Nie szczepimy się przeciw COVID-19

Powstaliśmy, by walczyć
o zdrowie i życie Polaków!

##--plugin|marquee--##

NASZĄ MISJĄ JEST

kontakt ulotki grafiki facebook twitter telegram rummble

NEWSY PSNLiN

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ Z GRAFIKĄ: Facebook Twitter Telegram Instagram
SEJM RP - Powstał Parlamentarny Zespół ds. Funkcjonowania Izb Lekarskich

27 stycznia 2023 r. rozpoczął swoje działanie Parlamentarny Zespół ds. Funkcjonowania Izb Lekarskich w Polsce.

Okres wyszczepiania narodu eksperymentalnymi preparatami inżynierii genetycznej w dobie pandemii Covid-19 dla wolnych lekarzy upłynął pod znakiem bezprecedensowego prześladowania ze strony Izb Lekarskich. Wszyscy lekarze mieli zostać podporządkowani "zbawiennej" jednomyśli ONZ, Billa Gatesa i Big Farmy. Lekarzy, którzy zakwestionowali bezpieczeństwo i skuteczność eksperymentalnych "szczepionek" czekał ostracyzm, napiętnowanie, pozbawienie prawa wykonywania zawodu i środków do życia. Dentysta osądzał czynnego naukowca i profesora nauk medycznych, Naczelny Rzecznik Odpowiedzialności Zawodowej fałszował dokumenty sądowe, Sekretarz Naczelnej Rady Lekarskiej twierdził, że rozmawiał z umarłym, sędziowie Sądu Lekarskiego odrzucali dowody naukowe w postaci randomizowanych badań, pozbawiano lekarzy prawa wykonywania zawodu za przedstawianie społeczeństwu najnowszych badań naukowych...

Obejrzyj pierwsze posiedzenie Parlamentarnego Zespołu ds Funkcjonowania Izb Lekarskich

Parlamentarny_Zespół_ds_funkcjonowania_Izb_Lekarskich - Newsy_PSNLiN-1

Właśnie temu wszystkiemu ma przyjrzeć się Parlamentarny Zespół ds. Działalności Izb Lekarskich w Polsce.

Wiceminister Sprawiedliwości Marcin Warchoł na pierwszym posiedzeniu Parlamentarnego Zespołu ds. Funkcjonowania Izb Lekarskich odnosząc się do wyroku Sądu Lekarskiego pozbawiającego dr Zbigniewa Martykę prawa wykonywania zawodu powiedział:

"POWINNIŚMY NA GRUNCIE TEJ SPRAWY TWORZYĆ PROJEKT PRZEPISÓW PO TO, ŻEBY NIE DOPUSZCZAĆ DO SKAZANIA LEKARZY NIEZŁOMNYCH, ODWAŻNYCH, PRACOWITYCH W PROCESACH KAPTUROWYCH"

Zapraszamy do wysłuchania pierwszego posiedzenia Parlamentarnego Zespołu ds. Działalności Izb Lekarskich w Polsce. Wierzymy, że działalność tego zespołu przyczyni się do obnażenia i potępienia kapturowych sądów Izb Lekarskich i stworzenia projektów przepisów prawnych wyrywających Izby Lekarskie ze szponów globalnych koncernów farmaceutycznych.

Prosimy wszystkich o udostępnianie filmu i naszych materiałów.

Tylko ogólnospołeczny sprzeciw może zmusić zastraszonych polityków do naprawy skorumpowanego i zgniłego moralnie systemu, który umożliwił globalnym koncernom przejęcie kontroli nad dużym demokratycznym państwem i wyszczepienie większości Polaków eksperymentalnym genetycznym preparatem na podstawie sfałszowanych i niepełnych badań. Chyba już nikt nie wierzy w kłamstwa Pfizera, Ministra Zdrowia i Rady Medycznej o 95% skuteczności "szczepionki" przeciw Covid-19...

Jeżeli informacja o 95% skuteczności i bezpieczeństwie "szczepionek" Pfizera powtarzana przez media jak mantra zaważyła o tym, że połowa Polaków poddała się genetycznemu eksperymentowi, to każda inna informacja dotycząca "szczepień" przeciw Covid-19 może być następnym wierutnym kłamstwem Ministra Zdrowia, Rządu, Rady Medycznej i medycznych "ekspertów".

