Nie szczepimy się przeciw COVID-19

Powstaliśmy, by walczyć
o zdrowie i życie Polaków!

##--plugin|marquee--##

NASZĄ MISJĄ JEST

kontakt ulotki grafiki facebook twitter telegram rummble

Wydarzenia PSNLiN

Ogólnopolska akcja - ZAPROŚ LEKARZA! Ogólnopolska akcja - ZAPROŚ LEKARZA! Ogólnopolska akcja - ZAPROŚ LEKARZA!
UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ Z GRAFIKĄ: Facebook Twitter Telegram Instagram
Ogólnopolska akcja - ZAPROŚ LEKARZA!

NASI LEKARZE GOTOWI SĄ POMÓC!

Jeżeli potrzebujecie Państwo rzetelnego wykładu na temat "szczepień" przeciw Covid-19, opartego na badaniach naukowych i statystykach, a nie na propagandzie i wierzeniach "ekspertów", zaproście do siebie niezależnych lekarzy.

NASI LEKARZE PRZYJADĄ PAŃSTWA MIEJSCOWOŚCI Z WYKŁADEM.Wystarczy, że zorganizujecie lokal do którego zaprosicie wszystkich zainteresowanych i poinformujecie nas o tym.

Nie ustajemy w działaniach - dopiero co nasi przedstawiciele przemawiali na spotkaniach organizowanych przez Warszawską Watahę - dr n.med. Dariusz Turowski - oraz szczeciński Klub PCH - prof. zw. dr hab. n. med. Krystyna Lisiecka-Opalko oraz lek.Ewelina Gierszewska, a już przed nami kolejne spotkania w najbliższy weekend 2 października 2021 - konferencja medyczno-prawna pod tytułem: "BADANIA MEDYCZNE Z UDZIAŁEM DZIECI - ZAGADNIENIA MEDYCZNE, PRAWNE I ETYCZNE" w Warszawie, gdzie reprezentować nas będą lek. Agata Osiniak, lek.Ewelina Gierszewska oraz dr n.med. Piotr Witczak, a także spotkania organizowane przez lokalne grupy: w Ciechanowie - prelegentami będą dr n.med. Beata Wrodycka-Żytkowska oraz dr n.med Andrzej Żytkowski, a także w Prędocinie k.Brzegu, gdzie pojawi się dr med. Katarzyna Bross-Walderdorff.

W kolejny weekend 9 października 2021 nasi przedstawiciele - lek. Agata Osiniak oraz dr n.med. Beata Wrodycka-Żytkowska - będą gościć w Kielcach na konferencji "Z miłości do wolności i zdrowia."

Działamy dla Państwa i przychylamy się do zachęty dr Rubasa:
"W związku z natarczywą propagandą medialną i rządową, dotyczącą zachęcania do masowego przyjmowania eksperymentalnych preparatów, określanych mianem "szczepionek", przez polskie społeczeństwo, co więcej, rozpoczęciem programu podawania owych preparatów powstałych na bazie inżynierii genetycznej nieletnim w polskich szkolach, co może stanowić poważne zagrożenie dla ich zdrowia i życia, z uwagi na eksperymentalny charakter tych preparatów i brak znajomości długoterminowych następstw ich stosowania, powstał pomysł, aby środowisko niezależnych lekarzy zorganizowało cykl spotkań z zainteresowanymi mieszkańcami na polskiej prowincji, gdzie dociera głownie oficjalna rządowa narracja, a mieszkańcy mniejszych miejscowości, mimo nierzadko sceptycyzmu wobec podejmowanych przez władze działań, nigdy nie mieli okazji usłyszeć o konferencjach organizowanych przez nasze środowiska.

Inicjatywa ta w założeniu ma polegać na zorganizowaniu szeregu bezpośrednich spotkań z ludźmi w mniejszych miastach i miasteczkach, ma stanowić wsparcie i utwierdzenie rodziców dzieci, którzy wahają się czy poddać swoje dziecko tzw. "wyszczepieniu na covid".

Zwracamy się z prośbą do niezależnych lekarzy o włączenie się w akcję, gdyż często nie wiemy, iż w miejscowości leżącej kilkanaście kilometrów od miejsca zamieszkania danego lekarza z naszego środowiska, mogą zamieszkiwać osoby mające podobne spojrzenie na kwestie szczepień, a potrzebujące bezpośredniego kontaktu z lekarzem, którzy wyjaśniłby ich wątpliwości i utwierdził we właściwym sceptycznym podejściu do podawania tych eksperymentalnych preparatów. Chęć takiego spotkania zgłasza każda osoba, która byłaby w stanie zgromadzić co najmniej 10 osób ze swojego otoczenia poprzez wysłanie maila na adres zaproslekarza@gmail.com, a spotkanie mogłoby się odbyć nawet w domu, bloku osoby zapraszającej lekarza, gdziekolwiek, gdzie byłoby miejsce do krótkiej prelekcji i wymiany poglądów. Oczywiście im więcej osób tym lepiej.

