Nie szczepimy się przeciw COVID-19

Lekarze dla zdrowia

##--plugin|marquee--##

NASZĄ MISJĄ JEST

kontakt ulotki grafiki facebook twitter telegram rummble

"Szczepionki" przeciw COVID-19

Skaningowa i transmisyjna mikroskopia elektronowa ujawniła tlenek grafenu w szczepionkach CoV-19
UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ Z GRAFIKĄ: Facebook Twitter Telegram Instagram
Skaningowa i transmisyjna mikroskopia elektronowa ujawniła tlenek grafenu w szczepionkach CoV-19

Kolejny naukowiec przekazuje informacje na temat zanieczyszczeń w tzw.szczepionkach przeciw Covid19.

Jakie są nieujawnione składniki zawarte w tzw. szczepionkach CoV-19 Pfizer, Moderna, Astrazeneca i Janssen?

Aby uzyskać odpowiedź na powyższe pytanie, nasz zespół pobrał wodną frakcję z wszystkich czterech próbek preparatów (Pfizer, Moderna, Astrazeneca i Janssen), a następnie poddano każdą z nich badaniu pod mikroskopem z kontrastem pHazy przy powiększeniu 100x, 600x do 1500x. Badanie to wykazało anatomiczne dowody na obecność zredukowanych cząstek tlenku grafenu (rGO). Cząsteczki te porównano z mikrofotografiami rGO z Choucair et al, 2009 w celu ich identyfikacji i weryfikacji.

Pandemia SARS-CoVid-2-19 skłoniła przemysł farmaceutyczny do opracowania nowych leków, które nazwano "szczepionkami". Mechanizm ich działania deklarowany przez przemysł farmaceutyczny, w połączeniu z tym, co jest zgłoszone w arkuszu danych szczepionek, nie jest jasny, aby uznać, że preparaty produkowane przez firmy: Pfizer/BioNTech (mRNA Vaccine), Moderna (Lonza mRNA-1273), Serum Institute Oxford AstraZeneca i Janssen COVID -19, wyprodukowana przez Janssen Biotech Inc., Janssen Pharmaceutical Company firmy Johnson & Johnson są szczepionkami. W istocie są to preparaty nanotechnologiczne terapii genetycznej. Dlatego należy uznać, że nazwa "szczepionka" jest eskamotem (oszustwem) używanym z powodów biurokratycznych i technokratycznych w celu uzyskania pilnego zatwierdzenia, ignorując wszystkie obowiązujące zasady dotyczące nowych leków, zwłaszcza tych, które obejmują nowatorskie mechanizmy nanotechnologiczne, a które nigdy wcześniej nie zostały opracowane ani przebadane i sprawdzone. Wszystkie te tak zwane "szczepionki" są opatentowane i dlatego ich rzeczywista zawartość jest utrzymywana w tajemnicy - nawet dla nabywców (rządów państw - przyp. tłum.) - którzy oczywiście korzystają z pieniędzy podatników. Tak więc konsumenci (podatnicy) nie mają informacji o tym, co jest do ich organizmów wszczepiane.

Ludzkość pozostaje w ciemności, jeśli chodzi o procesy technologiczne związane z nanocząsteczkami o negatywny wpływie na komórki organizmu, ale przede wszystkim o możliwym magnetotoksycznym, cytotoksycznym i genotoksycznym wpływie nanobio-interakcji na krew i organizm komórki. Przedstawione w niniejszym artykule badanie naukowe poprzez bezpośrednią analizę wspomnianych wcześniej tak zwanych szczepionek, za pomocą oprzyrządowania technologicznego wykrywającego nanocząstki, ujawnia niepokojące informacje dotyczące prawdy o rzeczywistej toksycznej zawartości składników tych preparatów nazywanych "szczepionkami".

