Nie szczepimy się przeciw COVID-19

Powstaliśmy, by walczyć
o zdrowie i życie Polaków!

##--plugin|marquee--##

NASZĄ MISJĄ JEST

kontakt ulotki grafiki facebook twitter telegram rummble

NEWSY PSNLiN

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ Z GRAFIKĄ: Facebook Twitter Telegram Instagram
POŻEGNANIE I TESTAMENT DR ZBIGNIEWA HAŁATA

"Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim Jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi" (JPII)

17 kwietnia 2022 r. odszedł Dr Zbigniew Hałat Doktor wielkiego Serca, Mądrości i Odwagi

Wiceminister zdrowia i wieloletni Główny Inspektor Sanitarny Jako Jeden z niewielu, nie wahał się ostrzegać i uświadamiać Polaków o zagrożeniach wynikających z decyzji podejmowanych w związku z tzw. pandemią, walczył o Prawdę, zdrowie i życie Polaków, wolność słowa.

Testament dr Zbigniewa Hałata - ostatni wywiad

pożegnanie i testament dr Zbigniewa Hałata

Testament dr Zbigniewa Hałata - ostatni wywiad

.................................................................................................

Prof. Ryszard Zajączkowski o dr Hałacie...

Doktora Zbigniewa Hałata poznałem osobiście w maju 2021 na warszawskiej "patelni" podczas konferencji dotyczącej szczypawek dla dzieci na modne schorzenie. Od tego czasu byliśmy często w kontakcie, choćby przy okazji debat i marszów. Od razu przyjął moje zaproszenie na 1 Kongres Środowisk Wolnościowych we wrześniu 2021 r. w Lublinie. Panel, w którym uczestniczył, zgromadził największą ilość słuchaczy. W sali zabrakło krzeseł. Doktor Hałat wystąpił od razu z propozycją, a wręcz nalegał, żeby efektem Kongresu był Lubelski Manifest Środowisk Wolnościowych jako przeciwwaga dla manifestu z 1944 r. Manifest taki zredagowałem i zyskał on sygnatariuszy.

https://www.petycjeonline.com/lubelski_manifest_rodowisk_wolnociowych

Jego treść wraz z nazwiskami tych, którzy podpisali się jako pierwsi, jest też w mojej książce "Globalna zmiana. Co musimy obronić i jak działać?" Zachęcam do podpisywania i udostępniania Manifestu, który z pewnością się nie zdeaktualizował.

Doktora Hałata zapamiętałem jako człowieka bardzo miłego, z poczuciem humoru i pomocnego. Na przykład na wieść o tym, że chcę wydać wspomnianą książkę, od razu szukał dla mnie wydawcy. Mam wrażenie, że doceniał, to co robię. Będzie mi Go brakować.

Ryszard Zajączkowski

pożegnanie i testament dr Hałata - PSNLiN

Ostatnio dodane

Badania w Tajlandii wykazały problemy z sercem u 29 procent zaszczepionej młodzieży
Badania w Tajlandii wykazały problemy z sercem u 29 procent zaszczepionej młodzieży

Według nowego badania, prawie trzy na 10 dzieci, które otrzymały szczepionkę Pfizera COVID-19, doświadczyło później skutków ubocznych dotyczących serca.

Badanie: "Cardiovascular Effects of the BNT162b2 mRNA COVID-19 Vaccine in Adolescents" (Wpływ szczepionki BNT162b2 mRNA COVID-19 na układ sercowo-naczyniowy u młodzieży) - preprint z 8 sierpnia 2022.

Niniejsze badanie koncentruje się na skutkach sercowo-naczyniowych, w szczególności zapalenia mięśnia sercowego i zapalenia osierdzia, po wstrzyknięciu szczepionki BNT162b2 mRNA COVID-19 u młodzieży z Tajlandii.

500 000 zł kary dla lekarza za leczenie amantadyną
500 000 zł kary dla lekarza za leczenie amantadyną

O problemie, z jakim borykają się lekarze, którzy stali na pierwszej linii ognia i z zaangażowaniem leczyli od wczesnych dni infekcji osoby z rozpoznanym Covid-19, a którym jest prześladowanie przez Rzecznika Praw Pacjenta, pisaliśmy już wcześniej w artykule:

Rzecznik Praw Pacjenta czy Rzecznik Praw Farmacji

https://psnlin.pl/news,rzecznik-praw-pacjenta-czy-rzecznik-praw-farmacji,135.html

Czy "szczepionki" były testowane na zwierzętach?
Czy "szczepionki" były testowane na zwierzętach?

"Fact Checking wspomina o trzech badaniach na zwierzętach. Jak się jednak okazało, we wszystkich trzech badaniach eksperymentatorzy zabili zwierzęta testowe krótko po podaniu szczepionki." - donosi publicysta Mariusz Jagóra.

Dr Katarzyna Bross-Walderdorff z PSNLiN w Realu24 - o zdrowiu Polaków
Pokaż
Dr Katarzyna Bross-Walderdorff z PSNLiN w Realu24 - o zdrowiu Polaków

Posłuchaj odważnej lekarki, która za głoszenie prawdy płaci wysoką cenę, a ludzkie zdrowie przedkłada ponad swój interes.


Do dzisiaj nie ma żadnej debaty. Obecnie są dane statystyczne potwierdzające obawy i ostrzeżenia niezależnych lekarzy, ale dalej się ich ucisza. Krok po kroku, w całej Europie, ...