Nie szczepimy się przeciw COVID-19

Lekarze dla zdrowia

##--plugin|marquee--##

NASZĄ MISJĄ JEST

kontakt ulotki grafiki facebook twitter telegram rummble

NEWSY PSNLiN

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ Z GRAFIKĄ: Facebook Twitter Telegram Instagram
AGENDA 2030 - ZGŁOŚ DZISIAJ SWÓJ SPRZECIW!!!

Tylko do dzisiaj 1 grudnia 2022 r., do godz. 24:00 można zaprotestować i zgłosić swój sprzeciw do UE na przyjęcie AGENDY 2030, która pod przykrywką pięknych i wzniosłych haseł o przyjaźni, braterstwie i miłości oraz zrównoważonym rozwoju gwałci podstawowe prawa i wolności Człowieka i Obywatela.

Poniżej podajemy prostą instrukcję z gotowym tekstem sprzeciwu. Poświęć 5 minut dla własnego dobra i dobra swoich dzieci.

Apele_PSNLiN-Agenda_2030-Zaprotestuj_dzisiaj_przeciw_agendzie_2030

Pobierz grafikę i wyślij znajomym!

Kochani,

musimy działać w sprawie przyjęcia Agendy 2030, jeżeli nie wyrazimy swojego sprzeciwu TERAZ już w II kwartale 2023 r. odczujemy tego skutki.

Do dnia 1 grudnia godz.: 24:00 można wysłać sprzeciw do UE na przyjęcie Agendy 2030, która nazywana jest DOBROWOLNYM projektem zrównoważonego rozwoju.

Wśród 17 kierunków (celi) działania Agendy 2030 zostało zawartych wiele szczytnych celi, jednak całkowicie pominięto prawa i wolności Człowieka i Obywatela. Agenda 2030 wbrew przyrodzonym nam prawom i wolnościom daje bezwzględny prymat dobru ogółu, sprawiedliwości społecznej, etc. a które znamy z poprzedniego systemu i do takich rozwiązań plan ONZ dąży.

Termin 2030 r. nie jest terminem rozpoczęcia wdrożenia, a pełnego wykonania Agendy 2030 r., a jej wdrażanie na poziomie światowym oraz naszym krajowym ma się rozpocząć już w kwietniu 2023 r., a więc niewiele czasu nam na działanie zostało.

Przesyłajcie ten post i zareagujcie, poniżej macie link do strony gdzie można złożyć sprzeciw również w języku polskim (w nagłówku możesz zmienić swój język) https://ec.europa.eu/info/law/better-regulation/

Brak naszego sprzeciwu, oznacza zgodę na podporządkowanie się Agendzie 2030, nie możemy później narzekać. Prosili nas, ogłaszali, a nawet rzucali nam wyzwania.

Komisja Europejska - Wyraź swoją opinię (https://ec.europa.eu/info/law/better-regulation/) Proszę Was wszystkich o kliknięcie, a odezwiemy się INDYWIDUALNIE.

Procedura jest prosta - ja już to zrobiłam.

1.kliknij w link - wybierz język komunikacji

2. tworzysz konto, aby się z nimi komunikować

3. wybierasz z listy punkt, na który chcesz odpowiedzieć - w tym przypadku jest to Agenda 2030

4. napisz swój komentarz - np. nie zgadzam się w całości z Agendą 2030 lub skorzystaj z mojej propozycji zamieszczonej poniżej.

5. Prześlij

Dziękuję wszystkim za wyrażenie osobistego stanowiska w sprawie realizacji tego nieludzkiego programu, który ogłaszają.

PROPOZYCJA TREŚCI SPRZECIWU:

- Nie zgadzam się w całości z Agendą 2030--

LUB

- Działając w imieniu własnym, członków mojej Rodziny, moich przyjaciół oraz wszystkich wolnych i świadomych Polaków, wyrażam swój kategoryczny sprzeciw na wdrożenie w moim kraju założeń Agendy 2030.

Cele zrównoważonego rozwoju Agendy 2030 w sposób całkowity pomijają prymat dobra i wolności jednostki nad celami ogółu. Agenda 2030 w sposób oczywisty będzie godziła w prawa i wolności Człowieka oraz obywatela, ingerowała w podstawowe i nienaruszalne prawo krajowe oraz międzynarodowe w zakresie ochrony przedmiotowych praw.

Polacy nigdy nie zgodzą się na wprowadzenie proponowanych zasad.

Z poważaniem, --

Razem możemy zrobić wszystko i zatrzymać to szaleństwo, wyzbądźcie się strachu i weźcie swój los oraz swoich bliskich w Wasze ręce, bo już nie ma czasu na zastanawianie się, to jest czas działania !

Pozdrawiam,

Katarzyna Tarnawa - Gwóźdź

Tekst ze strony mec. Katarzyny Tarnawy-Gwóźdź

Ostatnio dodane

STOP 5G! Przerażające fakty o technologii 5G.
Pokaż
STOP 5G! Przerażające fakty o technologii 5G.

Fakty są przerażające. Właśnie dlatego musisz sam wyrobić sobie zdanie na temat technologii 5G. Zapraszamy do obejrzenia filmu.

Larwoterapia (biochirurgia) - Marcin Rogus
Larwoterapia (biochirurgia) - Marcin Rogus
Larwoterapia (biochirurgia) - Marcin Rogus

Uwaga! Film zawiera drastyczne zdjęcia ran oczyszczanych z martwicy (np. stopa cukrzycowa)

"Larwy to najmniejsi na świecie chirurdzy, w rzeczywistości są lepsze od lekarzy - są tańsze i pracują 24 godziny na dobę". Prof. Andrew Boulton

To niezwykle skuteczna metoda oczyszczenia tkanek z martwicy. Pozwala efektywnie rozpocząć i wspomóc proces leczenia trudno gojącej się rany, np. terapia stopy cukrzycowej.

Dr Norman Pieniążek miażdży obłęd Covidowy, test PCR i szczepionki!
Pokaż
Dr Norman Pieniążek miażdży obłęd Covidowy, test PCR i szczepionki!

Wywiad mec. Jacka Wilka z dr Normanem Pieniążkiem genetykiem, specjalistą w zakresie diagnostyki molekularnej, wieloletnim pracownikiem CDC, szefem pracowni diagnostyki molekularnej, który obnaża kłamstwa i manipulacje z okresu pandemii Covid-19.

Żródło:

- https://www.facebook.com/watch/live/?extid=CL-UNK-UNK-UNK-IOS_GK0T-GK1C&;mibextid=cr9u03&ref=watch_permalink&v=422913590686388

Koalicja na Rzecz Ocalenia Polskiej Szkoły - List do Prezydenta RP Andrzeja Dudy
Koalicja na Rzecz Ocalenia Polskiej Szkoły - List do Prezydenta RP Andrzeja Dudy
Koalicja na Rzecz Ocalenia Polskiej Szkoły - List do Prezydenta RP Andrzeja Dudy

Szanowny Panie Prezydencie,

od kilku miesięcy z uwagą i niepokojem obserwujemy działania Ministerstwa Edukacji Narodowej. Zauważamy, że destabilizują one polski system edukacji oraz szeroko otwierają szkoły na niebezpieczne ideologie, pozbawiając je zarazem komponentu narodowego. Jako obywatele Rzeczypospolitej Polskiej, rodzice, nauczyciele, działacze społeczni, przedstawiciele organizacji pozarządowych podejmujemy szereg działań, aby zahamować niebezpieczne dla polskiej edukacji reformy.