Nie szczepimy się przeciw COVID-19

Powstaliśmy, by walczyć
o zdrowie i życie Polaków!

##--plugin|marquee--##

NASZĄ MISJĄ JEST

kontakt ulotki grafiki facebook twitter telegram rummble

JEDYNA NADZIEJA DLA ŚWIATA - dr Zelenko

JEDYNA NADZIEJA DLA ŚWIATA - dr Zelenko

Niesamowite poselstwo dr Zelenko - lekarza prezydentów USA. Obnaża w nim nie tylko plany i nazwiska zbrodniczych globalnych elit, ale przede wszystkim wskazuje na jedyną nadzieję dla świata.

Dr Vladimir 'Zev' Zelenko człowiek, który wskazał drogę wielu zbłąkanym duszom w chwili próby zmarł 1 lipca 2022rok.

Dr Zelenko był lekarzem, naukowcem i działaczem na rzecz praw medycznych. Jest najbardziej znany z bezpiecznego i praktycznego zastosowania nowatorskiej trójlekowej kombinacji hydroksychlorochiny, siarczanu cynku i azytromycyny do zwalczania Covid-19 w warunkach przedszpitalnych.

Rodzina Zeva, urodzona w Kijowie na Ukrainie w 1973 roku, wyemigrowała do Stanów Zjednoczonych w 1977 roku i zamieszkała w Sheepshead Bay na Brooklynie w Nowym Jorku.

Dr Zelenko uzyskał tytuł licencjata chemii na Uniwersytecie Hofstra z wysokim wyróżnieniem. W maju 2000 roku uzyskał tytuł M.D. po otrzymaniu stypendium akademickiego na S.U.N.Y w Buffalo School of Medicine. Dr Zelenko ukończył swoją rezydenturę w zakresie medycyny rodzinnej w South Nassau Communities Hospital w Oceanside, N.Y. w maju 2004 roku. Od tego czasu dr Zelenko pracuje w Dolinie Hudson w Nowym Jorku jako lekarz rodzinny.

W marcu 2020 roku zespół dr Zelenko był jednym z pierwszych w kraju, który z powodzeniem leczył tysiące pacjentów Covid-19 w warunkach przedszpitalnych. Walcząc z nawracającym i przerzutowym mięsakiem, wracając do zdrowia po operacji na otwartym sercu i przechodząc agresywną chemioterapię, dr Zelenko opracował swój słynny już "Protokół Zelenki", który uratował życie na całym świecie.

W grudniu 2020 roku Zelenko wraz ze współautorami opublikował w International Journal of Antimicrobial Agents artykuł dotyczący retrospektywnego studium przypadku leczenia ambulatoryjnego z zastosowaniem cynku, hydroksychlorochiny w niskiej dawce i azytromycyny, który wskazał na znaczące zmniejszenie częstości hospitalizacji pacjentów z COVID-19, którzy byli leczeni protokołem, 2,8% leczonych w porównaniu z 15,4% nieleczonych.

Przez ostatnie półtora roku Zev był zdecydowanym krytykiem szczepionki mRNA, wskazując zarówno na jej poważne skutki uboczne, jak i na zmianę kodu genetycznego. Szczególnie krytycznie odniósł się do stosowania szczepionki u dzieci, które nie są wystarczająco dorosłe, aby wyrazić świadomą zgodę i którym COVID-19 praktycznie nie grozi poważną chorobą. Dzielił się swoimi poglądami w szerokim spektrum wywiadów w podcastach internetowych oraz podczas licznych wystąpień na żywo w całym kraju. Był rutynowo witany przerwami na oklaski i owacjami na stojąco.

