Nie szczepimy się przeciw COVID-19

Powstaliśmy, by walczyć
o zdrowie i życie Polaków!

##--plugin|marquee--##

NASZĄ MISJĄ JEST

kontakt ulotki grafiki facebook twitter telegram rummble

Niepożądane odczyny poszczepienne

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ Z GRAFIKĄ: Facebook Twitter Telegram Instagram
Szczepionki mRNA przeciw COVID-19 radykalnie zwiększają śródbłonkowe markery zapalenia i ryzyko ostrego zespołu wieńcowego

Najnowsze doniesienia z czasopisma Circulation - OSTRZEŻENIE - Szczepionki Mrna COVID radykalnie zwiększają śródbłonkowe markery zapalenia i ryzyko ACS (ostrego zespołu wieńcowego) mierzone za pomocą testu kardiologicznego PULS.

https://www.ahajournals.org/doi/10.1161/circ.144.suppl_1.10712

(Circulation - to wiodące naukowe czasopismo kardiologiczne o zasięgu międzynarodowym; wydawane w Stanach Zjednoczonych od 1950. Oficjalny organ American Heart Association. Czasopismo jest częścią rodziny tytułów naukowych wydawanych przez American Heart Association/American Stroke Association. - Amerykańskie Towarzystwo Kardiologiczne/Amerykańskie Towarzystwo Udarowe)

Nowe badanie zostało zaprezentowane przez dr Stevena Grundy'ego na dorocznej konferencji Scientific Sessions of the American Heart Association w dniu 8 listopada 2021 r. i opublikowane w czasopiśmie naukowym Circulation.

Wykazało zwiększone ryzyko dla zdrowia serca związane ze szczepionkami opartymi na mRNA przeciw COVID-19.

Badacze doszli do wniosku, że "szczepionka mRNA dramatycznie nasila stan zapalny śródbłonka i nacieków z komórek T w obrebie mięśnia sercowego i może odpowiadać za obserwacje nasilonej zakrzepicy, kardiomiopatii i innych zdarzeń naczyniowych po szczepieniu".

Zespół wykorzystał do oceny test kardiologiczny PLUS, klinicznie zweryfikowany pomiar wielu biomarkerów białkowych, który generuje wynik przewidujący 5-letnie ryzyko (procent szans) wystąpienia nowego ostrego zespołu wieńcowego (ACS). Punktacja opiera się na zmianach w stosunku do normy wielu biomarkerów białkowych, w tym IL-16, cytokiny prozapalnej, rozpuszczalnego Fas, induktora apoptozy oraz czynnika wzrostu hepatocytów (HGF), który służy jako marker chemotaksji limfocytów T między innymi w nabłonek i tkankę serca.

Wzrost powyżej normy zwiększa wynik PULS, a spadki poniżej normy obniża wynik PULS.

Wynik był mierzony co 3-6 miesięcy w populacji pacjentów przez osiem lat. Ostatnio, wraz z pojawieniem się szczepionek mRNA COVID 19, dramatyczne zmiany w punktacji PULS stały się widoczne u większości obserwownych dotychczas pacjentów.

Niniejszy raport podsumowuje te wyniki.

Łącznie 566 dorosłych pacjentów przyjętych do praktyki kardiologii prewencyjnej miało nowy test PULS wykonany od 2 do 10 tygodni po drugiej dawce COVID-19. Został on porównany z poprzednim wynikiem PULS wykonanym 3 do 5 miesięcy przed wykonaniem "szczepienia". Zaobserwowano wzrosty poziomów wyjściowych IL-16, sFas, HGF powyżej normy po szczepieniu. Zmiany te zwiększyły wynik PULS z 11% 5-letniego ryzyka ACS do 25% 5-letniego ryzyka ACS.

W chwili pisania tego raportu zmiany te utrzymują się przez co najmniej 2,5 miesiąca po podaniu drugiej dawki szczepionki mRNA.

Steven Gundry, MD, jest uznanym kardiologiem, autorem bestsellerów New York Times i badaczem medycznym. W swojej 40-letniej karierze medycznej wykonał ponad 10 000 operacji serca.

Opracowała

lek.Ewelina Gierszewska

Źródło: PSNLiN

Ostatnio dodane

Sposoby ochrony przed grafenem - dr Andrzej Żytkowski PSNLiN
Pokaż
Sposoby ochrony przed grafenem - dr Andrzej Żytkowski PSNLiN

Sposoby ochrony przed grafenem - wykład dr n. med. Andrzeja Żytkowskiego z Polskiego Stowarzyszenia Niezależnych Lekarzy i Naukowców na IV Zjeździe PSNLiN.

Podstawowa apteczka lekarza holistycznego - prof. Andrzej Frydrychowski PSNLiN
Pokaż
Podstawowa apteczka lekarza holistycznego - prof. Andrzej Frydrychowski PSNLiN

Podstawowa apteczka lekarza holistycznego - wykład prof. dr hab. n. med. Andrzeja Frydrychowskiego członka Polskiego Stowarzyszenia Niezależnych Lekarzy i Naukowców na IV Zjeździe PSNLiN.

PANDEMIA COVID-19 w świetle najnowszych badań naukowych - dr Piotr Witczak PSNLiN
Pokaż
PANDEMIA COVID-19 w świetle najnowszych badań naukowych - dr Piotr Witczak PSNLiN

Wykład dr n. med. Piotra Witczaka członka Polskiego Stowarzyszenia Niezależnych Lekarzy i Naukowców na IV Zjeździe PSNLiN.

Etyka, o której zapomniano - dr Beata Wrodycka - Żytkowska i dr Andrzej Żytkowski z PSNLiN
Pokaż
Etyka, o której zapomniano - dr Beata Wrodycka - Żytkowska i dr Andrzej Żytkowski z PSNLiN

W programie Moniki Cichodkiej dr n. med. Beata Wrodycka-Żytkowska i dr n. med. Andrzej Żytkowski z Polskiego Stowarzyszenia Niezależnych Lekarzy i Naukowców poruszają temat porzuconej etyki lekarskiej.

Zapraszamy do wysłuchania wywiadu.

Źródło: Monika Cichocka