Nie szczepimy się przeciw COVID-19

Lekarze dla zdrowia

##--plugin|marquee--##

NASZĄ MISJĄ JEST

kontakt ulotki grafiki facebook twitter telegram rummble

Zostaliśmy oszukani - Szczepionki przeciw Covid-19 - dr Agata Osiniak PSNLiN

Zostaliśmy oszukani - Szczepionki przeciw Covid-19 - dr Agata Osiniak PSNLiN

Lek. Agata Osiniak - pediatra, specjalista medycyny rodzinnej, członek zarządu Polskiego Stowarzyszenia Niezależnych Lekarzy i Naukowców - Rzeszów 15 stycznia 2022 r.

Nie nazywajcie nas antyszczepionkowcami. Jestem pediatrą od 30 lat, jednym z moich obowiązków jest kwalifikacja dzieci do szczepień według kalendarza szczepień. Ale mówimy tutaj o prawdziwych szczepionkach, które zanim zostały wpuszczone na rynek były badane od 5 do 10 lat. Żaden lekarz, który służy ludziom wg zasady "Po pierwsze nie szkodzić" nigdy nie poleciłby swojemu pacjentowi preparatu, który był badany parę miesięcy zanim został dopuszczony do szerokiego stosowania.

Polskie Stowarzyszenie Niezależnych Lekarzy i Naukowców protestuje nie tylko przeciwko przymusowi szczepień, ale w listopadzie ubiegłego roku skierowało list do Premiera Mateusza Morawieckiego, Ministra Adama Niedzielskiego i Ministra Michała Dworczyka o natychmiastowe wstrzymanie Narodowego Programu szczepień przeciw Covid-19, przedstawiając w nim liczne badania naukowe i statystyki światowe. Wszystkie te dane wskazują i dowodzą, że te tzw. szczepionki są eksperymentem medycznym.

Pani Doktor przytoczyła słowa wybitnych lekarzy i uczonych, którzy bardzo krytycznie wypowiadali się na temat preparatów terapii genowej, podawanych ludziom jako szczepionki

Po raz pierwszy w historii ludzkości podaje się preparat zdrowym osobom, w celu zapobieżenia chorobie, który uśmiercił tyle ludzi.

Kraje o najwyższym procencie wyszczepienia jak: Islandia i Portugalia, gdzie jest zaszczepionych ponad 85% społeczeństwa, mają obecnie najwyższą zachorowalność na Covid-19, natomiast w RPA i Wietnamie, gdzie zaszczepionych jest ok. 10% społeczeństwa zachorowalność jest najniższa.

Osoby zaszczepione są źródłem transmisji tego wirusa.

Skoro te preparaty są tak niebezpieczne i nieskuteczne, nasuwa się pytanie: czemu one służą?


POBIERZ MEM I WYŚLIJ ZNAJOMYM LUB UMIEŚĆ W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH POD RZĄDOWYM ARTYKUŁEM

Video_PSNLiN-Szczepienia_przeciw_Covid-19-Zostaliśmy_oszukani_dr_Agata_Osiniak-Rzeszów-15_stycznia_2022

Data publikacji: 31.01.2022

Ostatnio dodane

STOP 5G! Przerażające fakty o technologii 5G.
Pokaż
STOP 5G! Przerażające fakty o technologii 5G.

Fakty są przerażające. Właśnie dlatego musisz sam wyrobić sobie zdanie na temat technologii 5G. Zapraszamy do obejrzenia filmu.

Larwoterapia (biochirurgia) - Marcin Rogus
Larwoterapia (biochirurgia) - Marcin Rogus
Larwoterapia (biochirurgia) - Marcin Rogus

Uwaga! Film zawiera drastyczne zdjęcia ran oczyszczanych z martwicy (np. stopa cukrzycowa)

"Larwy to najmniejsi na świecie chirurdzy, w rzeczywistości są lepsze od lekarzy - są tańsze i pracują 24 godziny na dobę". Prof. Andrew Boulton

To niezwykle skuteczna metoda oczyszczenia tkanek z martwicy. Pozwala efektywnie rozpocząć i wspomóc proces leczenia trudno gojącej się rany, np. terapia stopy cukrzycowej.

Dr Norman Pieniążek miażdży obłęd Covidowy, test PCR i szczepionki!
Pokaż
Dr Norman Pieniążek miażdży obłęd Covidowy, test PCR i szczepionki!

Wywiad mec. Jacka Wilka z dr Normanem Pieniążkiem genetykiem, specjalistą w zakresie diagnostyki molekularnej, wieloletnim pracownikiem CDC, szefem pracowni diagnostyki molekularnej, który obnaża kłamstwa i manipulacje z okresu pandemii Covid-19.

Żródło:

- https://www.facebook.com/watch/live/?extid=CL-UNK-UNK-UNK-IOS_GK0T-GK1C&;mibextid=cr9u03&ref=watch_permalink&v=422913590686388

Koalicja na Rzecz Ocalenia Polskiej Szkoły - List do Prezydenta RP Andrzeja Dudy
Koalicja na Rzecz Ocalenia Polskiej Szkoły - List do Prezydenta RP Andrzeja Dudy
Koalicja na Rzecz Ocalenia Polskiej Szkoły - List do Prezydenta RP Andrzeja Dudy

Szanowny Panie Prezydencie,

od kilku miesięcy z uwagą i niepokojem obserwujemy działania Ministerstwa Edukacji Narodowej. Zauważamy, że destabilizują one polski system edukacji oraz szeroko otwierają szkoły na niebezpieczne ideologie, pozbawiając je zarazem komponentu narodowego. Jako obywatele Rzeczypospolitej Polskiej, rodzice, nauczyciele, działacze społeczni, przedstawiciele organizacji pozarządowych podejmujemy szereg działań, aby zahamować niebezpieczne dla polskiej edukacji reformy.