Nie szczepimy się przeciw COVID-19

Lekarze dla zdrowia

##--plugin|marquee--##

NASZĄ MISJĄ JEST

kontakt ulotki grafiki facebook twitter telegram rummble

NEWSY PSNLiN

Brytyjski Komitet ds. Szczepień i Immunizacji nie zarekomendował szczepień przeciw COVID-19 w grupie wiekowej 12–15 lat.
UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ Z GRAFIKĄ: Facebook Twitter Telegram Instagram
Brytyjski Komitet ds. Szczepień i Immunizacji nie zarekomendował szczepień przeciw COVID-19 w grupie wiekowej 12–15 lat.

Brytyjski Komitet ds. Szczepień i Immunizacji (JCVI - Joint Committee on Vaccination and Immunisation) nie zarekomendował szczepień przeciw COVID-19 w grupie wiekowej 12-15 lat.

Zdaniem ekspertów zasiadających w komitecie, korzyści z wakcynacji całej populacji młodszych nastolatków są marginalne.

W ocenie Wspólnego Komitetu ds. Szczepień i Immunizacji (JCVI) korzyści zdrowotne wynikające ze szczepień są nieznacznie większe niż potencjalne znane szkody. Uważa się jednak, że margines korzyści jest zbyt mały, aby w tej chwili wspierać powszechne szczepienie zdrowych dzieci w wieku od 12 do 15 lat.

U zdecydowanej większości dzieci zakażenie SARS-CoV-2 przebiega bezobjawowo lub z łagodnymi objawami i ustępuje bez leczenia. Spośród bardzo nielicznych dzieci w wieku od 12 do 15 lat, które wymagają hospitalizacji, większość ma podstawowe schorzenia. Komisja zarekomendowała rozszerzenie listy warunków, których dotyczy oferta, dla zagrożonych dzieci w wieku od 12 do 15 lat.

Istnieją dowody na związek między szczepionkami mRNA COVID-19 a zapaleniem mięśnia sercowego. To niezwykle rzadkie zdarzenie niepożądane. Skutki średnio- i długoterminowe są nieznane i prowadzona jest długoterminowa obserwacja.

Biorąc pod uwagę bardzo niskie ryzyko poważnej choroby COVID-19 u skądinąd zdrowych dzieci w wieku od 12 do 15 lat, rozważania dotyczące potencjalnych szkód i korzyści wynikających ze szczepień są bardzo dobrze wyważone i uzgodniono podejście zapobiegawcze.

Profesor Wei Shen Lim, przewodniczący szczepień przeciwko COVID-19 dla JCVI, powiedział:

"W przypadku zdrowych dzieci w wieku od 12 do 15 lat ryzyko ciężkiej choroby COVID-19 jest niewielkie, a zatem potencjalne korzyści ze szczepienia przeciwko COVID-19 są również niewielkie. Zdaniem JCVI, ogólnie rzecz biorąc, korzyści zdrowotne wynikające ze szczepienia przeciwko COVID-19 zdrowym dzieciom w wieku od 12 do 15 lat są nieznacznie większe niż potencjalne szkody.

Biorąc pod uwagę ostrożne podejście, ten margines korzyści jest uważany za zbyt mały, aby obecnie wspierać powszechne szczepienie przeciwko COVID-19 dla tej grupy wiekowej. Komitet będzie nadal dokonywał przeglądu danych dotyczących bezpieczeństwa w miarę ich pojawiania się."

Podejmując decyzję o szczepieniach dziecięcych, JCVI konsekwentnie utrzymywał, że głównym celem powinny być korzyści dla samych dzieci, zrównoważone wobec wszelkich potencjalnych szkód, jakie mogą wyrządzić im szczepienia.

Źródło:

https://www.gov.uk/government/news/jcvi-issues-updated-advice-on-covid-19-vaccination-of-children-aged-12-to-15

O tym, że szczepienia dzieci niosą niewielkie korzyści, ale za to istotne ryzyko, pisaliśmy już wcześniej, tutaj:

https://psnlin.pl/artykuly,szczepienie-dzieci-przeciw-covid-19-niewielkie-korzysci-istotne-ryzyko,18,26.html

Ostatnio dodane

STOP 5G! Przerażające fakty o technologii 5G.
Pokaż
STOP 5G! Przerażające fakty o technologii 5G.

Fakty są przerażające. Właśnie dlatego musisz sam wyrobić sobie zdanie na temat technologii 5G. Zapraszamy do obejrzenia filmu.

Larwoterapia (biochirurgia) - Marcin Rogus
Larwoterapia (biochirurgia) - Marcin Rogus
Larwoterapia (biochirurgia) - Marcin Rogus

Uwaga! Film zawiera drastyczne zdjęcia ran oczyszczanych z martwicy (np. stopa cukrzycowa)

"Larwy to najmniejsi na świecie chirurdzy, w rzeczywistości są lepsze od lekarzy - są tańsze i pracują 24 godziny na dobę". Prof. Andrew Boulton

To niezwykle skuteczna metoda oczyszczenia tkanek z martwicy. Pozwala efektywnie rozpocząć i wspomóc proces leczenia trudno gojącej się rany, np. terapia stopy cukrzycowej.

Dr Norman Pieniążek miażdży obłęd Covidowy, test PCR i szczepionki!
Pokaż
Dr Norman Pieniążek miażdży obłęd Covidowy, test PCR i szczepionki!

Wywiad mec. Jacka Wilka z dr Normanem Pieniążkiem genetykiem, specjalistą w zakresie diagnostyki molekularnej, wieloletnim pracownikiem CDC, szefem pracowni diagnostyki molekularnej, który obnaża kłamstwa i manipulacje z okresu pandemii Covid-19.

Żródło:

- https://www.facebook.com/watch/live/?extid=CL-UNK-UNK-UNK-IOS_GK0T-GK1C&;mibextid=cr9u03&ref=watch_permalink&v=422913590686388

Koalicja na Rzecz Ocalenia Polskiej Szkoły - List do Prezydenta RP Andrzeja Dudy
Koalicja na Rzecz Ocalenia Polskiej Szkoły - List do Prezydenta RP Andrzeja Dudy
Koalicja na Rzecz Ocalenia Polskiej Szkoły - List do Prezydenta RP Andrzeja Dudy

Szanowny Panie Prezydencie,

od kilku miesięcy z uwagą i niepokojem obserwujemy działania Ministerstwa Edukacji Narodowej. Zauważamy, że destabilizują one polski system edukacji oraz szeroko otwierają szkoły na niebezpieczne ideologie, pozbawiając je zarazem komponentu narodowego. Jako obywatele Rzeczypospolitej Polskiej, rodzice, nauczyciele, działacze społeczni, przedstawiciele organizacji pozarządowych podejmujemy szereg działań, aby zahamować niebezpieczne dla polskiej edukacji reformy.