Nie szczepimy się przeciw COVID-19

Lekarze dla zdrowia

##--plugin|marquee--##

NASZĄ MISJĄ JEST

kontakt ulotki grafiki facebook twitter telegram rummble

Pandemia, lockdown

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ Z GRAFIKĄ: Facebook Twitter Telegram Instagram
ANALIZA PANDEMII COVID-19 dla Francuskiej Niezależnej Rady Naukowej prof. Christiana Perronne

Prof. Christiana Perronne jest naukowcem zajmującym najwyższe stanowiska: zarządzał epidemiami we Francji za kadencji trzech prezydentów Republiki Francuskiej: Jacques'a Chiraca, Nicolasa Sarkozy'ego, François Hollande'a. Jest uznanym międzynarodowym autorytetem w dziedzinie szczepień, wiceprzewodniczącym grupy ekspertów WHO ds. szczepionek dla strefy europejskiej.

W czasie posiedzenia Francuskiej Niezależnej Rady Naukowej (CSI) opisał otaczającą nas rzeczywistość w ostrych słowach: "oszustwo, hańba, tyrania sanitarna, straszna dyktatura". Otwarcie mówił, że tzw. "szczepionki" są największym oszustwem.

To eksperymentalne produkty terapii genowej. Zostały ocenione w pośpiechu, ponadto część danych została sfałszowana! Ocena szczepionki zajmuje 10 lat.

To nie są szczepionki, to produkty stymulujące wirusa.

Prawdziwa szczepionka, twierdzi Christian Perronne, zapobiega zakażeniu, byciu nosicielem wirusa, podczas gdy przy obecnie stosowanych produktach, nawet jeśli jest się zaszczepionym, można być "nosicielem i zarażać".

Powiedziano nam, że "szczepionka" przeciw covid-19 zapobiega ciężkim postaciom choroby. Jest to całkowity fałsz!

"W krajach, które mają wysoki poziom wyszczepień, zdecydowana większość osób na oddziałach intensywnej terapii z ciężkimi postaciami covid-19 jest "zaszczepiona" dwiema, trzema dawkami, również we Francji".

Francuzom powiedziano: "Kiedy jesteś zaszczepiony, chronisz swoją rodzinę". Rzeczywistość jest zupełnie inna: "Zaszczepieni transmitują wirusa, nawet bardziej od niezaszczepionych, jak wykazują niektóre badania". Ponadto "nadal nazywanie tego Szczepionki to wielka mistyfikacja - to nie są szczepionki, to eksperymentalne produkty terapii genowej, które nigdy nie powinny być stosowane gdybyśmy szanowali prawo.

Podawanie trzeciej i kolejnych dawek jest nonsensem! Są liczne naukowe dowody, że te produkty nie działają! Prof. Christian Perronne nie zaleca szczepienia dzieci. Naturalna odporność nabyta po przechorowaniu jest na całe życie.

Pandemia_lockdown_PSNLiN-Analiza+pandemii_Covid-19_dla_Francuskiej_Niezależnej_Rady_Naukowej-prof_Christiana_Perronne

Ostatnio dodane

STOP 5G! Przerażające fakty o technologii 5G.
Pokaż
STOP 5G! Przerażające fakty o technologii 5G.

Fakty są przerażające. Właśnie dlatego musisz sam wyrobić sobie zdanie na temat technologii 5G. Zapraszamy do obejrzenia filmu.

Larwoterapia (biochirurgia) - Marcin Rogus
Larwoterapia (biochirurgia) - Marcin Rogus
Larwoterapia (biochirurgia) - Marcin Rogus

Uwaga! Film zawiera drastyczne zdjęcia ran oczyszczanych z martwicy (np. stopa cukrzycowa)

"Larwy to najmniejsi na świecie chirurdzy, w rzeczywistości są lepsze od lekarzy - są tańsze i pracują 24 godziny na dobę". Prof. Andrew Boulton

To niezwykle skuteczna metoda oczyszczenia tkanek z martwicy. Pozwala efektywnie rozpocząć i wspomóc proces leczenia trudno gojącej się rany, np. terapia stopy cukrzycowej.

Dr Norman Pieniążek miażdży obłęd Covidowy, test PCR i szczepionki!
Pokaż
Dr Norman Pieniążek miażdży obłęd Covidowy, test PCR i szczepionki!

Wywiad mec. Jacka Wilka z dr Normanem Pieniążkiem genetykiem, specjalistą w zakresie diagnostyki molekularnej, wieloletnim pracownikiem CDC, szefem pracowni diagnostyki molekularnej, który obnaża kłamstwa i manipulacje z okresu pandemii Covid-19.

Żródło:

- https://www.facebook.com/watch/live/?extid=CL-UNK-UNK-UNK-IOS_GK0T-GK1C&;mibextid=cr9u03&ref=watch_permalink&v=422913590686388

Koalicja na Rzecz Ocalenia Polskiej Szkoły - List do Prezydenta RP Andrzeja Dudy
Koalicja na Rzecz Ocalenia Polskiej Szkoły - List do Prezydenta RP Andrzeja Dudy
Koalicja na Rzecz Ocalenia Polskiej Szkoły - List do Prezydenta RP Andrzeja Dudy

Szanowny Panie Prezydencie,

od kilku miesięcy z uwagą i niepokojem obserwujemy działania Ministerstwa Edukacji Narodowej. Zauważamy, że destabilizują one polski system edukacji oraz szeroko otwierają szkoły na niebezpieczne ideologie, pozbawiając je zarazem komponentu narodowego. Jako obywatele Rzeczypospolitej Polskiej, rodzice, nauczyciele, działacze społeczni, przedstawiciele organizacji pozarządowych podejmujemy szereg działań, aby zahamować niebezpieczne dla polskiej edukacji reformy.