Nie szczepimy się przeciw COVID-19

Powstaliśmy, by walczyć
o zdrowie i życie Polaków!

##--plugin|marquee--##

NASZĄ MISJĄ JEST

kontakt ulotki grafiki facebook twitter telegram rummble

NEWSY PSNLiN

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ Z GRAFIKĄ: Facebook Twitter Telegram Instagram
Światowa Rada Zdrowia wzywa do globalnego wycofania szczepionek przeciw Covid-19

"W tym miesiącu Światowa Rada Zdrowia wezwała do globalnego wycofania wszystkich "szczepionek" (przeciw Covid-19). Bo na całym świecie odnotowano 40 000 zgonów w bazach danych odpowiedzialnych za bezpieczeństwo. 40 tysięcy zgonów w tych dużych: VAERS, Yellow Card System, VIGI Safe, EUDRA System. 40 000 zgonów po szczepionce. To jest nie do przyjęcia! Typowy standard dla każdego produktu biologicznego to 50 zgonów i wycofanie z rynku. Koniec. 40! Nie 40 000!... Światowy organ wezwał do ściągnięcia ich z rynku, a nadal nimi szczepią. Widać, że coś tu nie działa jak trzeba. Mamy kłopoty jeżeli chodzi o bezpieczeństwo szczepionek. Dr Malone przedstawił skuteczność szczepionek, która w dużej mierze zanika. Powiem wam tylko tyle, że CDC oznajmiła nam 10 grudnia 2021, a propos Omnikrona, że 79% osób chorych na Omnikrona było w pełni zaszczepionych! To jest pierwszy z brzegu dowód na to, że szczepionki przeciw Omnikronowi kompletnie zawiodły".- powiedział przed Senacką Komisją Zdrowia dr Peter McCullough.

Światowa Rada Zdrowia wzywa do globalnego wycofania wszystkich szczepionek przeciw Covid-19 - Peter McCullough

Lekcje wyciągnięte z pandemii - dr Peter McCullough zeznaje przed Senacką Komisją Zdrowia i Opieki Społecznej w Teksasie.

- Obejrzyj nagranie (polskie napisy).

- Obejrzyj całe nagranie w języku angielakim.

Niedawno Komisja Senatu Stanu Teksas ds. Zdrowia i Opieki Społecznej (HHS) wysłuchała publicznych zeznań na temat trwającej reakcji na pandemię w drugim najludniejszym stanie kraju. W ramach kategorii danych zdrowia publicznego, senat starał się uzyskać zeznania na temat procesów związanych z gromadzeniem i koordynacją danych dotyczących zdrowia publicznego, z naciskiem na bariery w rozpowszechnianiu w czasie rzeczywistym danych dotyczących zdolności placówek służby zdrowia.

Segment Pandemic Response bada wpływ stanowych i federalnych polityk pandemicznych od wytycznych agencji, licencjonowania i działalności regulacyjnej do oceny, jak wytyczne regulacyjne wpływają na bieżące relacje pacjent-lekarz.

Kilku prelegentów przedstawiło swoje wystąpienia, w tym znany, orędownik wczesnego leczenia COVID-19, kardiolog dr Peter McCullough, MD, MPH. Jako zagorzały krytyk szczepionki COVID-19, McCullough skupił się najpierw na wnioskach wyciągniętych podczas pandemii, poruszając temat, którego kilka godzin zeznań innych osób nie zdołało poruszyć - istotne znaczenie wczesnego leczenia nie tylko SARS-CoV-2, wirusa leżącego u podstaw COVID-19, ale także wszelkich innych wirusów zakaźnych.

Podkreślając, że lekarze zawsze mieli obowiązek wczesnego leczenia pacjentów, dr McCullough podkreślił, że brak wczesnego leczenia był absolutnie wspólnym ogniwem przypadków obejmujących hospitalizację i śmierć z powodu COVID-19.