Optymalnie byłoby gdyby lokalnie takie wydarzenie nagłośnione zostało przez osobę zapraszającą (kilka plakatów, nawet wydrukowanych na własnej drukarce) tak, by wiadomość dotarła do maksymalnie szerokiego grona odbiorców. Poprzez kontakt mailowy z zaproslekarza@gmail.com, dojdzie do takiego ustalenia terminów spotkań, by zaplanować to optymalnie zarówno dla zapraszajacych, jak i dla danego medyka. Akcja planowana jest na następne kilka tygodniach, które być może będą kluczowe dla naszej przyszłości, ponieważ pokażą, jaki odsetek Polaków zgodzi się ulec terrorowi sanitarnemu, co bedzie skutkowało przejściem do następnych etapów jak pozbawienie obywateli gotówki, wprowadzenie systemu kredytu społecznego itd.

Kwestie finansowe takie, jak zwrot kosztów dojazdu są oczywiście do uzgodnienia i z reguły byłyby pokrywane przez zapraszajacych, bądź w ramach publicznej zbiórki.

"Tę inicjatywę należy traktować jako wsparcie dla dotychczasowych bezcennych działań takich środowisk jak PSNLiN, grupa C19, czy Ordo Medicus".

- lek. Piotr Rubas

Zaproszenia członków naszego Stowarzyszenia do udziału w organizowanych przez Państwa wydarzeniach, mogą Pańśtwo kierować również bezpośrednio na adres mailowy biuro@psnlin.pl. Prosimy o kontakt z przynajmniej 2-tygodniowym wyprzedzeniem.

Ostatnio dodane

RAPORT NIK COVID-19 - Konferencja prasowa 12 września 2023 r.
Pokaż
RAPORT NIK COVID-19 - Konferencja prasowa 12 września 2023 r.

12 września 2023 r. odbyła się konferencja prasowa, na której Najwyższa Izba Kontroli przedstawiła 3 raporty z przeprowadzonych kontroli w obszarach organów państwa, instytucji i służb związanych z pandemią COVID-19.

Raporty obnażają obraz chaosu i łamania prawa sprzyjającego bezkarnemu działaniu ...

Efekt synergiczny działania toksycznych metali w okresie pre- i postnatalnym jako dominujący czynnik w patogenezie zaburzeń ze spektrum autyzmu
Efekt synergiczny działania toksycznych metali w okresie pre- i postnatalnym jako dominujący czynnik w patogenezie zaburzeń ze spektrum autyzmu
Efekt synergiczny działania toksycznych metali w okresie pre- i postnatalnym jako dominujący czynnik w patogenezie zaburzeń ze spektrum autyzmu

Media głównego nurtu i elita ekspercka od wielu lat wprowadzają w błąd opinię publiczną na temat przyczyn autyzmu. Dlaczego? Bo prawda godzi w interes establishmentu medycznego i potężnych koncernów. Ponadto rozwiązanie zagadki związanej z patogenezą autyzmu może być kluczem do ustalenia przyczyny wielu chorób "idiopatycznych".

Dr Piotr Witczak vs prof. Anna Boroń - Kaczmarska w radiu Super Nowa.
Pokaż
Dr Piotr Witczak vs prof. Anna Boroń - Kaczmarska w radiu Super Nowa.

W radiu Super Nova spotkali się dr n. med. Piotr Witczak członek Polskiego Stowarzyszenia Niezależnych Lekarzy i Naukowców i prof. Anna Boroń - Kaczmarska Kierownik Katedry Chorób Zakaźnych w Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie.

Goście "Super Ringu" podsumowali ostatnie 2 lata pandemii, ...

LIST PSNLiN DO POLSKICH POSŁÓW z prośbą o ochronę prawną lekarzy przed bezprawnymi działaniami Izb Lekarskich
LIST PSNLiN DO POLSKICH POSŁÓW z prośbą o ochronę prawną lekarzy przed bezprawnymi działaniami Izb Lekarskich
LIST PSNLiN DO POLSKICH POSŁÓW z prośbą o ochronę prawną lekarzy przed bezprawnymi działaniami Izb Lekarskich

Zwracamy się z prośbą o pomoc w zatwierdzeniu przez Sejm przepisu gwarantującego ochronę prawną lekarskim wypowiedziom oraz zawieszenia postępowań dyscyplinarnych wobec lekarzy do czasu wyjaśnienia czy izby działają zgodnie z Konstytucją RP.

Zdecydowana większość lekarzy głosowała wcześniej na PIS. Przez ostatnie 3 lata działania ministrów zdrowia spowodowały ogromny rozłam w środowisku. Powołana przez poseł Annę Siarkowską Sejmowa Komisja ds. Izb Lekarskich dziwnie wyciszyła działanie, nie podając żadnego oświadczenia i pozostawiając lekarzy zawiedzionych takim biegiem sprawy.