Nie szczepimy się przeciw COVID-19

Lekarze dla zdrowia

##--plugin|marquee--##

NASZĄ MISJĄ JEST

kontakt ulotki grafiki facebook twitter telegram rummble

Listy i apele

JODEK POTASU - pilne pytania do Ministra Zdrowia!
JODEK POTASU - pilne pytania do Ministra Zdrowia!

Na pdstawie art. 2 ust. 1 i art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 6 września 2001r. o dostępie do informacji publicznej (Dz.U.Nr 112, poz. 1198 z późn. Zm.) oraz w związku z prowadzoną w Polsce "Akcją Jodową", wnoszę o udzielenie informacji publicznej poprzez odpowiedź na poniższe pytania:

  1. Preparat jodku potasu jest to lek wydawany w ściśle określonych wskazaniach na receptę przez lekarza i dystrybuowany przez podmioty medyczne. Jaka jest podstawa prawna, w tym prawa farmaceutycznego dystrybuowania preparatu jodku potasu w przedszkolach, szkołach i innych punktach niemedycznych, przez osoby spoza służby zdrowia?

więcej
STOP terroryzmowi kowidowemu!
STOP terroryzmowi kowidowemu!

W związku z ogłoszonymi konsultacjami publicznymi dotyczącymi projektu Rozporządzenia Ministra Zdrowia w sprawie obowiązkowych badań sanitarno-epidemiologicznych, zgłosiliśmy stanowczy sprzeciw i uwagi wobec Rozporządzenia, które umożliwia uznaniowe skierowanie na badanie przez państwowego powiatowego inspektora sanitarnego osoby, w związku z prowadzonym przez inspektora dochodzeniem epidemiologicznym w kwestii zakażenia wirusem SARS-CoV-2 lub wirusem zespołu ostrej niewydolności oddechowej (SARS).

O tym, jakie skutki może mieć przyjęcie tego projektu informowaliśmy TUTAJ.


więcej
Naukowcy i organizacje w obronie lekarzy
Naukowcy i organizacje w obronie lekarzy

Prześladowania lekarzy z PSNLiN nie słabną pomimo licznych faktów, które potwierdzają obawy i uwagi, jakie kierowaliśmy do decydentów w naszym kraju, faktów, które potwierdzają, że dowody naukowe stoją po naszej stronie, że tzw. szczepionki nie są bezpieczne i mają eksperymentalny charakter, że nacisk, a niejednokrotnie przymus, kładziony na społeczeństwo, aby je przyjmować był i jest nadal błędem. Izby lekarskie nie rezygnują z postępowań i procesów, które docelowo mają nas najprawdopodobniej pozbawić prawa do wykonywania zawodu lub obciążyć finasowo.

Jednak nauka - co potwierdzają niezależni naukowcy rodzimi (poniżej jeden z listów) i światowi - obnaża prawdę. Potwierdzają ją też doświadczenia ludzi, którzy gromadzą się w wielu stowarzyszeniach walczących o wolność i prawdę. Jedni i drudzy stają w naszej obronie i wspierają nas w walce o zdrowie i życie Polaków. Dziękujemy!

więcej
Apel do mediów o prawdę
Apel do mediów o prawdę

Wraz z wieloma innymi środowiskami walczącymi o prawdę i wolność zwróciliśmy się do wszystkich dziennikarzy i pracowników ogólnopolskich stacji telewizyjnych i radiowych

Poniżej treść wystosowanego do nich APELU DO MEDIÓW O PRAWDĘ- nie na żarty, bo chodzi tu o przyszłość - moją, twoją też - naszą i następnych pokoleń!

więcej
Niebezpieczne zmiany w międzynarodowych przepisach zdrowotnych
Niebezpieczne zmiany w międzynarodowych przepisach zdrowotnych

Nadchodzą zmiany w międzynarodowych przepisach zdrowotnych Światowej Organizacji Zdrowia (WHO)

18 stycznia 2022 r. USA przekazały Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) propozycje dotyczące opracowania projektu zmian w międzynarodowych przepisach zdrowotnych z 2005 roku (IHR) odnośnie wzmocnienia współpracy i wymiany informacji w celu walki z chorobami o zasięgu międzynarodowym.