Na początku pandemii, lekarze w klinice byli zajęci identyfikacją schematów leczenia, aby poradzić sobie z wieloaspektowymi manifestacjami COVID-19. Wraz z nagromadzeniem obserwacji i rosnącą liczbą opublikowanych materiałów, lekarze pierwszego kontaktu przyjęli wyłaniające się "wspólne" standardy opieki, czy to w określonym obszarze geograficznym, czy w wybranej dziedzinie praktyki. Na przykład, we wczesnych etapach pandemii lekarze zastosowali terapie off label od hydroksychlorochiny i iwermektyny do budesonidu i innych w dążeniu do zmniejszenia liczby hospitalizacji i ratowania życia.

Odnosząc się do licznych wczesnych badań - często serii przypadków lub obserwacji, ale także niektórych randomizowanych badań kontrolowanych - McCullough podkreślił kluczową lekcję - zapewnienie wczesnego leczenia chorób zakaźnych, takich jak SARS-CoV-2, jest wysokim priorytetem. Dzieje się tak dlatego, że ogólnym celem podczas szalejącej pandemii jest "trzymanie ludzi z dala od szpitala i utrzymywanie ich przy życiu" - oświadczył kardiolog.

To przesłanie jest zbieżne z innymi grupami lekarzy pierwszego kontaktu, takimi jak Front Line COVID-19 Critical Care Alliance (FLCCC), które konsekwentnie opowiadają się za stosowaniem terapii o zmienionym składzie w celu wczesnego leczenia pacjentów z COVID-19. (na szkodliwy wpływ braku wczesnego leczenia niejednokrotnie wskazywało również PSNLiN - przyp.red.)

Jednak duża część zorganizowanej medycyny, od federalnych agencji zdrowotnych i regulacyjnych po wybitnych dyrektorów akademickich ośrodków medycznych, kierowników systemów opieki zdrowotnej i szpitali, jak również krajowe zarządy i stanowe organy licencjonowania lekarzy, stanowczo sprzeciwiała się tym lekarzom z pierwszej linii, argumentując, że nie ma dowodów na to, za czym się opowiadają.

W konsekwencji powstała wielka przepaść pomiędzy krajowymi władzami zdrowotnymi i agencjami promującymi protokoły leczenia, takimi jak Narodowe Instytuty Zdrowia i różne towarzystwa lekarskie, a z drugiej strony środowiskowymi lekarzami pierwszego kontaktu, którzy muszą bezpośrednio opiekować się pacjentami. Chociaż w rzeczywistości ten podział był obecny od dawna, pandemia wzmocniła rosnącą przepaść, a konflikt oparty nie tylko na różnicach w podejściu do leczenia, ale w rzeczywistości, paradygmatyczne spojrzenie, ponieważ przesunięcie w amerykańskiej medycynie trwa od lokalnych niezależnych lekarzy do dużych, skorporatyzowanych systemów opieki zdrowotnej i głównego wpływu rządu federalnego jako płatnika (np. Medicare, Medicaid, VA, DoD, itp.).

Podczas jego zaprzysiężonego zeznania niedawno, Dr McCullough cytował liczne badania i raporty, wykazujące, że w większości redukcja hospitalizacji i śmierci były związane z protokołami wczesnej opieki. Przed Senatem USA w styczniu 2022 r. kardiolog z Teksasu podzielił się w swojej ekspertyzie wczesnymi protokołami związanymi z 95% redukcją zgonów i hospitalizacji. Jednak wiele badań, na które wskazują McCullough i koledzy, jest albo ignorowanych przez władze zdrowotne, takie jak NIH, albo, co gorsza, zdyskredytowanych.

Ale McCullough pozostaje nieugięty w swoim zaprzysiężonym zeznaniu przed komisją HHS w Teksasie, stwierdzając: "Wynik hospitalizacji i śmierci jest produktem nieotrzymania wczesnego leczenia - zaszczepionego lub nie. Szczepienie nie jest leczeniem."

W ramach swoich wniosków McCullough przypomniał komisji Texas HHS, aby "zwrócić uwagę na duże wydarzenia." Na przykład w maju 2020 roku odbyło się przesłuchanie senackie dotyczące stosowania kortykosteroidów, które stały się powszechnie akceptowaną formą leczenia w niektórych protokołach hospitalizacji. NIH, Światowa Organizacja Zdrowia i inni przyjęli leki takie jak deksametazon.

