Nie szczepimy się przeciw COVID-19

Powstaliśmy, by walczyć
o zdrowie i życie Polaków!

##--plugin|marquee--##

NASZĄ MISJĄ JEST

kontakt ulotki grafiki facebook twitter telegram rummble

NEWSY PSNLiN

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ Z GRAFIKĄ: Facebook Twitter Telegram Instagram
Dr Beata Wrodycka-Żytkowska - Podsumowanie - Polskie Stowarzyszenie Niezależnych Lekarzy i Naukowców.

Inauguracyjna Konferencja Polskiego Stowarzyszenia Niezależnych Lekarzy i Naukowców. Warszawa Dom Dziennikarza, ul. Foksal 3/5 - 10 czerwca 2021 roku.

Szanowni Państwo chcę wyraźnie podkreślić, że wypowiadane przez nas opinie opierają się na rzetelnych doniesieniach naukowych i statystycznych z całego świata. Misja, cele i nasze plany już zostały przedstawione.

Jesteśmy lekarzami, praktykami. W pracy z pacjentem szukamy najlepszych sposobów pomocy. Wiemy, że obecnie na całym świecie stosuje się stare, znane leki przeciwwirusowe, czyli blokujące namnażanie wirusa, które są skuteczne w leczeniu infekcji iCovid-19. Jest to Amantadyna, iwermektyna, i hydrochlorochina. Ich jedyną wadą jest to, że są tanie.

Ostatnio obiegły świat badania Uniwersytetu w Oxfordzie o skuteczności Budesonidu - to także stary lek, który wg ich badań zmniejsza konieczność hospitalizacji o 90%. .Znaną zasadą jest, że gdy są skuteczne leki, to szczepionki mają znaczenie drugoplanowe.

W 2009r. podczas epidemii świńskiej grypy A/H1N1 nasze Ministerstwo Zdrowia mimo licznych nacisków, nie zakupiło nowych szczepionek.

Inne kraje, które to zrobiły wydały dużo środków na zakup, a potem utylizację szczepionki z uwagi na powikłania poszczepienne. Nasze społeczeństwo ominęły masowe szczepienia i powikłania poszczepienne (m. in. narkolepsja). Według późniejszych opinii epidemia była wyolbrzymiona.

Przypomnę tylko, że głównym argumentem decyzji Ministerstwa było to, że producent nie bierze odpowiedzialności za swój produkt.

Wiemy, że wszyscy producenci obecnych, nowatorskich produktów inżynierii genetycznej są zwolnieni z odpowiedzialności za swój produkt. Że produkt został dopuszczony warunkowo, że badanie trwać będzie jeszcze najmniej

2 lata i że Fundusz Kompensacyjny za powikłania poszczepienne w Polsce jest nadal w planach. Zatem oznacza to, że osoba zaszczepiona w przypadku powikłań poszczepiennych zostaje sama ze swoim kłopotem. My lekarze też nie wiemy jak pomagać bo nigdy na ludziach nie stosowano takich preparatów, a producent nie daje żadnych wskazówek w ulotce do produktu

Dr Donald Henderson amerykański lekarz praktyk, uważany za pogromcę czarnej ospy, w 2006r.w obliczu epidemii grypy ptasiej H5N1 wystosował raport do prezydenta Busha. Cytuję: "Doświadczenie pokazuje, że w sytuacji epidemii lub innych traumatycznych wydarzeń ludzie najlepiej sobie radzą, gdy do minimum ograniczy się niepokój i w jak najmniejszym stopniu zakłóci się normalne, codzienne funkcjonowanie. Rolą rządów i personelu medycznego jest uspokajanie obywateli i zagwarantowanie im dostępu do usług medycznych. To 2 najważniejsze elementy w takiej sytuacji. Jeśli nie zostanie to uczynione, epidemia, którą można by zwalczyć może poskutkować katastrofą". Koniec cytatu. Prezydent posłuchał. Katastrofy ani paniki nie było.

W aktualnej rzeczywistości rządy postępują dokładnie odwrotnie.

Media wiedziały o pandemii szybciej niż środowisko medyczne (?!!)

i rozsiewały tragiczne wizje, traumatyzując społeczeństwo lękiem. Wprowadzono zarządzenia w wyniku czego pacjent nie otrzymuje w porę pomocy medycznej. To spowodowało, że mamy 110.000 zgonów nadmiarowych!!! czyli wynikłych z sytuacji a nie infekcji Covid-19.Takiej wysokiej śmiertelności nie było od końca II Wojny Światowej.

Jest to wielowymiarowa katastrofa zdrowotna, gospodarcza, edukacyjna, psychiczna i moralna.

Dr n. med. Beata Wrodycka-Żytkowska

Ostatnio dodane

Badania w Tajlandii wykazały problemy z sercem u 29 procent zaszczepionej młodzieży
Badania w Tajlandii wykazały problemy z sercem u 29 procent zaszczepionej młodzieży

Według nowego badania, prawie trzy na 10 dzieci, które otrzymały szczepionkę Pfizera COVID-19, doświadczyło później skutków ubocznych dotyczących serca.

Badanie: "Cardiovascular Effects of the BNT162b2 mRNA COVID-19 Vaccine in Adolescents" (Wpływ szczepionki BNT162b2 mRNA COVID-19 na układ sercowo-naczyniowy u młodzieży) - preprint z 8 sierpnia 2022.

Niniejsze badanie koncentruje się na skutkach sercowo-naczyniowych, w szczególności zapalenia mięśnia sercowego i zapalenia osierdzia, po wstrzyknięciu szczepionki BNT162b2 mRNA COVID-19 u młodzieży z Tajlandii.

500 000 zł kary dla lekarza za leczenie amantadyną
500 000 zł kary dla lekarza za leczenie amantadyną

O problemie, z jakim borykają się lekarze, którzy stali na pierwszej linii ognia i z zaangażowaniem leczyli od wczesnych dni infekcji osoby z rozpoznanym Covid-19, a którym jest prześladowanie przez Rzecznika Praw Pacjenta, pisaliśmy już wcześniej w artykule:

Rzecznik Praw Pacjenta czy Rzecznik Praw Farmacji

https://psnlin.pl/news,rzecznik-praw-pacjenta-czy-rzecznik-praw-farmacji,135.html

Czy "szczepionki" były testowane na zwierzętach?
Czy "szczepionki" były testowane na zwierzętach?

"Fact Checking wspomina o trzech badaniach na zwierzętach. Jak się jednak okazało, we wszystkich trzech badaniach eksperymentatorzy zabili zwierzęta testowe krótko po podaniu szczepionki." - donosi publicysta Mariusz Jagóra.

Dr Katarzyna Bross-Walderdorff z PSNLiN w Realu24 - o zdrowiu Polaków
Pokaż
Dr Katarzyna Bross-Walderdorff z PSNLiN w Realu24 - o zdrowiu Polaków

Posłuchaj odważnej lekarki, która za głoszenie prawdy płaci wysoką cenę, a ludzkie zdrowie przedkłada ponad swój interes.


Do dzisiaj nie ma żadnej debaty. Obecnie są dane statystyczne potwierdzające obawy i ostrzeżenia niezależnych lekarzy, ale dalej się ich ucisza. Krok po kroku, w całej Europie, ...