Nie szczepimy się przeciw COVID-19

Lekarze dla zdrowia

##--plugin|marquee--##

NASZĄ MISJĄ JEST

kontakt ulotki grafiki facebook twitter telegram rummble

NEWSY PSNLiN

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ Z GRAFIKĄ: Facebook Twitter Telegram Instagram
SEJM RP - Powstał Parlamentarny Zespół ds. Funkcjonowania Izb Lekarskich

27 stycznia 2023 r. rozpoczął swoje działanie Parlamentarny Zespół ds. Funkcjonowania Izb Lekarskich w Polsce.

Okres wyszczepiania narodu eksperymentalnymi preparatami inżynierii genetycznej w dobie pandemii Covid-19 dla wolnych lekarzy upłynął pod znakiem bezprecedensowego prześladowania ze strony Izb Lekarskich. Wszyscy lekarze mieli zostać podporządkowani "zbawiennej" jednomyśli ONZ, Billa Gatesa i Big Farmy. Lekarzy, którzy zakwestionowali bezpieczeństwo i skuteczność eksperymentalnych "szczepionek" czekał ostracyzm, napiętnowanie, pozbawienie prawa wykonywania zawodu i środków do życia. Dentysta osądzał czynnego naukowca i profesora nauk medycznych, Naczelny Rzecznik Odpowiedzialności Zawodowej fałszował dokumenty sądowe, Sekretarz Naczelnej Rady Lekarskiej twierdził, że rozmawiał z umarłym, sędziowie Sądu Lekarskiego odrzucali dowody naukowe w postaci randomizowanych badań, pozbawiano lekarzy prawa wykonywania zawodu za przedstawianie społeczeństwu najnowszych badań naukowych...

Obejrzyj pierwsze posiedzenie Parlamentarnego Zespołu ds Funkcjonowania Izb Lekarskich

Parlamentarny_Zespół_ds_funkcjonowania_Izb_Lekarskich - Newsy_PSNLiN-1

Właśnie temu wszystkiemu ma przyjrzeć się Parlamentarny Zespół ds. Działalności Izb Lekarskich w Polsce.

Wiceminister Sprawiedliwości Marcin Warchoł na pierwszym posiedzeniu Parlamentarnego Zespołu ds. Funkcjonowania Izb Lekarskich odnosząc się do wyroku Sądu Lekarskiego pozbawiającego dr Zbigniewa Martykę prawa wykonywania zawodu powiedział:

"POWINNIŚMY NA GRUNCIE TEJ SPRAWY TWORZYĆ PROJEKT PRZEPISÓW PO TO, ŻEBY NIE DOPUSZCZAĆ DO SKAZANIA LEKARZY NIEZŁOMNYCH, ODWAŻNYCH, PRACOWITYCH W PROCESACH KAPTUROWYCH"

Zapraszamy do wysłuchania pierwszego posiedzenia Parlamentarnego Zespołu ds. Działalności Izb Lekarskich w Polsce. Wierzymy, że działalność tego zespołu przyczyni się do obnażenia i potępienia kapturowych sądów Izb Lekarskich i stworzenia projektów przepisów prawnych wyrywających Izby Lekarskie ze szponów globalnych koncernów farmaceutycznych.

Prosimy wszystkich o udostępnianie filmu i naszych materiałów.

Tylko ogólnospołeczny sprzeciw może zmusić zastraszonych polityków do naprawy skorumpowanego i zgniłego moralnie systemu, który umożliwił globalnym koncernom przejęcie kontroli nad dużym demokratycznym państwem i wyszczepienie większości Polaków eksperymentalnym genetycznym preparatem na podstawie sfałszowanych i niepełnych badań. Chyba już nikt nie wierzy w kłamstwa Pfizera, Ministra Zdrowia i Rady Medycznej o 95% skuteczności "szczepionki" przeciw Covid-19...

Jeżeli informacja o 95% skuteczności i bezpieczeństwie "szczepionek" Pfizera powtarzana przez media jak mantra zaważyła o tym, że połowa Polaków poddała się genetycznemu eksperymentowi, to każda inna informacja dotycząca "szczepień" przeciw Covid-19 może być następnym wierutnym kłamstwem Ministra Zdrowia, Rządu, Rady Medycznej i medycznych "ekspertów".

