Nie szczepimy się przeciw COVID-19

Lekarze dla zdrowia

##--plugin|marquee--##

NASZĄ MISJĄ JEST

kontakt ulotki grafiki facebook twitter telegram rummble

Wydarzenia PSNLiN

ZDROWIE TO WOLNOŚĆ Białystok
UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ Z GRAFIKĄ: Facebook Twitter Telegram Instagram
ZDROWIE TO WOLNOŚĆ Białystok

W imieniu organizatorów zapraszamy na kolejne z cyklu wydarzeń - ZDROWIE TO WOLNOŚĆ - które mają na celu integrację społeczeństwa na terenie całej Polski w walce o przyszłe pokolenia.

Tym razem w Białymstoku - w niedzielę 1 maja 2022 roku.

Na spotkaniach ZDROWIE TO WOLNOŚĆ mówimy o tym, w jaki sposób należy rozpocząć merytoryczną walkę o zdrowie w Polsce i jak ten temat może zrewolucjonizować Naszą gospodarkę, rolnictwo, służbę zdrowia, edukację, prawo a także inne fundamenty silnego i zjednoczonego państwa.

W Białymstoku PSNLiN reprezentować będzie prezes Stowarzyszenia dr n.med. Dorota Sienkiewicz.

Podczas gdy politycy pod rządami globalistów, złudnie oddają nam zabraną bezprawnie w marcu 2020 roku "wolność" - my nadal jesteśmy w kajdanach korporacji, które za odgórnym przyzwoleniem trują nas i nasze dzieci. Trucizna zwana glifosatem jest w glebie, wodzie, powietrzu. Korzystają z niej rolnicy, sadownicy, wszystkie korporacje i gospodarstwa domowe.

Ten i inne szkodliwe czynniki środowiskowe niszczą nasze zdrowie, a decydenci zamiast zadbać o zdrwoe warunki do życia i rozwoju zmuszają nas do przyjmowania nieprzebadanych preparatów inżynierii genetycznej, wmawiając, że ratunek dla nas tkwi we fiolce...

Potrzeba fundametalnych zmian, abyśmy mieli szansę do korzystania ze swoich podstawowowych praw, jakimi są prawo do zdrowego środowiska, zdrowego jedzenia, zdrowego powietrza, bo tylko wówczas będziemy mieli szansę o trwaniu w zdrowiu.

Decydenci jednak nie podejmują rzetelnych działań w tym kierunku. Czas to zmienić!

Spotkania ZDROWIE TO WOLNOŚĆ to możliwość spotkania i dyskusji nad możliwościami konkretnych działań.

To też czas pogłębiania świadomości dotyczącej fundamentów odzyskania/utrzymania zdrowia oraz zagrożeń, jakie mogą je zniszczyć.

Serdecznie zapraszamy!

Czas i miejsce: 1.05.2022, godz. 11.00, ul. Wiejska 49, BIAŁYSTOK


Ostatnio dodane

STOP 5G! Przerażające fakty o technologii 5G.
Pokaż
STOP 5G! Przerażające fakty o technologii 5G.

Fakty są przerażające. Właśnie dlatego musisz sam wyrobić sobie zdanie na temat technologii 5G. Zapraszamy do obejrzenia filmu.

Larwoterapia (biochirurgia) - Marcin Rogus
Larwoterapia (biochirurgia) - Marcin Rogus
Larwoterapia (biochirurgia) - Marcin Rogus

Uwaga! Film zawiera drastyczne zdjęcia ran oczyszczanych z martwicy (np. stopa cukrzycowa)

"Larwy to najmniejsi na świecie chirurdzy, w rzeczywistości są lepsze od lekarzy - są tańsze i pracują 24 godziny na dobę". Prof. Andrew Boulton

To niezwykle skuteczna metoda oczyszczenia tkanek z martwicy. Pozwala efektywnie rozpocząć i wspomóc proces leczenia trudno gojącej się rany, np. terapia stopy cukrzycowej.

Dr Norman Pieniążek miażdży obłęd Covidowy, test PCR i szczepionki!
Pokaż
Dr Norman Pieniążek miażdży obłęd Covidowy, test PCR i szczepionki!

Wywiad mec. Jacka Wilka z dr Normanem Pieniążkiem genetykiem, specjalistą w zakresie diagnostyki molekularnej, wieloletnim pracownikiem CDC, szefem pracowni diagnostyki molekularnej, który obnaża kłamstwa i manipulacje z okresu pandemii Covid-19.

Żródło:

- https://www.facebook.com/watch/live/?extid=CL-UNK-UNK-UNK-IOS_GK0T-GK1C&;mibextid=cr9u03&ref=watch_permalink&v=422913590686388

Koalicja na Rzecz Ocalenia Polskiej Szkoły - List do Prezydenta RP Andrzeja Dudy
Koalicja na Rzecz Ocalenia Polskiej Szkoły - List do Prezydenta RP Andrzeja Dudy
Koalicja na Rzecz Ocalenia Polskiej Szkoły - List do Prezydenta RP Andrzeja Dudy

Szanowny Panie Prezydencie,

od kilku miesięcy z uwagą i niepokojem obserwujemy działania Ministerstwa Edukacji Narodowej. Zauważamy, że destabilizują one polski system edukacji oraz szeroko otwierają szkoły na niebezpieczne ideologie, pozbawiając je zarazem komponentu narodowego. Jako obywatele Rzeczypospolitej Polskiej, rodzice, nauczyciele, działacze społeczni, przedstawiciele organizacji pozarządowych podejmujemy szereg działań, aby zahamować niebezpieczne dla polskiej edukacji reformy.