Nie szczepimy się przeciw COVID-19

Powstaliśmy, by walczyć
o zdrowie i życie Polaków!

##--plugin|marquee--##

NASZĄ MISJĄ JEST

kontakt ulotki grafiki facebook twitter telegram rummble

Wydarzenia PSNLiN

Prześladowania ze strony izb lekarskich - ciąg dalszy.
UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ Z GRAFIKĄ: Facebook Twitter Telegram Instagram
Prześladowania ze strony izb lekarskich - ciąg dalszy...

W dniu 16.11.2021r. dr Katarzynie Bross-Walderdorff - wiceprezes PSNLiN - zawieszono prawo wykonywania zawodu na rok czasu. Głównym zarzutem było to, że ostrzegała przed przyjmowaniem - będących nadal w trakcie badań klinicznych - preparatów inżynierii genetycznej przeciw covid-19 przez dzieci, kobiet w ciąży i karmiących.

W dniu 16.11.2021 r. w Okręgowym Sądzie Lekarskim Beskidzkiej Izby lekarskiej w Bielsku-Białej przy ul. Bystrzańskiej odbyła się rozprawa dr Katarzyny Bross-Walderdorff w sprawie zawieszenia prawa wykonywania zawodu na okres 1 roku.

Wniosek o tymczasowe zawieszenie prawa wykonywania zawodu złożył Okręgowy Rzecznik Odpowiedzialności Zawodowej w Bielsku-Białej.

Dr Katarzyna Bross- Walderdorff wg. wniosku "popełniła ciężkie przewinienie zawodowe, a jego rodzaj wskazuje, że wykonywanie przez nią zawodu zagraża bezpieczeństwu pacjentów oraz grozi popełnieniem kolejnego przewinienia zawodowego".

Powodem stało się przemówienie lekarki, które miało miejsce 1 sierpnia 2021r. na Pikniku Laktacyjnym przy Szpitalu Klinicznym Uniwersytetu Medycznego Ginekologiczno-Położniczym w Poznaniu.

Przemówienie zostało uznane za szerzenie informacji niezgodnych z aktualną wiedzą medyczną na temat szczepionki przeciw covid-19 i jakoby czynneie propagandowała postawy antyzdrowotne działające na szkodę pacjentów i całego społeczeństwa.

Czynem miała naruszyć art. 71 Kodeksu Etyki lekarskiej.

Lekarka ostrzegała przed szczepieniem dzieci, kobiet w ciąży i karmiących.

Tego samego dnia 16.11.2021 r. sądzonych miało być 4 lekarzy w różnych częściach kraju, a adwokatem w tych sprawach jest mecenas Arkadiusz Tetela.

Było to powodem braku możliwości udziałów mecenasa w sprawie. Dr Katarzyny Bross-Walderdorff także nie mogła wziąć udziału w sprawie ponieważ od 15.11.2021 r. przebywała na tygodniowym zaplanowanym urlopie. Urlop już zaplanowała od września tego roku, co jest udokumentowane.

W dniu 15.11.2021 r. dr Bross miała złożyć wyjaśnienia "w charakterze obwinionego w postępowaniu w przedmiocie odpowiedzialności zawodowej lekarzy", jednak z przyczyn zaplanowanego urlopu nie mogła się stawić w biurze Okręgowego Rzecznika Odpowiedzialności Zawodowej w Bielsku-Białej.


15.11.2021r. miała złożyć wyjaśnienie, a dnia następnego zawieszono jej prawo wykonywania zawodu na rok czasu.

2 tygodnie przed planowaną rozprawą został złożony przez mecenasa wniosek o zmiane daty rozprawy ze względów osobistych co zostało udokumentowane.

Jednak wniosek miał być rozpatrzony dopiero na rozprawie, na którą dr Bross się nie wstawiła z przyczyn wskazanych we wniosku.

Na rozprawie pojawił się jednak inny adwokat w roli obrońcy.

W dniu 16.11.2021r. wydano wyrok zawieszenia w prawie wykonywania zawodu na rok czasu.

W dniu rozprawy ludzie oraz pacjenci zgromadzili się pod Izbą Lekarską w celu okazania wsparcia lekarce.

Zgromadzeni z transparentami w rękach uznali wyrok za chęć zamknięcia ust niewygodnym lekarzom, którzy informują o braku bezpieczeństwa i możliwych powikłaniach powikłaniach.