Zapewne to jest powód, dlaczego po dwóch latach pandemii i wyszczepienia Polaków eksperymentalnym preparatem inżynierii genetycznej nie doczekaliśmy się jeszcze rzetelnych statystyk dotyczących niepożądanych odczynów poszczepiennych i zgonów, a Minister Zdrowia utajnia informacje na ten temat.

Właśnie dlatego, że wykluczono z publicznej debaty w mediach głównego nurtu lekarzy i naukowców ostrzegających przed eksperymentem na globalną skalę, nadarza się okazja, by w końcu przed oczami opinii publicznej obnażyć patologiczne mechanizmy podejmowania decyzji w dobie pandemii Covid-19, które nie maiły nic wspólnego z medycyną opartą na dowodach naukowych i podstawowej zasadzie etycznych lekarzy "primum non nocere"- po pierwsze nie szkodzić.

Parlamentarny Zespół ds. Funkcjonowania Izb Lekarskich w Polsce Video PSNLiN

Pobierz grafikę i wyślij znajomym. Uświadamiajmy Polaków.


Ostatnio dodane

Dr hab. n. med. Dorota Sienkiewicz prezes PSNLiN przed Naczelnym Sądem Lekarskim w sprawie pozbawienia prawa wykonywania zawodu
Pokaż
Dr hab. n. med. Dorota Sienkiewicz prezes PSNLiN przed Naczelnym Sądem Lekarskim w sprawie pozbawienia prawa wykonywania zawodu

W piątek 5 kwietnia 2024 r. o godz. 12:45 w Naczelnym Sądzie Lekarskim w Warszawie przy ul. Sobieskiego 110 odbyła się rozprawa dr hab. n. med. Doroty Sienkiewicz prezesa Polskiego Stowarzyszenia Niezależnych Lekarzy i Naukowców, dotyczącą odwołania od wyroku Białostockiej Izby Lekarskiej z 2022r ...

O wolności w medycynie - dr Katarzyna Bross - Walderdorff
Pokaż
O wolności w medycynie - dr Katarzyna Bross - Walderdorff

Rozmowa z dr Katarzyną Bross-Walderdorff w studio J20 na temat wolności w medycynie.

Histopatologiczne wyniki autopsji serca u 2 nastolatków po podaniu drugiej dawki szczepionki przeciwko COVID-19
Histopatologiczne wyniki autopsji serca u 2 nastolatków po podaniu drugiej dawki szczepionki przeciwko COVID-19
Histopatologiczne wyniki autopsji serca u 2 nastolatków po podaniu drugiej dawki szczepionki przeciwko COVID-19

Artykuł przedstawia wyniki badania mikroskopowego mięśnia sercowego dwóch chłopców - nastolatków, którzy zmarli niespodziewanie i nienaturalnie w ciągu pierwszego tygodnia po podaniu drugiej dawki szczepionki Pfizer-BioNTech Covid-19.

Uszkodzenie mięśnia sercowego obserwowane w tych sercach poszczepiennych różni się od typowego zapalenia mięśnia sercowego i ma wygląd przypominający kardiomiopatię stresową (toksyczną), w której pośredniczą katecholaminy - jest to obraz burzy cytokinowejz nadmierną i niekontrolowaną odpowiedzią zapalną, o znanej pętli sprzężenia zwrotnego z katecholaminami.

Hirudoterapia – terapia pijawką lekarską
Hirudoterapia – terapia pijawką lekarską
Hirudoterapia – terapia pijawką lekarską

Hirudotarapia jest naturalną metodą wspomagania leczenia różnych dolegliwości przy użyciu pijawek lekarskich. W Międzynarodowej Klasyfikacji Procedur Medycznych ICD-9, jest zakwalifikowana pod nr 99.991 jako Terapia pijawkowa. W PKD ma kod 86.90 D - Działalność paramedyczna.

W Polsce Gabinety Hirudoterapii podlegają kontroli Sanepidu od 2011 roku. W niektórych krajach europejskich, np. w Niemczech, pewne zabiegi hirudoterapii są refundowane. W USA pijawka jest uznana jako lek.