Warszawa 10 czerwiec 2021

Beata Wrodycka-Żytkowska

dr n. med. neurolog, PSNLiN

 

PODSUMOWANIE

 

POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ

Szanowni  Państwo chcę wyraźnie podkreślić, że wypowiadane przez nas opinie opierają się na rzetelnych doniesieniach naukowych i statystycznych z całego świata.  Misja, cele i nasze plany już zostały przedstawione.

 

Jesteśmy lekarzami, praktykami. W pracy z pacjentem szukamy najlepszych sposobów pomocy. Wiemy, że obecnie na całym świecie stosuje się stare, znane leki przeciwwirusowe, czyli blokujące namnażanie wirusa, które są  skuteczne w leczeniu infekcji iCovid-19. Jest to Amantadyna, iwermektyna, i hydrochlorochina . Ich jedyną wadą jest to, że są tanie.

 

Ostatnio obiegły świat badania Uniwersytetu w  Oxfordzie o skuteczności Budesonidu - to także stary lek, który wg ich badań zmniejsza konieczność hospitalizacji o 90%. .Znaną zasadą jest, że gdy są skuteczne leki, to szczepionki mają znaczenie drugoplanowe.

 

 W 2009r. podczas epidemii świńskiej grypy A/H1N1 nasze Ministerstwo Zdrowia mimo licznych nacisków, nie zakupiło nowych szczepionek.

 

Inne kraje, które to zrobiły wydały dużo środków na zakup, a potem utylizację szczepionki z uwagi na powikłania poszczepienne. Nasze społeczeństwo ominęły masowe szczepienia i powikłania poszczepienne (m. in. narkolepsja). Według późniejszych opinii epidemia była wyolbrzymiona.

Przypomnę tylko, że głównym argumentem decyzji Ministerstwa było to, że producent nie bierze odpowiedzialności za swój produkt.

 

Wiemy, że wszyscy producenci obecnych, nowatorskich produktów inżynierii genetycznej są zwolnieni z odpowiedzialności za swój produkt. Że produkt został dopuszczony warunkowo, że badanie trwać będzie jeszcze najmniej

 

2 lata  i że Fundusz Kompensacyjny za powikłania poszczepienne w Polsce jest nadal w planach. Zatem oznacza to, że osoba zaszczepiona w przypadku powikłań poszczepiennych zostaje sama ze swoim kłopotem.  My lekarze też nie wiemy jak pomagać bo nigdy na ludziach nie stosowano takich preparatów,  a producent nie daje żadnych wskazówek w ulotce do produktu

 

Dr Donald Henderson  amerykański lekarz praktyk, uważany za pogromcę czarnej ospy, w 2006r.w obliczu epidemii grypy ptasiej H5N1 wystosował raport do prezydenta Busha. Cytuję: „Doświadczenie pokazuje, że w sytuacji epidemii lub innych traumatycznych wydarzeń ludzie najlepiej sobie radzą, gdy do minimum ograniczy się niepokój i w jak najmniejszym stopniu zakłóci się normalne, codzienne funkcjonowanie. Rolą rządów i personelu medycznego jest uspokajanie obywateli i zagwarantowanie im dostępu do usług medycznych. To 2 najważniejsze elementy w takiej sytuacji. Jeśli nie zostanie to uczynione, epidemia, którą można by zwalczyć może poskutkować katastrofą”. Koniec cytatu. Prezydent posłuchał. Katastrofy ani paniki nie było.

 

W aktualnej rzeczywistości rządy postępują dokładnie odwrotnie.

 

Media wiedziały o pandemii szybciej niż środowisko medyczne (?!!)

i rozsiewały tragiczne wizje, traumatyzując społeczeństwo lękiem. Wprowadzono zarządzenia w wyniku czego pacjent nie otrzymuje w porę pomocy medycznej. To spowodowało, że mamy 110.000 zgonów nadmiarowych!!! czyli wynikłych z sytuacji a nie infekcji Covid-19.Takiej wysokiej śmiertelności  nie było od końca II Wojny Światowej.

 Jest to wielowymiarowa katastrofa zdrowotna, gospodarcza, edukacyjna, psychiczna i moralna.

 

Dr n. med. Beata Wrodycka-Żytkowska

 

 

KONTAKT

TEMATYCZNE SKRZYNKI EMAIL

ul. Szczęsna 26, 02-454 Warszawa

KRS: 0000901237,

NIP: 5223203174

biuro@psnlin.pl,

biuroprasowe@psnlin.pl

Nr konta PSNLiN:

PKO BP 15 1020 1097 0000 7702 0807 3464

PROSIMY Z DOPISKIEM "DAROWIZNA"

© Polskie Stowarzyszenie Niezależnych Lekarzy i naukowców