Nie szczepimy się przeciw COVID-19

Lekarze dla zdrowia

##--plugin|marquee--##

NASZĄ MISJĄ JEST

kontakt ulotki grafiki facebook twitter telegram rummble

NEWSY PSNLiN

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ Z GRAFIKĄ: Facebook Twitter Telegram Instagram
Prokurator Generalny Teksasu rozpoczął dochodzenie w sprawie fałszerstw producentów szczepionek Covid-19 Pfizer, Moderna i Johnson & Johnson

Prokurator Generalny Paxton rozpoczął dochodzenie w sprawie firm farmaceutycznych Pfizer, Moderna i Johnson & Johnson dotyczące: wprowadzania opinii publicznej w błąd, co do skuteczności swoich szczepionek przeciw Covid-19, manipulacji danymi z badań nad szczepionkami, manipulacji miernika skuteczności szczepionek podczas publicznych dyskusji.

Pod memem/grafiką tłumaczenie artykułu ze strony Prokuratora Generalnego Kenta Paxtona. Link

Prokurator Generalny Teksasu rozpoczął dochodzenie w sprawie fałszerstw producentów szczepionek Covid-19 Pfizer, Moderna i Johnson & Johnson

Pobierz grafikę i wyślij znajomym. Wspólnie obnażajmy kłamstwa i ratujmy ludzi.

Prokurator Generalny Paxton rozpoczął dochodzenie w sprawie firm farmaceutycznych Pfizer, Moderna i Johnson & Johnson dotyczące tego, czy angażowały się one w badania nad efektem "Gain-of-Function" i wprowadzały opinię publiczną w błąd.

Paxton bada również, czy firmy wprowadziły w błąd co do skuteczności swoich szczepionek Covid-19 oraz prawdopodobieństwa przeniesienia Covid-19 po przyjęciu szczepionek, naruszając teksańską ustawę o wprowadzających w błąd praktykach handlowych. Dochodzenie będzie również dotyczyło potencjalnej manipulacji danymi z badań nad szczepionkami. Dochodzenie dotyczy potencjalnie oszukańczej działalności, która wykracza poza zakres immunitetu prawnego przyznanego producentom szczepionki Covid-19. Zbadana zostanie również kontrowersyjna praktyka firm polegająca na zgłaszaniu miernika "względnej redukcji ryzyka" zamiast "bezwzględnej redukcji ryzyka" podczas publicznych dyskusji na temat skuteczności ich szczepionek.

W ostatnich latach niektóre firmy farmaceutyczne odniosły rekordowy sukces finansowy, częściowo dzięki sprzedaży produktów związanych z pandemią Covid-19. Ten interes w sukcesie produktów Covid-19, w połączeniu z doniesieniami o alarmujących skutkach ubocznych szczepionek, wymaga agresywnego dochodzenia.

Teksańskie śledztwo zmusi te firmy do przekazania dokumentów, do których opinia publiczna nie miałaby dostępu. Prokurator Generalny Paxton jest zaangażowany w odkrywanie pełnego zakresu procesu decyzyjnego stojącego za interwencjami pandemicznymi wymuszanymi na społeczeństwie, zwłaszcza gdy motyw zysku lub presja polityczna mogły narazić zdrowie i bezpieczeństwo Amerykanów. Wysiłki rządu federalnego mające na celu wymuszenie zgodności z niesprawiedliwymi i nielegalnymi interwencjami pandemicznymi, nawet kosztem zatrudnienia obywateli, oznaczają, że to dochodzenie w sprawie naukowych i etycznych podstaw, na których podjęto decyzje dotyczące zdrowia publicznego, ma ogromne znaczenie.

Biorąc pod uwagę bezprecedensową władzę polityczną i wpływ na politykę zdrowia publicznego, jakimi dysponują obecnie firmy farmaceutyczne, ważniejsze niż kiedykolwiek jest pociągnięcie ich do odpowiedzialności, jeśli podejmują niebezpieczne, nielegalne działania w celu zwiększenia swoich dochodów.