Jak wykazano powyżej, przebadane preparaty Pfizer, Moderna, AstraZeneca i Janssen nie są szczepionkami, ale skompleksowanymi agregatami nanocząstek tlenku grafenu o różnych nanoelementach przyłączonych do genetycznie zmodyfikowanych kwasów nukleinowych mRNA z komórek zwierzęcych lub vero oraz abortowanych ludzkich komórek płodowych. Składniki tych tak zwanych szczepionek są wysoce magnetotoksyczne, cytotoksyczne i genotoksyczne dla błon komórkowych roślin, owadów, ptaków, zwierząt i ludzi oraz ich genetyki, co już doprowadziło do poważnych obrażeń (szacowanych na ponad 500 milionów) i/lub ewentualnie śmierć (szacowana na ponad 35 milionów). Tak zwani "eksperci" lub "medyczni uczeni" twierdzą, że "szczepionki" przeciwko CoV-2-19 są:

- jedynym sposobem na powstrzymanie rozprzestrzeniania się COVID-19, nawet jeśli nie byłoby dowodów na jego istnienie i rozprzestrzenie się, o których mowa w naukowej metodzie Postulatów Roberta Kocha lub Riversa!

- bezpieczne - pomimo udokumentowanych dowodów, że jest inaczej;

- skuteczne - nawet jeśli miliony i tak chorują, narażając się na (być może - przyp. tłum.) nieistniejący wirus o nazwie CoV-19 (SARS-CoV-2 - przyp. tłum.) i umierają nie z powodu infekcji wirusowej, ale ze strachu przed nią, bo opierając się na przedstawianych im fałszywych dowodach poddają się szczepeniu, podczas gdy zawarty w tych preparatach toksyczny zredukowany tlenej grafenu dostarczany przez genetycznie zmodyfikowane mRNA - do określonych celów - do ludzkiego ciała, prowadzi do patologicznego krzepnięcia krwi, pozbawienia organów tlenu, hiperkapnii, niedotlenienia, a następnie śmierci przez uduszenie.

Wkrótce powiedzą, że nie ma innego wyboru, jak tylko przestrzegać wszystkich ich zaleceń, nawet jeśli CDC, rządy, uniwersytety i instytuty medyczne przyznają na piśmie, że nie mają żadnego "złotego standardu" na wyizolowanie wirusa SARS-CoV-2.

Wiedza to potęga. I jest to klucz do zrozumienia, dlaczego eksperymentalne "szczepionki przeciwko CoV-19" są tak niebezpieczne - pomimo oficjalnej narracji mediów korporacyjnych, która tłumi i cenzuruje każdego, kto ośmieli się mówić inaczej. Masz kontrolę nad własnym zdrowiem. Nie padnij ofiarą światowych rządów i biurokratów, którzy popychają wszystkich do zaszczepienia się. Miliarder "filantrop" Bill Gates i miliarderzy aktywiści BigTech uważają, że wiedzą, co jest najlepsze dla Ciebie i Twojej rodziny. Musisz mieć swobodę decydowania, co jest dla Ciebie odpowiednie. Nie pozwól rządom i pracodawcom zmuszać cię do "szczepienia" "dla własnego dobra". Nie pozwól nikomu odebrać sobie wolności i zdrowia! To Twoje ciało, Twoje życie i Twój wybór!

dr hab. Robert O. Young

Dokładną analizę w języku angielskim znajdą Państwo na stronie:

https://www.drrobertyoung.com/post/transmission-electron-microscopy-reveals-graphene-oxide-in-cov-19-vaccines

Polskie tłumaczenie publikacji opracowane przez Marka Skowrońskiego, członka PSNLiN znajdą Państwo tutaj:

https://itvwrzeczysamej.blogspot.com/2021/08/skaningowa-i-transmisyjna-mikroskopia.html?m=1&fbclid=IwAR1Mput3yq_HjbGAO7Z0m1IDWxoyl900M3WF2p7RDWnYIM0dvcxsIFv4tNI