Również Światowa Organizacja Zdrowia do listopada 2020 roku przestrzegała przed stosowaniem remdesiviru ze względu na połączenie braku skuteczności i potencjalnych obaw o bezpieczeństwo (polekowe uszkodzenie nerek i wątroby). McCullough przypomniał uczestnikom Senatu, że tego rodzaju istotny punkt danych powinien być dostrzeżony i uwzględniony. Co ważne, remdesivir pomimo dowodów na jego szkodliwość nadal jest stosowany w Stanach Zjednoczonych. Podczas gdy medycyna głównego nurtu obejmuje jego stosowanie w oparciu o wyniki badań klinicznych sponsorowanych przez NIH, duża część świata unika teraz stosowania tego produktu.

Dr McCullough informuje, że jest obecnie jedną z najbardziej cenzurowanych osobistości medycznych w Stanach Zjednoczonych nie z powodu swojego poparcia dla wczesnego leczenia, ale raczej z powodu swojego krytycznego punktu widzenia na temat szczepionek COVID-19. W rzeczywistości podkreślił, że sam ciąg słów "Dr Peter McCullough" jest obecnie cenzurowany.

Podczas gdy establishment medyczny uznaje szczepionki za podstawowy środek zaradczy w odpowiedzi na pandemię, krytyka McCullougha doprowadziła do ataku, manewrów prawnych, a teraz do dochodzenia w sprawie jego certyfikatów. Utrata tych certyfikatów negatywnie wpłynęłaby na zdolność lekarza do praktykowania medycyny w akademickich ośrodkach medycznych lub szpitalach. Straciłby zdolność do zarabiania na życie, biorąc pod uwagę, że duża część amerykańskiego zdrowia występuje teraz w dużych systemach opieki zdrowotnej. (podobnie traktowani są lekarze w Polsce - przyp.red.)

McCullough ma poważne obawy dotyczące szczepionek COVID-19. Podzielił się z komisją informacją, że podczas gdy szczepionki COVID-19 przeszły tylko kilka miesięcy obserwacji standardowych badań klinicznych, protokoły wymagają 24 miesięcy obserwacji dla żywych szczepionek atenuowanych lub opartych na antygenach. Lekarz-epidemiolog zwrócił uwagę, że obecne szczepionki oparte na mRNA są tak naprawdę szczepionkami opartymi na technologii transferu genów i w oparciu o klasyfikacje FDA powinny być monitorowane przez pięć lat pod kątem bezpieczeństwa. Teksański lekarz zauważa jednak, że "wszystkie te zabezpieczenia są wyrzucane w ramach COVID-19".

Chociaż biologiczne umowy licencyjne (BLA) zostały przyznane przynajmniej Pfizerowi, co oznacza, że produkt został formalnie zatwierdzony w sierpniu ubiegłego roku, McCullough podkreślił w rozmowie telefonicznej z amerykański portalem TrialSite, że artefakty świadomej zgody w ogóle się nie zmieniły, co oznacza, że z jego interpretacji, produkty nie są w pełni zatwierdzone i raczej nadal mają status badawczy. To oczywiście miałoby głęboki wpływ na analizę ryzyka i korzyści związanych z tymi szczepionkami, szczególnie w przypadku dopuszczenia szczepionki dla najbardziej wrażliwej populacji społeczeństwa - młodych maluchów w wieku zaledwie 6 miesięcy.

Podczas swoich zeznań dr McCullough wspomniał o różnych raportach związanych ze szczepionkami, które budzą obawy o bezpieczeństwo. Na przykład wielokrotnie wskazywał na wiarygodne wielokrotne przeglądy systemu zgłaszania niepożądanych zdarzeń poszczepiennych (VAERS) Centrum Kontroli i Prewencji Chorób (CDC), ujawniające znacznie więcej incydentów bezpieczeństwa zarejestrowanych w ciągu ostatniego półtora roku niż w przypadku wszystkich innych szczepionek łącznie w ciągu ostatniej dekady.