"Rozwój szczepionki Covid-19 oraz oświadczenia składane przez firmy Pfizer, Moderna oraz Johnson & Johnson, a także ich wiedza, mają głębokie znaczenie dla zdrowia i dobrobytu społeczeństwa. To dochodzenie ma na celu odkrycie prawdy" - powiedział Prokurator Generalny Paxton. "Ta pandemia była bardzo trudnym czasem dla Amerykanów. Jeśli jakakolwiek firma nielegalnie wykorzystywała konsumentów w tym okresie lub narażała bezpieczeństwo ludzi, aby zwiększyć swoje zyski, zostanie pociągnięta do odpowiedzialności. Jeśli polityka zdrowia publicznego została opracowana na podstawie wadliwych lub wprowadzających w błąd badań, społeczeństwo musi się o tym dowiedzieć. Katastrofalne skutki pandemii i późniejsze interwencje wymuszone na naszym kraju i obywatelach zasługują na intensywną kontrolę, a my ścigamy wszelkie przejawy niewłaściwego postępowania w najszerszym zakresie."

Źródło:

https://www.texasattorneygeneral.gov/news/releases/paxton-launches-investigation-gain-function-research-and-misrepresentations-covid-19-vaccine

Ostatnio dodane

Dr hab. n. med. Dorota Sienkiewicz prezes PSNLiN przed Naczelnym Sądem Lekarskim w sprawie pozbawienia prawa wykonywania zawodu
Pokaż
Dr hab. n. med. Dorota Sienkiewicz prezes PSNLiN przed Naczelnym Sądem Lekarskim w sprawie pozbawienia prawa wykonywania zawodu

W piątek 5 kwietnia 2024 r. o godz. 12:45 w Naczelnym Sądzie Lekarskim w Warszawie przy ul. Sobieskiego 110 odbyła się rozprawa dr hab. n. med. Doroty Sienkiewicz prezesa Polskiego Stowarzyszenia Niezależnych Lekarzy i Naukowców, dotyczącą odwołania od wyroku Białostockiej Izby Lekarskiej z 2022r ...

O wolności w medycynie - dr Katarzyna Bross - Walderdorff
Pokaż
O wolności w medycynie - dr Katarzyna Bross - Walderdorff

Rozmowa z dr Katarzyną Bross-Walderdorff w studio J20 na temat wolności w medycynie.

Histopatologiczne wyniki autopsji serca u 2 nastolatków po podaniu drugiej dawki szczepionki przeciwko COVID-19
Histopatologiczne wyniki autopsji serca u 2 nastolatków po podaniu drugiej dawki szczepionki przeciwko COVID-19
Histopatologiczne wyniki autopsji serca u 2 nastolatków po podaniu drugiej dawki szczepionki przeciwko COVID-19

Artykuł przedstawia wyniki badania mikroskopowego mięśnia sercowego dwóch chłopców - nastolatków, którzy zmarli niespodziewanie i nienaturalnie w ciągu pierwszego tygodnia po podaniu drugiej dawki szczepionki Pfizer-BioNTech Covid-19.

Uszkodzenie mięśnia sercowego obserwowane w tych sercach poszczepiennych różni się od typowego zapalenia mięśnia sercowego i ma wygląd przypominający kardiomiopatię stresową (toksyczną), w której pośredniczą katecholaminy - jest to obraz burzy cytokinowejz nadmierną i niekontrolowaną odpowiedzią zapalną, o znanej pętli sprzężenia zwrotnego z katecholaminami.

Hirudoterapia – terapia pijawką lekarską
Hirudoterapia – terapia pijawką lekarską
Hirudoterapia – terapia pijawką lekarską

Hirudotarapia jest naturalną metodą wspomagania leczenia różnych dolegliwości przy użyciu pijawek lekarskich. W Międzynarodowej Klasyfikacji Procedur Medycznych ICD-9, jest zakwalifikowana pod nr 99.991 jako Terapia pijawkowa. W PKD ma kod 86.90 D - Działalność paramedyczna.

W Polsce Gabinety Hirudoterapii podlegają kontroli Sanepidu od 2011 roku. W niektórych krajach europejskich, np. w Niemczech, pewne zabiegi hirudoterapii są refundowane. W USA pijawka jest uznana jako lek.