Twierdząco przekonywali, że lekarka dzieląc się wiedzą lekarską i obawą troszczy się o zdrowie i życie pacjentów.

Nie zgadzają się z tym, żeby mieli odebraną możliwość bycia pacjentami pani doktor.

Dr Katarzyna Bross-Walderdorff od lat uczestniczy w protestach, manifestacjach, konferencjach.

Swoją wiedzą i lekarskim autorytetem wspiera całe rzesze ludzi szukających pomocy.

Już od 2014 roku publicznie wyrażała swoją obawę co do obowiązkowego kalendarza szczepień dla dzieci, a szczególnie tych szczepień, które podaje się w pierwszej dobie życia dziecka.

Za swoją opinię wyrażoną na Parlamentarnym Zespole do Spraw Bezpieczeństwa Szczepień rozpoczęła się jej droga i liczne postępowania w Izbie Lekarskiej i Sądach.

Źródło: rebel24.pl

Nagrane pod sądem wypowiedzi osób wspierających dr Bross - nazwanych jak zwykle wspólną nazwą "antyszczepionkowców" (cokolwiek to znacza...) - znajdą Państwo m.in. na kanale regionalnej telewizji: Bielsko tv.

Ostatnio dodane

RAPORT NIK COVID-19 - Konferencja prasowa 12 września 2023 r.
Pokaż
RAPORT NIK COVID-19 - Konferencja prasowa 12 września 2023 r.

12 września 2023 r. odbyła się konferencja prasowa, na której Najwyższa Izba Kontroli przedstawiła 3 raporty z przeprowadzonych kontroli w obszarach organów państwa, instytucji i służb związanych z pandemią COVID-19.

Raporty obnażają obraz chaosu i łamania prawa sprzyjającego bezkarnemu działaniu ...

Efekt synergiczny działania toksycznych metali w okresie pre- i postnatalnym jako dominujący czynnik w patogenezie zaburzeń ze spektrum autyzmu
Efekt synergiczny działania toksycznych metali w okresie pre- i postnatalnym jako dominujący czynnik w patogenezie zaburzeń ze spektrum autyzmu
Efekt synergiczny działania toksycznych metali w okresie pre- i postnatalnym jako dominujący czynnik w patogenezie zaburzeń ze spektrum autyzmu

Media głównego nurtu i elita ekspercka od wielu lat wprowadzają w błąd opinię publiczną na temat przyczyn autyzmu. Dlaczego? Bo prawda godzi w interes establishmentu medycznego i potężnych koncernów. Ponadto rozwiązanie zagadki związanej z patogenezą autyzmu może być kluczem do ustalenia przyczyny wielu chorób "idiopatycznych".

Dr Piotr Witczak vs prof. Anna Boroń - Kaczmarska w radiu Super Nowa.
Pokaż
Dr Piotr Witczak vs prof. Anna Boroń - Kaczmarska w radiu Super Nowa.

W radiu Super Nova spotkali się dr n. med. Piotr Witczak członek Polskiego Stowarzyszenia Niezależnych Lekarzy i Naukowców i prof. Anna Boroń - Kaczmarska Kierownik Katedry Chorób Zakaźnych w Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie.

Goście "Super Ringu" podsumowali ostatnie 2 lata pandemii, ...

LIST PSNLiN DO POLSKICH POSŁÓW z prośbą o ochronę prawną lekarzy przed bezprawnymi działaniami Izb Lekarskich
LIST PSNLiN DO POLSKICH POSŁÓW z prośbą o ochronę prawną lekarzy przed bezprawnymi działaniami Izb Lekarskich
LIST PSNLiN DO POLSKICH POSŁÓW z prośbą o ochronę prawną lekarzy przed bezprawnymi działaniami Izb Lekarskich

Zwracamy się z prośbą o pomoc w zatwierdzeniu przez Sejm przepisu gwarantującego ochronę prawną lekarskim wypowiedziom oraz zawieszenia postępowań dyscyplinarnych wobec lekarzy do czasu wyjaśnienia czy izby działają zgodnie z Konstytucją RP.

Zdecydowana większość lekarzy głosowała wcześniej na PIS. Przez ostatnie 3 lata działania ministrów zdrowia spowodowały ogromny rozłam w środowisku. Powołana przez poseł Annę Siarkowską Sejmowa Komisja ds. Izb Lekarskich dziwnie wyciszyła działanie, nie podając żadnego oświadczenia i pozostawiając lekarzy zawiedzionych takim biegiem sprawy.