Obejmuje to w chwili składania zeznań utratę 13 388 istnień ludzkich związanych ze szczepionkami COVID-19 w Ameryce. Jednak FDA, CDC i inni przywódcy medyczni odpierają te zarzuty jako promowanie dezinformacji, oświadczając, że zdarzenia niepożądane i zgony zarejestrowane w VAERS niekoniecznie są w ogóle powiązane przyczynowo ze szczepionką. Osoby sprawdzające fakty wielokrotnie zwracają na to uwagę w odpowiedzi na obawy McCullougha i innych osób związane z danymi VAERS.

Dr McCullough jest członkiem nowej grupy zwanej Światową Radą Zdrowia, składająca się z 70 różnych organizacji, ta globalna grupa wezwała do wstrzymania stosowania szczepionki COVID-19 na populacjach. Lekarz wskazuje na 40 tysięcy zgonów zarejestrowanych po stosowaniu tego preparatu na całym świecie w różnych rejestrach, zwracając uwagę na to, że wcześniej blokowano stosowanie szczepionek po wystąpieniu 50 zgonów.

Liczne sygnały niebezpieczeństwa szczepionki COVID-19 nie mogą być już ignorowane, argumentuje McCullough, wskazując, że FDA faktycznie pomimo wszystko zgadza się na awaryjne zezwolenie, nawet wówczas, kiedy szczepionki są związane z zakrzepami krwi, uszkodzeniami serca, uszkodzeniami neurologicznymi, i że pojawiają się coraz to nowe różne urazy związane ze szczepionkami.

Czy rzeczywisty zespół poszczepienny COVID-19 został sklasyfikowany jako specyficzna choroba? McCullough sugeruje w swoich zeznaniach, że tak, ale w rzeczywistości tak nie jest. Nie ma formalnych klasyfikacji chorób dla kombinacji urazów, które wynikają ze szczepienia COVID-19 reprezentujących nowe typy chorób.

Kardiolog wskazał na użycie kodów ICD-10 jako sposobu na identyfikację stanów związanych z urazami związanymi ze szczepieniami COVID-19.

Dokonując przeglądu wybranych kodów ICD-10 w USA, uwagę zwraca nowy kod ICD-10-CM, stworzony po wprowadzeniu szczepionek COVID-19 o nazwie T50.Z95A. Jest to specyficzny kod, który może być użyty do wskazania diagnozy w celu uzyskania refundacji. Kod opisany jest jako "Działanie niepożądane szczepionek i substancji biologicznych", wchodzący w życie 1 października 2021 roku. Międzynarodowe wersje ICD-10 T50.Z95A mogą się różnić.

Inne kody, które mogą mieć odniesienie wsteczne i mieć zastosowanie do T50.Z95A, obejmują S00-T88 (uraz, zatrucie i niektóre konsekwencje przyczyn zewnętrznych) i T36-T50 (zatrucie przez, niepożądane działanie i niedostateczne dawkowanie leków, leków i substancji biologicznych).

Dr McCullough kontynuuje swoją bardzo publiczną misję podnoszenia świadomości na temat zagrożeń związanych ze szczepionkami COVID-19, podczas gdy prawie cała zorganizowana medycyna (reprezentowana przez krajowe i stanowe agencje zdrowia i organy regulacyjne, kierownictwo akademickich ośrodków medycznych, kierownictwo systemów opieki zdrowotnej, krajowe zarządy, stanowe stowarzyszenia licencyjne i przemysł) kontynuuje wszechogarniającą pozytywną narrację - że masowe szczepienia przy użyciu obecnych produktów szczepionkowych stanowią najlepszy, najbardziej wydajny i skuteczny sposób ochrony całych populacji przed SARS-CoV-2.

McCullough stał się w Ameryce czołowym rzecznikiem rodzącego się ruchu kwestionującego odgórne federalne środki zaradcze COVID-19 i związane z nimi deklaracje, edykty i mandaty prawne zmuszające ludność do podporządkowania się reakcji kryzysowej.