Rzadką formę raka zdiagnozowano u niego na początku 2018 roku i powiedziano mu o jego 100-procentowej prognozie terminalnej. Zev wielokrotnie odnosił się do niej jako do daru od Boga. "Mój rak jest tym, co przygotowało mnie na pandemię C19", mawiał. "Bez niego nie rozwinąłbym swojej pasji poszukiwania odpowiedzi, o których inni mówili, że nie można ich znaleźć, i bez niego nie wytrzymałbym prześladowań i drwin, które otrzymałem za to, że odważyłem się leczyć pacjentów. Spojrzałem śmierci w oczy i zostałem przygotowany na spotkanie z Bogiem. Nie boję się niczego na tej ziemi""

Więcej o spuściźnie dr Zelenki można dowiedzieć się za pośrednictwem jego fundacji:

The Zelenograd Freedom Foundation

Źródła:

https://americasfrontlinenews.com/post/dr-vladimir-zev-zelenko-passes-away?fbclid=IwAR0-B8I0ZX0YQRqbsH_-GSzD7h5CfGucaHbnQ_3uL7uWLlQMqatlwfzE9sM

https://worldcouncilforhealth.org/news/remembering-dr-vladimir-zelenko-physician-scientist-activist

Data publikacji: 13.07.2022

Ostatnio dodane

WHO - GLOBALNY ZAMACH STANU! Konferencja w Parlamencie Europejskim.
Pokaż
WHO - GLOBALNY ZAMACH STANU! Konferencja w Parlamencie Europejskim.

19 kwietnia 2023 r. odbyła się w Parlamencie Europejskim w Strasburgu konferencja poświęcona wdrażanemu przez 196 narodów, tzw. Traktatowi Pandemicznemu WHO (Światowej Organizacji Zdrowia). Konferencja została zorganizowana przez europejskich posłów: Francesca Donato, Stasysa Jakeliunasa, ...

WHO - GLOBALNY ZAMACH STANU! Konferencja w Parlamencie Europejskim.
WHO - GLOBALNY ZAMACH STANU! Konferencja w Parlamencie Europejskim.
WHO - GLOBALNY ZAMACH STANU! Konferencja w Parlamencie Europejskim.

19 kwietnia 2023 r. odbyła się w Parlamencie Europejskim w Strasburgu konferencja poświęcona wdrażanemu przez 196 narodów, tzw. Traktatowi Pandemicznemu WHO (Światowej Organizacji Zdrowia). Konferencja została zorganizowana przez europejskich posłów: Francesca Donato, Stasysa Jakeliunasa, Virginie Joron, Mislava Kolakusica, Sylvię Limmer, Roba Roosa, Ivana Vilibora Sincica i Cristiana Terhes. Zaproszono lekarzy i prawników mających wieloletnie doświadczenie w pracy z WHO, którzy wyjaśnili opinii publicznej zagrożenia płynące z wdrożenia ww. traktatu.

TRYBUNAŁ KONSTYTUCYJNY (SK81/19) - Obowiązek szczepień dzieci formalnie niezgodny z Konstytucją RP
TRYBUNAŁ KONSTYTUCYJNY (SK81/19) - Obowiązek szczepień dzieci formalnie niezgodny z Konstytucją RP
TRYBUNAŁ KONSTYTUCYJNY (SK81/19) - Obowiązek szczepień dzieci formalnie niezgodny z Konstytucją RP

Wygrana bitwa, wojna trwa dalej! Mec. Arkadiusz Tetela i Stop Nop Justyny Sochy odzuskali miliony złotych bezprawnie odebrane rodzicom z powodu niepoddania dzieci obowiązkowym szczepieniom ochronnym.

  • Obecnie obowiązek szczepień formalnie jest niezgodny z Konstytucją - komunikat GIS nie stanowi źródła prawa
  • Osoby, które otrzymały grzywny powinny złożyć wniosek o wznowienie postępowania za 6 miesięcy od wyroku TK
  • Osoby, które mają postępowanie w toku powinny powołać się na wyrok TK (organy administracji mogą jeszcze próbować nakładać grzywny, sądy powinny je uchylać)
Trybunał Konstytucyjny - oświadczenie dr Piotra Witczaka z PSNLiN nt. obowiązku szczepienia dzieci
Pokaż
Trybunał Konstytucyjny - oświadczenie dr Piotra Witczaka z PSNLiN nt. obowiązku szczepienia dzieci

9.05.2023 o godz. 9:00 Trybunał Konstytucyjny ma rozpatrzyć pierwszą w historii skargę rodziców w sprawie obowiązku poddawania dzieci szczepieniom ochronnym, złożoną w ich imieniu przez adwokata Arkadiusza Tetelę z inicjatywy STOP NOP.

W tej sprawie głos zabrali przedstawiciele PSNLiN m.in. ...