"Niniejszy artykuł przedstawia niezależne badania naukowe nad "szczepionkami przeciwko COVID-19" produkowanymi przez koncerny: AstraZeneca, Janssen (Johnson&Johnson), Moderna i Pfizer/BioNTech pod względem ich składu jakościowego oraz ewentualnych zanieczyszczeń. Badania ujawniły, że preparaty te zawierają szereg zanieczyszczeń takich, jak: nanocząsteczki grafenu, aluminium, bizmutu, tytanu, wanadu, żelaza, stali nierdzewnej, chromu, sodu, miedzi, krzemu, a także wysoce toksyczny glikol polietylenowy oraz pasożyta Trypanosoma cruzi (świdrowca amerykańskiego), którego kilka odmian jest dla człowieka śmiertelnych, zaś jedna z nich jest przyczyną zespołu nabytego niedoboru odporności lub AIDS. Ujawnione w badaniach opisanych w tym artykule składniki, nie znalazły się w ulotkach do "szczepionek" i w informacjach dostarczonych przez producentów odpowiednim organom wydającym zezwolenie dopuszczające preparaty do stosowania u ludzi, w tym również u dzieci."

CURRICULUM VITAE

prof. dr Robert O. Young

czerwiec 1991

licencjat z żywienia w American Holistic College of Nutritional Birmingham, Alabama (USA)

czerwiec 1993

mgr inż. technologii żywności I żywienia w American Holistic College of Nutrition Birmingham, Alabama (USA)

marzec 1995

certyfikat z badania żywej krwi, mikroskopii ciemnego pola, Enderlein Institute, dr med. Maria - M. Bleker Essen, Niemcy

październik 1995

doktorat z biochemii (Patologiczna krzepliwość krwi) w American Holistic College Birmingham, Alabama (USA)

styczeń 1996

honorowe wyróżnienie w Medical Microbiology Academia Mexicana de Medicina Tradicional, AC Meksyk Huehuetcapa Calpolli

czerwiec 1997

doktorat z filozofii w żywieniu w American Holistic College of Nutrition, Birmingham, Alabama (USA)

został członkiem Amerykańskiego Towarzystwa Medycznego Naturopatycznego

czerwiec 1999

doktorat z naturopatii (Cud pH, Zrównoważ swoją dietę. Odzyskaj swoje zdrowie) w American Holistic College of Nutrition, Birmingham, Alabama, (USA)

marzec 2000

zaproszenie Ministra Zdrowia i Edukacji, Pekin, Chiny, powołanie do Organizacji Narodów Zjednoczonych, Nowy Jork, Nowy Jork 2000, dr Neil Solomon, MD, Johns Hopkins School of Medicine

marzec 2000

honorowe wyróżnienie w biologii i chemii Wydział Biologii i Chemii Centralnego Uniwersytetu Państwowego Pekin (Chiny)

1993 - 2001

Naukowiec, Innerlight, Inc. (USA)

2001

dysertacja: Chory i zmęczony, Odzyskaj swoją wewnętrzną przestrzeń.

2001

publikacja: Cud pH, Zrównoważ swoją dietę. Odzyskaj swoje zdrowie. (Time Warner Books)

2001 - 2013

naukowiec w The pH Miracle, Inc.

marzec 2005

honorowe wyróżnienie na 20. Dorocznym Kolegium Duchownych I Świeckich im. Martina Luthera Kinga Jr., 138. Doroczny Tydzień Nauki i Świadomości Duchowej, MoreHouse College

lipiec 2006

zaproszenie do Harvardu na trzygodzinny wykład: Ku etyce leczenia - nowoczesna biologia

2011

wykład: Kwasica i szkodliwe patologie: rola wody. Alcalinia Ionizzata, Mediolan (Włochy)

2011 - 2012

zaproszenie do Białego Domu na spotkanie z prezydentem Barackiem Obamą w sprawie Obama Care, Waszyngton, DC

kwiecień 2018

Certyfikat Krajowego Stowarzyszenia Kariery Zdrowotnej (NHA) certyfikowany flebotomista

czerwiec 2018

główny prelegent na III Międzynarodowej Konferencji Chorób Wątroby i Raka Trzustki

grudzień 2018

główny prelegent na dorocznej konferencji na temat chorób bakteryjnych, wirusowych i zakaźnych w Dubaju (ZEA)