Postawił na szali swoją karierę medyczną, a mimo to mówi: "Im bardziej jestem atakowany, tym staję się silniejszy." Podkreślając, że rosnący segment rynku amerykańskiego znacząco kwestionuje obecnie dominujące narracje COVID-19, McCullough stwierdza, że 35% populacji amerykańskiej podąża obecnie jego śladem kwestionując status quo komunikatów zdrowia publicznego - co oznacza, że jeśli to stwierdzenie jest dokładne, to około 115. 5 milionów ludzi nie kupuje obecnego argumentu szczepień COVID-19, to jest to znaczna masa populacji; i rosnący problem dla krajowych i stanowych agencji zdrowia i usług ludzkich, nie wspominając o innych frakcjach w rządzie federalnym promujących obecne podejście do środków przeciw pandemii.

Całość wypowiedzi można wysłuchać na kanale lekarza:

https://rumble.com/v1acq3d-dr.-peter-mccullough-md-mph-jun-27-2022-texas-senate-hhs-testimony.html?fbclid=IwAR33AuVVEfUpUzf61Hi6GgvUIgWhC3OvkTSroeC4xIS_HLXgZAi33m7fQZg

Ostatnio dodane

Raport NIK Covid-19 - Fundusz Przeciwdziałania Covid-19 - Narodowy Program Szczepień
Pokaż
Raport NIK Covid-19 - Fundusz Przeciwdziałania Covid-19 - Narodowy Program Szczepień
190 mld zł z Funduszu Przeciwdziałania COVID-19 - ekstra budżet rządu, który kiedyś trzeba będzie spłacić 28 września 2023 11:00

Chaos, brak jawnych i przejrzystych procedur oraz nieefektywne gospodarowanie środkami publicznymi - tak w skrócie NIK opisuje wydatkowanie ogromnych pieniędzy ...

Żółwie aż do końca. Czy warto szczepić dzieci? W oparciu o 1200+ publikacji naukowych i oficjalnych źródeł.
Żółwie aż do końca. Czy warto szczepić dzieci? W oparciu o 1200+ publikacji naukowych i oficjalnych źródeł.
Żółwie aż do końca. Czy warto szczepić dzieci? W oparciu o 1200+ publikacji naukowych i oficjalnych źródeł.

Polskie Stowarzyszenie Niezależnych Lekarzy i Naukowców rekomenduje książkę:

"Żółwie aż do końca. Czy warto szczepić dzieci? W oparciu o 1200+ publikacji naukowych i oficjalnych źródeł" wydaną przez Wydawnictwo Fundacja Ordo Medicus.

"Czy warto szczepić dzieci?" jest najlepszą i najlepiej udokumentowaną ksiązką dostępną na światowym rynku wydawniczym, dotyczącą szczepionek ochronnych dla dzieci.

RAPORT NIK COVID-19 - Konferencja prasowa 12 września 2023 r.
Pokaż
RAPORT NIK COVID-19 - Konferencja prasowa 12 września 2023 r.

12 września 2023 r. odbyła się konferencja prasowa, na której Najwyższa Izba Kontroli przedstawiła 3 raporty z przeprowadzonych kontroli w obszarach organów państwa, instytucji i służb związanych z pandemią COVID-19.

Raporty obnażają obraz chaosu i łamania prawa sprzyjającego bezkarnemu działaniu ...

Efekt synergiczny działania toksycznych metali w okresie pre- i postnatalnym jako dominujący czynnik w patogenezie zaburzeń ze spektrum autyzmu
Efekt synergiczny działania toksycznych metali w okresie pre- i postnatalnym jako dominujący czynnik w patogenezie zaburzeń ze spektrum autyzmu
Efekt synergiczny działania toksycznych metali w okresie pre- i postnatalnym jako dominujący czynnik w patogenezie zaburzeń ze spektrum autyzmu

Media głównego nurtu i elita ekspercka od wielu lat wprowadzają w błąd opinię publiczną na temat przyczyn autyzmu. Dlaczego? Bo prawda godzi w interes establishmentu medycznego i potężnych koncernów. Ponadto rozwiązanie zagadki związanej z patogenezą autyzmu może być kluczem do ustalenia przyczyny wielu chorób "idiopatycznych".