicjatywy "RATUJMY NASZE DZIECI".

Warszawa, 12 lipca 2021 r. Metro Centrum.

Mówcy:
- dr Zbigniew Hałat były wiceminister zdrowia i były Główny Inspektor Sanitarny
- prof. Mirosław Piotrowski - koordynator C19, eurodeputowany
- prof. zw. dr hab. Ryszard Zajączkowski pracownik naukowo-dydaktyczny KUL
- dr n. med. Beata Wrodycka-Żytkowska - neurolog
- Justyna Socha - prezes Stowarzyszenia STOP NOP
- dr Katarzyna Ratkowska - lekarz psychiatra
- dr Dorota Staszewska - lekarz psychiatra
- mec. Arkadiusz Tetela
- mec. Michał Czarnecki
- Katarzyna Roca - muzyk z USA
- inni...

Źródło: PSNLiN

Ostatnio dodane

Dr hab. n. med. Dorota Sienkiewicz prezes PSNLiN przed Naczelnym Sądem Lekarskim w sprawie pozbawienia prawa wykonywania zawodu
Pokaż
Dr hab. n. med. Dorota Sienkiewicz prezes PSNLiN przed Naczelnym Sądem Lekarskim w sprawie pozbawienia prawa wykonywania zawodu

W piątek 5 kwietnia 2024 r. o godz. 12:45 w Naczelnym Sądzie Lekarskim w Warszawie przy ul. Sobieskiego 110 odbyła się rozprawa dr hab. n. med. Doroty Sienkiewicz prezesa Polskiego Stowarzyszenia Niezależnych Lekarzy i Naukowców, dotyczącą odwołania od wyroku Białostockiej Izby Lekarskiej z 2022r ...

O wolności w medycynie - dr Katarzyna Bross - Walderdorff
Pokaż
O wolności w medycynie - dr Katarzyna Bross - Walderdorff

Rozmowa z dr Katarzyną Bross-Walderdorff w studio J20 na temat wolności w medycynie.

Histopatologiczne wyniki autopsji serca u 2 nastolatków po podaniu drugiej dawki szczepionki przeciwko COVID-19
Histopatologiczne wyniki autopsji serca u 2 nastolatków po podaniu drugiej dawki szczepionki przeciwko COVID-19
Histopatologiczne wyniki autopsji serca u 2 nastolatków po podaniu drugiej dawki szczepionki przeciwko COVID-19

Artykuł przedstawia wyniki badania mikroskopowego mięśnia sercowego dwóch chłopców - nastolatków, którzy zmarli niespodziewanie i nienaturalnie w ciągu pierwszego tygodnia po podaniu drugiej dawki szczepionki Pfizer-BioNTech Covid-19.

Uszkodzenie mięśnia sercowego obserwowane w tych sercach poszczepiennych różni się od typowego zapalenia mięśnia sercowego i ma wygląd przypominający kardiomiopatię stresową (toksyczną), w której pośredniczą katecholaminy - jest to obraz burzy cytokinowejz nadmierną i niekontrolowaną odpowiedzią zapalną, o znanej pętli sprzężenia zwrotnego z katecholaminami.

Hirudoterapia – terapia pijawką lekarską
Hirudoterapia – terapia pijawką lekarską
Hirudoterapia – terapia pijawką lekarską

Hirudotarapia jest naturalną metodą wspomagania leczenia różnych dolegliwości przy użyciu pijawek lekarskich. W Międzynarodowej Klasyfikacji Procedur Medycznych ICD-9, jest zakwalifikowana pod nr 99.991 jako Terapia pijawkowa. W PKD ma kod 86.90 D - Działalność paramedyczna.

W Polsce Gabinety Hirudoterapii podlegają kontroli Sanepidu od 2011 roku. W niektórych krajach europejskich, np. w Niemczech, pewne zabiegi hirudoterapii są refundowane. W USA pijawka jest uznana jako lek.