Wraz z traktatem WHO dotyczącym globalnych środków zapobiegania pandemii i gotowości do reagowania na nią to kolejne możliwości do podyktowania państwom członkowskim wytycznych, a nawet przepisów, jakie będa musiały przestrzegać w zakresie tzw. zdrowia publicznego.

więcej
Prof. Zajączkowski - wspomnienie o dr Hałacie
Prof. Zajączkowski - wspomnienie o dr Hałacie

Aby pamięć przetwała na wieki, musimy zachować wspomnienia i przekazywać je kolejnym pokoleniom.

Aby wysiłek nie został zmarnowany, trzeba kontynuować rozpoczęte dzieła...

więcej

Ostatnio dodane

Dr hab. n. med. Dorota Sienkiewicz prezes PSNLiN przed Naczelnym Sądem Lekarskim - 13.02.2025 r.
Pokaż
Dr hab. n. med. Dorota Sienkiewicz prezes PSNLiN przed Naczelnym Sądem Lekarskim - 13.02.2025 r.
Rozprawa przed Naczelnym Sądem Lekarskim w Warszawie 13 lutego 2 025 r. dotyczyła rozpatrzenia zażalenia na nieprawomocny wyrok Sądu Lekarskiego w Białymstoku o zawieszeniu prawa wykonywania zawodu dr hab. n. med. Dorocie Sienkiewicz prezesowi Polskiego Stowarzyszenia Niezależnych Lekarzy ...
Dr hab. n. med. Dorota Sienkiewicz prezes PSNLiN przed Naczelnym Sądem Lekarskim w sprawie pozbawienia prawa wykonywania zawodu
Dr hab. n. med. Dorota Sienkiewicz prezes PSNLiN przed Naczelnym Sądem Lekarskim w sprawie pozbawienia prawa wykonywania zawodu
Dr hab. n. med. Dorota Sienkiewicz prezes PSNLiN przed Naczelnym Sądem Lekarskim w sprawie pozbawienia prawa wykonywania zawodu

W czwartek 13 lutego 2025 r. o godz. 12:45 w Naczelnym Sądzie Lekarskim w Warszawie przy ul. Sobieskiego 110 odbędzie się kolejna rozprawa dr hab. n. med. Doroty Sienkiewicz prezesa Polskiego Stowarzyszenia Niezależnych Lekarzy i Naukowców, dotycząca odwołania od wyroku Białostockiej Izby Lekarskiej z 2022r skazującej dr Sienkiewicz na rok pozbawienia prawa wykonywania zawodu lekarza za wypowiadanie się w sprawie "szczepień" dzieci przeciwko Covid-19 w roku 2021/22.

LIST DO OKRĘGOWEGO SĄDU LEKARSKIEGO w GDAŃSKU w obronie sądzonych 114 lekarzy
LIST DO OKRĘGOWEGO SĄDU LEKARSKIEGO w GDAŃSKU w obronie sądzonych 114 lekarzy
LIST DO OKRĘGOWEGO SĄDU LEKARSKIEGO w GDAŃSKU w obronie sądzonych 114 lekarzy

Zwracam się do Państwa w imieniu szerokiego grona ludzi wdzięcznych tym wszystkim szlachetnym - niesłusznie obwinionym - lekarzom, w tym doktorom i profesorom, za działania, zgodnie z wiedzą medyczną i zasadą Primum non nocere, które miały na celu zapobieżenie sprowadzenia niebezpieczeństwa dla zdrowia i życia nas i naszych bliskich oraz całego społeczeństwa.

114 lekarzy przed Sądem Lekarskim za obronę prawdy i nauki
114 lekarzy przed Sądem Lekarskim za obronę prawdy i nauki
114 lekarzy przed Sądem Lekarskim za obronę prawdy i nauki

Naczelna Izba Lekarska chce ukarać 114 lekarzy, w tym doktorów i profesorów, urządzając im zbiorowe, pokazowe procesy w Poznaniu, Gdańsku i we Wrocławiu. Lekarze mają zostać ukarani za to, że ośmielili się głosić prawdę i bronić standardów naukowych podczas pandemii Covid-19.

Okręgowa Izba Lekarska w Gdańsku, 7.02.2025 r. godz. 13.30.