Nie szczepimy się przeciw COVID-19

Lekarze dla zdrowia

##--plugin|marquee--##

NASZĄ MISJĄ JEST

kontakt ulotki grafiki facebook twitter telegram rummble

NEWSY PSNLiN

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ Z GRAFIKĄ: Facebook Twitter Telegram Instagram
Dr Dorota Sienkiewicz - Sytuacja Dzieci - Polskie Stowarzyszenie Niezależnych Lekarzy i Naukowców

Inauguracyjna Konferencja Polskiego Stowarzyszenia Niezależnych Lekarzy i Naukowców. Warszawa Dom Dziennikarza, ul. Foksal 3/5 - 10 czerwca 2021 roku.

"Koronawirus dotyka dużo mocniej dzieci i ich rodzin, niż wielu bezpośrednio zakażonych" Cornelius Williams szef wydziału ochrony dzieci w UNICEF

Dla zdrowych dzieci Covid-19 jest praktycznie niegroźny - dzieci nie chorują lub przechodzą infekcję łagodnie; przeżywalność dotyczy 99,997%. Wg danych brytyjskich - żadne zdrowe uprzednio dziecko poniżej 15r.ż. nie zmarło w czasie pandemii z powodu covid19; hospitalizacje są wyjątkowo rzadkie. Koronawirus zwykle nie przenosi się z dzieci na dorosłych

Tymczasem podjęte decyzje zaburzyły w znacznym stopniu życie dzieci, stworzyły zagrożenie dla ich zdrowia fizycznego i psychicznego -wprowadzenie izolacji społecznej, masek, zdalnej nauki, presji psychicznej, która powoduje znaczny wzrost zaburzeń emocjonalnych, depresji.

Nie jesteśmy przeciwnikami szczepień jednak informacje o planowanym szczepieniu 10mln dzieci w Polsce preparatem inżynierii genetycznej p/Covid19 -tzw. szczepionką. głęboko nas niepokoją.

Zdrowe dzieci mają otrzymać preparat genetyczny o nieznanym profilu bezpieczeństwa w momencie gdy ich system odpornościowy i układ neurologiczny są jeszcze niedojrzałe i potencjalnie bardziej podatne na działania niepożądane niż osób dorosłych.

Rejestruje się wiele poważnych działań niepożądanych, o których firmy farmaceutyczne nie informowały jako o możliwych powikłaniach -zakrzepica, zgony, zaburzenia układu rozrodczego. Są prace naukowe, które mówią o uszkodzeniu bariery krew-mózg i możliwej chorobie prionowej - degeneracyjnej chorobie mózgu.

Wg VAERS - amerykańskiego systemu monitorowania poszczepiennych odczynów niepożądanych liczba niepożądanych odczynów poszczepiennych (NOP) po preparacie inżynierii genetycznej p/covid19 jest równa liczbie NOP-ów po wszystkich szczepionkach łącznie podanych w ciągu ostatnich 20 lat. Warto także dodać, że zgłaszalność NOP-ów jest szacowana na 1-5%.

NIE JESTEŚMY PRZECIWNIKAMI SZCZEPIEŃ ALE NIE WIDZIMY ŻADNEGO UZASADNIENIA DO PODAWANIA ZDROWYM DZIECIOM EKSPERYMENTALNEGO, NIEPRZEBADANEGO PREPARATU P/COVID19. UWAŻAMY, ŻE JEST TO NIEETYCZNE I NIEMORALNE

Czy media powinny milczeć w tej sprawie? Czy my jako lekarze możemy milczeć???

Zasada ostrożności (etyczna) 1988 -Polska sygnatariuszem

"Jeśli istnieje prawdopodobne, nawet jeśli mało poznane ryzyko działań niepożądanych nowych technologii, lepiej jest ich nie wprowadzać niż ryzykować niepewnymi ale potencjalnie bardzo groźnymi konsekwencjami"

W związku z przedstawionymi faktami będziemy zwracać się do MZ o natychmiastowe wycofanie szczepień dzieci i młodzieży eksperymentalną szczepionką przynajmniej do czasu zakończenia badań i ogłoszenia ich wyników .

dr n. med. Dorota Sienkiewicz

Ostatnio dodane

STOP 5G! Przerażające fakty o technologii 5G.
Pokaż
STOP 5G! Przerażające fakty o technologii 5G.

Fakty są przerażające. Właśnie dlatego musisz sam wyrobić sobie zdanie na temat technologii 5G. Zapraszamy do obejrzenia filmu.

Larwoterapia (biochirurgia) - Marcin Rogus
Larwoterapia (biochirurgia) - Marcin Rogus
Larwoterapia (biochirurgia) - Marcin Rogus

Uwaga! Film zawiera drastyczne zdjęcia ran oczyszczanych z martwicy (np. stopa cukrzycowa)

"Larwy to najmniejsi na świecie chirurdzy, w rzeczywistości są lepsze od lekarzy - są tańsze i pracują 24 godziny na dobę". Prof. Andrew Boulton

To niezwykle skuteczna metoda oczyszczenia tkanek z martwicy. Pozwala efektywnie rozpocząć i wspomóc proces leczenia trudno gojącej się rany, np. terapia stopy cukrzycowej.

Dr Norman Pieniążek miażdży obłęd Covidowy, test PCR i szczepionki!
Pokaż
Dr Norman Pieniążek miażdży obłęd Covidowy, test PCR i szczepionki!

Wywiad mec. Jacka Wilka z dr Normanem Pieniążkiem genetykiem, specjalistą w zakresie diagnostyki molekularnej, wieloletnim pracownikiem CDC, szefem pracowni diagnostyki molekularnej, który obnaża kłamstwa i manipulacje z okresu pandemii Covid-19.

Żródło:

- https://www.facebook.com/watch/live/?extid=CL-UNK-UNK-UNK-IOS_GK0T-GK1C&;mibextid=cr9u03&ref=watch_permalink&v=422913590686388

Koalicja na Rzecz Ocalenia Polskiej Szkoły - List do Prezydenta RP Andrzeja Dudy
Koalicja na Rzecz Ocalenia Polskiej Szkoły - List do Prezydenta RP Andrzeja Dudy
Koalicja na Rzecz Ocalenia Polskiej Szkoły - List do Prezydenta RP Andrzeja Dudy

Szanowny Panie Prezydencie,

od kilku miesięcy z uwagą i niepokojem obserwujemy działania Ministerstwa Edukacji Narodowej. Zauważamy, że destabilizują one polski system edukacji oraz szeroko otwierają szkoły na niebezpieczne ideologie, pozbawiając je zarazem komponentu narodowego. Jako obywatele Rzeczypospolitej Polskiej, rodzice, nauczyciele, działacze społeczni, przedstawiciele organizacji pozarządowych podejmujemy szereg działań, aby zahamować niebezpieczne dla polskiej edukacji reformy.