Nie szczepimy się przeciw COVID-19

Powstaliśmy, by walczyć
o zdrowie i życie Polaków!

##--plugin|marquee--##

NASZĄ MISJĄ JEST

kontakt ulotki grafiki facebook twitter telegram rummble

JEDYNA NADZIEJA DLA ŚWIATA - dr Zelenko

JEDYNA NADZIEJA DLA ŚWIATA - dr Zelenko

Niesamowite poselstwo dr Zelenko - lekarza prezydentów USA. Obnaża w nim nie tylko plany i nazwiska zbrodniczych globalnych elit, ale przede wszystkim wskazuje na jedyną nadzieję dla świata.

Dr Vladimir 'Zev' Zelenko człowiek, który wskazał drogę wielu zbłąkanym duszom w chwili próby zmarł 1 lipca 2022rok.

Dr Zelenko był lekarzem, naukowcem i działaczem na rzecz praw medycznych. Jest najbardziej znany z bezpiecznego i praktycznego zastosowania nowatorskiej trójlekowej kombinacji hydroksychlorochiny, siarczanu cynku i azytromycyny do zwalczania Covid-19 w warunkach przedszpitalnych.

Rodzina Zeva, urodzona w Kijowie na Ukrainie w 1973 roku, wyemigrowała do Stanów Zjednoczonych w 1977 roku i zamieszkała w Sheepshead Bay na Brooklynie w Nowym Jorku.

Dr Zelenko uzyskał tytuł licencjata chemii na Uniwersytecie Hofstra z wysokim wyróżnieniem. W maju 2000 roku uzyskał tytuł M.D. po otrzymaniu stypendium akademickiego na S.U.N.Y w Buffalo School of Medicine. Dr Zelenko ukończył swoją rezydenturę w zakresie medycyny rodzinnej w South Nassau Communities Hospital w Oceanside, N.Y. w maju 2004 roku. Od tego czasu dr Zelenko pracuje w Dolinie Hudson w Nowym Jorku jako lekarz rodzinny.

W marcu 2020 roku zespół dr Zelenko był jednym z pierwszych w kraju, który z powodzeniem leczył tysiące pacjentów Covid-19 w warunkach przedszpitalnych. Walcząc z nawracającym i przerzutowym mięsakiem, wracając do zdrowia po operacji na otwartym sercu i przechodząc agresywną chemioterapię, dr Zelenko opracował swój słynny już "Protokół Zelenki", który uratował życie na całym świecie.

W grudniu 2020 roku Zelenko wraz ze współautorami opublikował w International Journal of Antimicrobial Agents artykuł dotyczący retrospektywnego studium przypadku leczenia ambulatoryjnego z zastosowaniem cynku, hydroksychlorochiny w niskiej dawce i azytromycyny, który wskazał na znaczące zmniejszenie częstości hospitalizacji pacjentów z COVID-19, którzy byli leczeni protokołem, 2,8% leczonych w porównaniu z 15,4% nieleczonych.

Przez ostatnie półtora roku Zev był zdecydowanym krytykiem szczepionki mRNA, wskazując zarówno na jej poważne skutki uboczne, jak i na zmianę kodu genetycznego. Szczególnie krytycznie odniósł się do stosowania szczepionki u dzieci, które nie są wystarczająco dorosłe, aby wyrazić świadomą zgodę i którym COVID-19 praktycznie nie grozi poważną chorobą. Dzielił się swoimi poglądami w szerokim spektrum wywiadów w podcastach internetowych oraz podczas licznych wystąpień na żywo w całym kraju. Był rutynowo witany przerwami na oklaski i owacjami na stojąco.

Rzadką formę raka zdiagnozowano u niego na początku 2018 roku i powiedziano mu o jego 100-procentowej prognozie terminalnej. Zev wielokrotnie odnosił się do niej jako do daru od Boga. "Mój rak jest tym, co przygotowało mnie na pandemię C19", mawiał. "Bez niego nie rozwinąłbym swojej pasji poszukiwania odpowiedzi, o których inni mówili, że nie można ich znaleźć, i bez niego nie wytrzymałbym prześladowań i drwin, które otrzymałem za to, że odważyłem się leczyć pacjentów. Spojrzałem śmierci w oczy i zostałem przygotowany na spotkanie z Bogiem. Nie boję się niczego na tej ziemi""

Więcej o spuściźnie dr Zelenki można dowiedzieć się za pośrednictwem jego fundacji:

The Zelenograd Freedom Foundation

Źródła:

https://americasfrontlinenews.com/post/dr-vladimir-zev-zelenko-passes-away?fbclid=IwAR0-B8I0ZX0YQRqbsH_-GSzD7h5CfGucaHbnQ_3uL7uWLlQMqatlwfzE9sM

https://worldcouncilforhealth.org/news/remembering-dr-vladimir-zelenko-physician-scientist-activist

Data publikacji: 13.07.2022

Ostatnio dodane

Badania w Tajlandii wykazały problemy z sercem u 29 procent zaszczepionej młodzieży
Badania w Tajlandii wykazały problemy z sercem u 29 procent zaszczepionej młodzieży

Według nowego badania, prawie trzy na 10 dzieci, które otrzymały szczepionkę Pfizera COVID-19, doświadczyło później skutków ubocznych dotyczących serca.

Badanie: "Cardiovascular Effects of the BNT162b2 mRNA COVID-19 Vaccine in Adolescents" (Wpływ szczepionki BNT162b2 mRNA COVID-19 na układ sercowo-naczyniowy u młodzieży) - preprint z 8 sierpnia 2022.

Niniejsze badanie koncentruje się na skutkach sercowo-naczyniowych, w szczególności zapalenia mięśnia sercowego i zapalenia osierdzia, po wstrzyknięciu szczepionki BNT162b2 mRNA COVID-19 u młodzieży z Tajlandii.

500 000 zł kary dla lekarza za leczenie amantadyną
500 000 zł kary dla lekarza za leczenie amantadyną

O problemie, z jakim borykają się lekarze, którzy stali na pierwszej linii ognia i z zaangażowaniem leczyli od wczesnych dni infekcji osoby z rozpoznanym Covid-19, a którym jest prześladowanie przez Rzecznika Praw Pacjenta, pisaliśmy już wcześniej w artykule:

Rzecznik Praw Pacjenta czy Rzecznik Praw Farmacji

https://psnlin.pl/news,rzecznik-praw-pacjenta-czy-rzecznik-praw-farmacji,135.html

Czy "szczepionki" były testowane na zwierzętach?
Czy "szczepionki" były testowane na zwierzętach?

"Fact Checking wspomina o trzech badaniach na zwierzętach. Jak się jednak okazało, we wszystkich trzech badaniach eksperymentatorzy zabili zwierzęta testowe krótko po podaniu szczepionki." - donosi publicysta Mariusz Jagóra.

Dr Katarzyna Bross-Walderdorff z PSNLiN w Realu24 - o zdrowiu Polaków
Pokaż
Dr Katarzyna Bross-Walderdorff z PSNLiN w Realu24 - o zdrowiu Polaków

Posłuchaj odważnej lekarki, która za głoszenie prawdy płaci wysoką cenę, a ludzkie zdrowie przedkłada ponad swój interes.


Do dzisiaj nie ma żadnej debaty. Obecnie są dane statystyczne potwierdzające obawy i ostrzeżenia niezależnych lekarzy, ale dalej się ich ucisza. Krok po kroku, w całej Europie, ...