2019

profesor/wykładowca w Integrated Nutrition College, Nowy Jork (USA)

styczeń 2019

członek Kolegium Redakcyjnym recenzowanego czasopisma naukowego Scivision Publishers

marzec 2019

Prezentacja na 14. Światowym Szczycie Onkologii i Raka: Mukowiscydoza i gruczolakorak płuc, zarówno metaboliczne jak i dietetyczne, kwasowe warunki. Londyn (Wielka Brytania)

czerwiec 2019

odznaczenie Jego Wysokości króla Suma Suma za pracę i badania nad rakiem i chorobami zakaźnymi Dżakarta (Indonezja)

czerwiec 2019

zaprzysiężony jako komisarz Międzynarodowego Trybunału Sprawiedliwości Naturalnej do pomocy w osądzeniu zbrodni przeciwko ludzkości i zbrodni przeciwko naturze. Bali (Indonezja)

Źródło: drrobertyoung.com

Ostatnio dodane

STOP 5G! Przerażające fakty o technologii 5G.
Pokaż
STOP 5G! Przerażające fakty o technologii 5G.

Fakty są przerażające. Właśnie dlatego musisz sam wyrobić sobie zdanie na temat technologii 5G. Zapraszamy do obejrzenia filmu.

Larwoterapia (biochirurgia) - Marcin Rogus
Larwoterapia (biochirurgia) - Marcin Rogus
Larwoterapia (biochirurgia) - Marcin Rogus

Uwaga! Film zawiera drastyczne zdjęcia ran oczyszczanych z martwicy (np. stopa cukrzycowa)

"Larwy to najmniejsi na świecie chirurdzy, w rzeczywistości są lepsze od lekarzy - są tańsze i pracują 24 godziny na dobę". Prof. Andrew Boulton

To niezwykle skuteczna metoda oczyszczenia tkanek z martwicy. Pozwala efektywnie rozpocząć i wspomóc proces leczenia trudno gojącej się rany, np. terapia stopy cukrzycowej.

Dr Norman Pieniążek miażdży obłęd Covidowy, test PCR i szczepionki!
Pokaż
Dr Norman Pieniążek miażdży obłęd Covidowy, test PCR i szczepionki!

Wywiad mec. Jacka Wilka z dr Normanem Pieniążkiem genetykiem, specjalistą w zakresie diagnostyki molekularnej, wieloletnim pracownikiem CDC, szefem pracowni diagnostyki molekularnej, który obnaża kłamstwa i manipulacje z okresu pandemii Covid-19.

Żródło:

- https://www.facebook.com/watch/live/?extid=CL-UNK-UNK-UNK-IOS_GK0T-GK1C&;mibextid=cr9u03&ref=watch_permalink&v=422913590686388

Koalicja na Rzecz Ocalenia Polskiej Szkoły - List do Prezydenta RP Andrzeja Dudy
Koalicja na Rzecz Ocalenia Polskiej Szkoły - List do Prezydenta RP Andrzeja Dudy
Koalicja na Rzecz Ocalenia Polskiej Szkoły - List do Prezydenta RP Andrzeja Dudy

Szanowny Panie Prezydencie,

od kilku miesięcy z uwagą i niepokojem obserwujemy działania Ministerstwa Edukacji Narodowej. Zauważamy, że destabilizują one polski system edukacji oraz szeroko otwierają szkoły na niebezpieczne ideologie, pozbawiając je zarazem komponentu narodowego. Jako obywatele Rzeczypospolitej Polskiej, rodzice, nauczyciele, działacze społeczni, przedstawiciele organizacji pozarządowych podejmujemy szereg działań, aby zahamować niebezpieczne dla polskiej edukacji reformy.