Zapewne to jest powód, dlaczego po dwóch latach pandemii i wyszczepienia Polaków eksperymentalnym preparatem inżynierii genetycznej nie doczekaliśmy się jeszcze rzetelnych statystyk dotyczących niepożądanych odczynów poszczepiennych i zgonów, a Minister Zdrowia utajnia informacje na ten temat.

Właśnie dlatego, że wykluczono z publicznej debaty w mediach głównego nurtu lekarzy i naukowców ostrzegających przed eksperymentem na globalną skalę, nadarza się okazja, by w końcu przed oczami opinii publicznej obnażyć patologiczne mechanizmy podejmowania decyzji w dobie pandemii Covid-19, które nie maiły nic wspólnego z medycyną opartą na dowodach naukowych i podstawowej zasadzie etycznych lekarzy "primum non nocere"- po pierwsze nie szkodzić.

Parlamentarny Zespół ds. Funkcjonowania Izb Lekarskich w Polsce Video PSNLiN

Pobierz grafikę i wyślij znajomym. Uświadamiajmy Polaków.


Ostatnio dodane

WHO - GLOBALNY ZAMACH STANU! Konferencja w Parlamencie Europejskim.
Pokaż
WHO - GLOBALNY ZAMACH STANU! Konferencja w Parlamencie Europejskim.

19 kwietnia 2023 r. odbyła się w Parlamencie Europejskim w Strasburgu konferencja poświęcona wdrażanemu przez 196 narodów, tzw. Traktatowi Pandemicznemu WHO (Światowej Organizacji Zdrowia). Konferencja została zorganizowana przez europejskich posłów: Francesca Donato, Stasysa Jakeliunasa, ...

WHO - GLOBALNY ZAMACH STANU! Konferencja w Parlamencie Europejskim.
WHO - GLOBALNY ZAMACH STANU! Konferencja w Parlamencie Europejskim.
WHO - GLOBALNY ZAMACH STANU! Konferencja w Parlamencie Europejskim.

19 kwietnia 2023 r. odbyła się w Parlamencie Europejskim w Strasburgu konferencja poświęcona wdrażanemu przez 196 narodów, tzw. Traktatowi Pandemicznemu WHO (Światowej Organizacji Zdrowia). Konferencja została zorganizowana przez europejskich posłów: Francesca Donato, Stasysa Jakeliunasa, Virginie Joron, Mislava Kolakusica, Sylvię Limmer, Roba Roosa, Ivana Vilibora Sincica i Cristiana Terhes. Zaproszono lekarzy i prawników mających wieloletnie doświadczenie w pracy z WHO, którzy wyjaśnili opinii publicznej zagrożenia płynące z wdrożenia ww. traktatu.

TRYBUNAŁ KONSTYTUCYJNY (SK81/19) - Obowiązek szczepień dzieci formalnie niezgodny z Konstytucją RP
TRYBUNAŁ KONSTYTUCYJNY (SK81/19) - Obowiązek szczepień dzieci formalnie niezgodny z Konstytucją RP
TRYBUNAŁ KONSTYTUCYJNY (SK81/19) - Obowiązek szczepień dzieci formalnie niezgodny z Konstytucją RP

Wygrana bitwa, wojna trwa dalej! Mec. Arkadiusz Tetela i Stop Nop Justyny Sochy odzuskali miliony złotych bezprawnie odebrane rodzicom z powodu niepoddania dzieci obowiązkowym szczepieniom ochronnym.

  • Obecnie obowiązek szczepień formalnie jest niezgodny z Konstytucją - komunikat GIS nie stanowi źródła prawa
  • Osoby, które otrzymały grzywny powinny złożyć wniosek o wznowienie postępowania za 6 miesięcy od wyroku TK
  • Osoby, które mają postępowanie w toku powinny powołać się na wyrok TK (organy administracji mogą jeszcze próbować nakładać grzywny, sądy powinny je uchylać)
Trybunał Konstytucyjny - oświadczenie dr Piotra Witczaka z PSNLiN nt. obowiązku szczepienia dzieci
Pokaż
Trybunał Konstytucyjny - oświadczenie dr Piotra Witczaka z PSNLiN nt. obowiązku szczepienia dzieci

9.05.2023 o godz. 9:00 Trybunał Konstytucyjny ma rozpatrzyć pierwszą w historii skargę rodziców w sprawie obowiązku poddawania dzieci szczepieniom ochronnym, złożoną w ich imieniu przez adwokata Arkadiusza Tetelę z inicjatywy STOP NOP.

W tej sprawie głos zabrali przedstawiciele PSNLiN m.in. ...