Nie szczepimy się przeciw COVID-19

Lekarze dla zdrowia

##--plugin|marquee--##

NASZĄ MISJĄ JEST

kontakt ulotki grafiki facebook twitter telegram rummble

Listy i apele

Petycja koalicji organizacji WSPÓLNIE DLA WOLNOŚCI (Druk nr 1846)
UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ Z GRAFIKĄ: Facebook Twitter Telegram Instagram
Petycja koalicji organizacji WSPÓLNIE DLA WOLNOŚCI (Druk nr 1846)

reprezentującej większość Polaków, środowiska polskich medyków, prawników, przedsiębiorców, nauczycieli, mundurowych, rodziców i innych obywateli połączonych we wspólnym ruchu na rzecz wolności.

W związku z procedowaniem druku 1846, żądając odrzucenia projektu w całości, powołując się na stanowiska organizacji i obywateli przedstawione podczas wysłuchania publicznego, wnosimy o to, by w Polsce:

 1. Przywrócić wolność słowa i doprowadzić do merytorycznej debaty publicznej w związku z obecną sytuacją epidemiczną w sejmie i mediach publicznych.

 2. Zaprzestać całodobowego straszenia społeczeństwa poprzez oddziaływania mediów głównego nurtu. Lęk jest najsilniejszym blokerem układu odpornościowego. Wnosimy o rozpoczęcie akcji informacyjnej i profilaktycznej, promującej zdrowy styl życia..

 3. Wstrzymać testowanie na Covid-19 osób zdrowych niewiarygodnymi testami badawczymi.

 4. Wprowadzić LECZENIE Covid-19 i innych infekcji wirusowych poprzez:

- opracowanie protokołu wczesnego leczenia Covid-19 dla POZ na podstawie dostępnych protokołów np. FLCCC, czy Dr Vladimira Zelenki.

- otwarcie POZ-ów i zniesienie teleporad,

- przywrócenie dotychczasowego rytmu pracy izb przyjęć i SOR-ów

- przywrócenie dotychczasowego trybu pracy oddziałów szpitalnych wszystkich specjalności.

 1. Znieść obostrzenia covidowe o już udowodnionym braku skuteczności, takie jak "lockdown", dystanse, kwarantanny i maseczki.

6. Nie doprowadzać do segregacji i dyskryminacji ludności poprzez dzielenie społeczeństwa paszportami covidowymi, wycofując je całkowicie.

7. Nie nakładać obowiązku szczepień, w tym wybranych grup zawodowych. Nowatorskie preparaty zwane "szczepionkami na Covid-19" spowodowały już tak ogromną ilość szkód zdrowotnych i zgonów, jakich nigdy nie notowano po podaniu jakichkolwiek preparatów medycznych.

8. Przywrócić ustawowo zagwarantowany dostęp do nauki dla dzieci i młodzieży w trybie stacjonarnym.

9. Znieść segregację w szkołach i na wyższych uczelniach wśród uczniów, studentów i nauczycieli oraz pracowników placówek oświatowych oraz w innych zakładach pracy poprzez zlikwidowanie kwarantann uzależnionych od tego, czy dana osoba jest zaszczepiona.

10. Zająć się ważnymi dla gospodarki projektami ratowania pogrążonej w potężnym kryzysie gospodarczym branży gastronomicznej, hotelarskiej i turystycznej (ho-ga-tur). Jednym z głównych projektów to zmiana ustawy o podatku VAT i wprowadzenie jednolitej 5% stawki VAT na wszystkie usługi gastronomiczne, także napoje. Segment ho-ga-tur to najbardziej poszkodowana ekonomicznie grupa przedsiębiorców, zostawiona obecnie bez żadnego wsparcia finansowego, ze spadkiem obrotów o 54%, bezrobociem sięgającym 8%, bankructwami i wymuszonym przebranżowieniem w 20 000 lokali przy równoczesnej wiedzy decydentów w Ministerstwie Zdrowia, że lockdowny nie są skutecznym narzędziem do walki z pandemią COVID-19.

