Nie szczepimy się przeciw COVID-19

Powstaliśmy, by walczyć
o zdrowie i życie Polaków!

##--plugin|marquee--##

NASZĄ MISJĄ JEST

kontakt ulotki grafiki facebook twitter telegram rummble

Niepożądane odczyny poszczepienne

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ Z GRAFIKĄ: Facebook Twitter Telegram Instagram
Szczepionki mRNA przeciw COVID-19 radykalnie zwiększają śródbłonkowe markery zapalenia i ryzyko ostrego zespołu wieńcowego

Najnowsze doniesienia z czasopisma Circulation - OSTRZEŻENIE - Szczepionki Mrna COVID radykalnie zwiększają śródbłonkowe markery zapalenia i ryzyko ACS (ostrego zespołu wieńcowego) mierzone za pomocą testu kardiologicznego PULS.

https://www.ahajournals.org/doi/10.1161/circ.144.suppl_1.10712

(Circulation - to wiodące naukowe czasopismo kardiologiczne o zasięgu międzynarodowym; wydawane w Stanach Zjednoczonych od 1950. Oficjalny organ American Heart Association. Czasopismo jest częścią rodziny tytułów naukowych wydawanych przez American Heart Association/American Stroke Association. - Amerykańskie Towarzystwo Kardiologiczne/Amerykańskie Towarzystwo Udarowe)

Nowe badanie zostało zaprezentowane przez dr Stevena Grundy'ego na dorocznej konferencji Scientific Sessions of the American Heart Association w dniu 8 listopada 2021 r. i opublikowane w czasopiśmie naukowym Circulation.

Wykazało zwiększone ryzyko dla zdrowia serca związane ze szczepionkami opartymi na mRNA przeciw COVID-19.

Badacze doszli do wniosku, że "szczepionka mRNA dramatycznie nasila stan zapalny śródbłonka i nacieków z komórek T w obrebie mięśnia sercowego i może odpowiadać za obserwacje nasilonej zakrzepicy, kardiomiopatii i innych zdarzeń naczyniowych po szczepieniu".

Zespół wykorzystał do oceny test kardiologiczny PLUS, klinicznie zweryfikowany pomiar wielu biomarkerów białkowych, który generuje wynik przewidujący 5-letnie ryzyko (procent szans) wystąpienia nowego ostrego zespołu wieńcowego (ACS). Punktacja opiera się na zmianach w stosunku do normy wielu biomarkerów białkowych, w tym IL-16, cytokiny prozapalnej, rozpuszczalnego Fas, induktora apoptozy oraz czynnika wzrostu hepatocytów (HGF), który służy jako marker chemotaksji limfocytów T między innymi w nabłonek i tkankę serca.

Wzrost powyżej normy zwiększa wynik PULS, a spadki poniżej normy obniża wynik PULS.

Wynik był mierzony co 3-6 miesięcy w populacji pacjentów przez osiem lat. Ostatnio, wraz z pojawieniem się szczepionek mRNA COVID 19, dramatyczne zmiany w punktacji PULS stały się widoczne u większości obserwownych dotychczas pacjentów.

Niniejszy raport podsumowuje te wyniki.

Łącznie 566 dorosłych pacjentów przyjętych do praktyki kardiologii prewencyjnej miało nowy test PULS wykonany od 2 do 10 tygodni po drugiej dawce COVID-19. Został on porównany z poprzednim wynikiem PULS wykonanym 3 do 5 miesięcy przed wykonaniem "szczepienia". Zaobserwowano wzrosty poziomów wyjściowych IL-16, sFas, HGF powyżej normy po szczepieniu. Zmiany te zwiększyły wynik PULS z 11% 5-letniego ryzyka ACS do 25% 5-letniego ryzyka ACS.

W chwili pisania tego raportu zmiany te utrzymują się przez co najmniej 2,5 miesiąca po podaniu drugiej dawki szczepionki mRNA.

Steven Gundry, MD, jest uznanym kardiologiem, autorem bestsellerów New York Times i badaczem medycznym. W swojej 40-letniej karierze medycznej wykonał ponad 10 000 operacji serca.

Opracowała

lek.Ewelina Gierszewska

Źródło: PSNLiN

Ostatnio dodane

"Szczepionki" mRNA - wyniki wskazują na nadmierne ryzyko poważnych zdarzeń niepożądanych
"Szczepionki" mRNA - wyniki wskazują na nadmierne ryzyko poważnych zdarzeń niepożądanych

Poważne zdarzenia niepożądane o szczególnym znaczeniu występujące po szczepieniu mRNA w badaniach randomizowanych - praca naukowa.

"Szczepionki Pfizer i Moderna mRNA COVID-19 wiązały się ze zwiększonym ryzykiem poważnych zdarzeń niepożądanych o szczególnym znaczeniu."

"Nadwyżka ryzyka wystąpienia poważnych zdarzeń niepożądanych o szczególnym znaczeniu przewyższała redukcję ryzyka hospitalizacji z powodu COVID-19 w porównaniu z grupą placebo zarówno w badaniach Pfizer, jak i Moderna."

Pełen opis badania poniżej.

Po pierwsze nie szkodzić - komentarz do aktualnych wydarzeń medycznych
Pokaż
Po pierwsze nie szkodzić - komentarz do aktualnych wydarzeń medycznych

Dr Katzrayna Ratkowska, prof. Ryszard Zajączkowski i dr Elżbieta Pelleng-Zemek z Francji odnoszą się do aktualnej sytuacji epidemiologicznej.

Poruszają temat wartości etycznych i moralnych w służbie zdrowia, prostują medialne kłamstwa nt. "szczepionek" przeciw Covid-19, ujawniają zatrważające ...

Odtruwanie/detox z białka S - kolca/spike
Odtruwanie/detox z białka S - kolca/spike
Odtruwanie/detox z białka S - kolca/spike

Światowa Rada do Spraw Zdrowia - "World Council for Health" - wydała zalecenia (ostatnia aktualizacja z dnia 9.03.2022r.) wspomagające usuwanie z organizmu białek S, które znajdują się w naszym organizmie i atakują go na skutek infekcji wirusem lub przyjęcia preparatów nazywanych szczepionkami przeci Covid-19.

WCH to ogólnoświatowa koalicja organizacji zajmujących się zdrowiem i grup społeczeństwa obywatelskiego, które wspólnie dążą do poszerzenia wiedzy o zdrowiu publicznym i tworzenia zaleceń opartych o naukę i wspólną mądrość.

Obrona dr Eweliny Gierszewskiej z PSNLiN przed Okręgową Izbą Lekarską w Gdańsku cz.1
Pokaż
Obrona dr Eweliny Gierszewskiej z PSNLiN przed Okręgową Izbą Lekarską w Gdańsku cz.1

W dniu 21 czerwca 2022 roku o godz. 14:00 przed Okręgową Izbą Lekarską w Gdańsku zgromadził się tłum ludzi w obronie dr Eweliny Gierszewskiej członka zarządu Polskiego Stowarzyszenie Niezależnych Lekarzy i Naukowców.