Uzasadnienie:

 1. Dotychczasowa polityka Ministerstwa Zdrowia doprowadziła do ogromnej liczby nadmiarowych zgonów (150 000 ludzi), głównie poprzez brak wczesnego leczenia i zamknięcie POZ oraz dostępu do leczenia szpitalnego.

 2. Wprowadzenie testowania niewiarygodnymi testami i innych nieskutecznych obostrzeń zrujnowało podstawy funkcjonowania państwa w tym gospodarkę, szkolnictwo.

 3. Notujemy ogromne straty zdrowotne wśród dzieci i młodzieży z powodu zdalnego nauczania.

 4. Polityka państwa bazuje obecnie na nieuzasadnionych medycznie ani prawnie założeniach: opiera się na błędnym założeniu, jakoby tzw. szczepienia na COVID-19 zatrzymywały transmisję wirusa oraz na tym, że testy PCR skutecznie go wykrywają, gwałci również podstawowe prawa konstytucyjne obywatela Rzeczypospolitej na czele z art. 32.

Pragniemy zwrócić uwagę, że powyższy projekt godzi w poszanowanie woli połowy narodu. Preparatu zwanego "szczepionką" nie przyjęło 45% społeczeństwa, a wśród pozostałych 55% jest wiele osób, które uległy presji pośredniej (utrata wynagrodzenia przez częste przebywanie na kwarantannie, odsuwanie od aktywności zawodowej) lub propagandowej. Ponadto przypominamy, iż w wysłuchaniu publicznym dotyczącym powyższego projektu ustawy wśród osób zabierających głos zaobserwować można było miażdżącą przewagę przeciwników proponowanych rozwiązań (70:1!!!). Przedstawiciele społeczeństwa i różnych organizacji przedstawili liczne, ważne argumenty merytoryczne dotyczące wszystkich obszarów życia społecznego. Jedyny zaś głos przeciwny pochodził od przedstawiciela pracodawców korporacji opartych o kapitał zagraniczny.

Ostrzegamy i alarmujemy, że wprowadzenie zapisów druku 1846 w formie ustawy zdestabilizuje bezpieczeństwo wewnętrzne Polski, tak jak to się stało w innych krajach, w których ustawy tego typu zostały już wprowadzone. Doprowadzi to do masowych protestów, rozrób na ulicach miast, dewastacji mienia publicznego i prywatnego, co w ostateczności może doprowadzić nawet do wojny domowej.

Mamy nadzieję, że wezmą Państwo pod rozwagę nasze postulaty oraz pochylą się z uwagą nad argumentacją przedstawioną podczas wysłuchania publicznego, w tej petycji, w załączonych stanowiskach oraz pozostałych przedstawicieli strony społecznej biorących udział w wysłuchaniu dnia 5.01.2022 r.. Deklarujemy gotowość przygotowania projektu zmiany prawa w oparciu o nasze postulaty oraz stanowiska, żądając odrzucenia projektu w całości.

Koalicja organizacji "Wspólnie dla Wolności"

Polskie Stowarzyszenie Niezależnych Lekarzy i Naukowców

Bronimy Munduru Dla Przyszłych Pokoleń

Stowarzyszenie Nauczycieli i Pracowników Oświaty "Nauczyciele dla Wolności"

Izba Gospodarcza Gastronomii Polskiej

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Wiedzy o Szczepieniach STOP NOP

Fundacja Nowe Spektrum

Załączniki:

 1. Stanowisko Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Wiedzy o Szczepieniach STOP NOP - adwokat Arkadiusz Tetela

 2. Stanowisko Stowarzyszenia Nauczycieli i Pracowników Oświaty "Nauczyciele dla Wolności"

 3. Stanowisko Fundacji Nowe Spektrum

 4. Stanowisko Polskiego Stowarzyszenia Niezależnych Lekarzy i Naukowców

 5. Stanowisko Stowarzyszenia Bronimy Munduru dla Przyszłych Pokoleń

 6. Stanowisko Izby Gospodarczej Gastronomii Polskiej

Do wiadomości:

Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość

Klub Parlamentarny Koalicja Obywatelska - Platforma Obywatelska, Nowoczesna, Inicjatywa Polska, Zieloni

Koalicyjny Klub Poselski Lewicy (Nowa Lewica, Razem)

Klub Parlamentarny Koalicja Polska - PSL, UED, Konserwatyści

Koło Poselskie Konfederacja

Koło Parlamentarne Polska 2050

Koło Parlamentarne Porozumienie Jarosława Gowina

Koło Poselskie Kukiz'15 - Demokracja Bezpośrednia

Koło Poselskie Polskie Sprawy

Koło Parlamentarne PPS

Posłowie Niezrzeszeni

Pobierz Petycję - dokument PDF

Listy_apele_PSNLiN-Petycja_koalicji_organizacji_Wspólnie_dla_Wolności_Druk_1846

Źródło: PSNLiN

Ostatnio dodane

Dr hab. n. med. Dorota Sienkiewicz prezes PSNLiN przed Naczelnym Sądem Lekarskim w sprawie pozbawienia prawa wykonywania zawodu
Pokaż
Dr hab. n. med. Dorota Sienkiewicz prezes PSNLiN przed Naczelnym Sądem Lekarskim w sprawie pozbawienia prawa wykonywania zawodu

W piątek 5 kwietnia 2024 r. o godz. 12:45 w Naczelnym Sądzie Lekarskim w Warszawie przy ul. Sobieskiego 110 odbyła się rozprawa dr hab. n. med. Doroty Sienkiewicz prezesa Polskiego Stowarzyszenia Niezależnych Lekarzy i Naukowców, dotyczącą odwołania od wyroku Białostockiej Izby Lekarskiej z 2022r ...

O wolności w medycynie - dr Katarzyna Bross - Walderdorff
Pokaż
O wolności w medycynie - dr Katarzyna Bross - Walderdorff

Rozmowa z dr Katarzyną Bross-Walderdorff w studio J20 na temat wolności w medycynie.

Histopatologiczne wyniki autopsji serca u 2 nastolatków po podaniu drugiej dawki szczepionki przeciwko COVID-19
Histopatologiczne wyniki autopsji serca u 2 nastolatków po podaniu drugiej dawki szczepionki przeciwko COVID-19
Histopatologiczne wyniki autopsji serca u 2 nastolatków po podaniu drugiej dawki szczepionki przeciwko COVID-19

Artykuł przedstawia wyniki badania mikroskopowego mięśnia sercowego dwóch chłopców - nastolatków, którzy zmarli niespodziewanie i nienaturalnie w ciągu pierwszego tygodnia po podaniu drugiej dawki szczepionki Pfizer-BioNTech Covid-19.

Uszkodzenie mięśnia sercowego obserwowane w tych sercach poszczepiennych różni się od typowego zapalenia mięśnia sercowego i ma wygląd przypominający kardiomiopatię stresową (toksyczną), w której pośredniczą katecholaminy - jest to obraz burzy cytokinowejz nadmierną i niekontrolowaną odpowiedzią zapalną, o znanej pętli sprzężenia zwrotnego z katecholaminami.

Hirudoterapia – terapia pijawką lekarską
Hirudoterapia – terapia pijawką lekarską
Hirudoterapia – terapia pijawką lekarską

Hirudotarapia jest naturalną metodą wspomagania leczenia różnych dolegliwości przy użyciu pijawek lekarskich. W Międzynarodowej Klasyfikacji Procedur Medycznych ICD-9, jest zakwalifikowana pod nr 99.991 jako Terapia pijawkowa. W PKD ma kod 86.90 D - Działalność paramedyczna.

W Polsce Gabinety Hirudoterapii podlegają kontroli Sanepidu od 2011 roku. W niektórych krajach europejskich, np. w Niemczech, pewne zabiegi hirudoterapii są refundowane. W USA pijawka jest uznana jako lek.