Nie szczepimy się przeciw COVID-19

Powstaliśmy, by walczyć
o zdrowie i życie Polaków!

##--plugin|marquee--##

NASZĄ MISJĄ JEST

kontakt ulotki grafiki facebook twitter telegram rummble

Profilaktyka i leczenie

Podawanie wit. D3 znacznie zmniejsza przyjęcia na OIOM i śmiertelność z powodu COVID-19
Podawanie wit. D3 znacznie zmniejsza przyjęcia na OIOM i śmiertelność z powodu COVID-19

Nasze apele - kierowane do decydentów - związane z uwzględnieniem tak ważnej roli witaminy D3, jaką odgrywa w profilaktyce i leczeniu, pozostają bez reakcji.

W polskich oficjalnych schematach leczenia COVID-19, nie uwględnia się wykonywania badania poziomu wit.D3 ani jej suplementacji.

Lekarze praktycy - zdający sobie sprawę ze znaczenia tej witaminy w organizmie człowieka - sprawdzają jej poziom i jednocześnie obserwują ogromne niedobory w polskiej populacji.

Czy brak reakcji Ministra Zdrowia na informacje, jakie dostarczamy na temat roli i skuteczności wit.D3 w profilaktyce i leczeniu tej i innych infekcji, oznacza brak zainteresowania zdrowiem Polaków?

Poniżej kolejne badania potwierdzjące, że wit.D3 ma znaczenie. Tym większe, że jej działanie nie ogranicza się tylko do modulacji systemu odpornościowego, lecz ma charakter plejotropowy.

więcej
Witamina D i COVID-19: Czas działać!
Witamina D i COVID-19: Czas działać!

Kolejne opracowanie naukowe podkreślające istotną rolę wyrównania niedoborów witaminy D3, jakie obserwujemy u ponad 90% pacjentów - zwłaszcza tych, którzy nigdy nie suplementowali tej witaminy albo suplementowali nieznaczne jej ilości.

https://onlinelibrary.wiley.com/doi/full/10.1111/ijcp.13748

Andrius Bleizgys First published: 04 October 2020 https://doi.org/10.1111/ijcp.13748

W związku z tymi danymi wystosowaliśmy - APEL O PODJĘCIE NATYCHMIASTOWYCH KROKÓW W CELU WPROWADZENIA DZIAŁAŃ PROFILAKTYCZNYCH I LECZNICZYCH OPARTYCH NA FAKTACH - apel o rozszerzenie pakietu badań profilaktycznych 40+ oraz pakietu badań refundowanych, jakie może zlecić lekarz POZ - o badanie poziomu witaminy D we krwi - niestety, nasza prośba znalazła się z odmową uzasadnioną brakiem dowodów naukowych...

Fragmety obszernego opracowania, które niosą liczne dowody naukowe, poniżej:

więcej
Fluwoksamina w leczeniu Covid-19
Fluwoksamina w leczeniu Covid-19

"Wpływ wczesnego leczenia fluwoksaminą na ryzyko opieki w nagłych wypadkach i hospitalizacji wśród pacjentów z COVID-19: randomizowane, platformowe badanie kliniczne TOGETHER" - kolejne badanie opublikowane w literaturze naukowej, które poszerza naszą wiedzę o możliwościach leczenia infekcji koronawirusowej.

https://www.thelancet.com/journals/langlo/article/PIIS2214-109X(21)00448-4/fulltext

Opublikowano 27 października 2021r.

"Nasze badanie wykazało, że fluwoksamina, niedrogi istniejący lek, zmniejsza potrzebę zaawansowanej opieki nad chorymi w tej populacji wysokiego ryzyka."

więcej
Wodór cząsteczkowy jako terapia uzupełniająca w Covid 19

Wodór cząsteczkowy jako terapia uzupełniająca może wiązać się ze zwiększonym nasyceniem tlenem i poprawą tolerancji wysiłku u pacjenta z COVID-19

Podawanie wodoru cząsteczkowego rozpuszczonego w wodzie pacjentowi z objawami podobnymi do COVID-19 może poprawić poziom tlenu i wydolność wysiłkową.

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/labs/pmc/articles/PMC8572338/

więcej
SCHEMAT POSTĘPOWANIA U DZIECI W PRZYPADKU ZAKAŻENIA WIRUSEM SARS-COV-2
SCHEMAT POSTĘPOWANIA U DZIECI W PRZYPADKU ZAKAŻENIA WIRUSEM SARS-COV-2

Infekcja Covid-19 przebiega łagodnie u 99,998% dzieci- najczęściej wymaga wtedy podawania jedynie leków objawowych, podobnie jak w przypadku innych chorób infekcyjnych dróg oddechowych.

Poniżej przekazujemy podstawowy schemat postępowania u dzieci w przypadku infekcji wirusowej, ponieważ niejednokrotnie zostają Państwo osamotnieni w sytuacji stwierdzenia dodatniego wyniku testu, kiedy pediatra izoluje się od Państwa dziecka...

więcej
Naukowcy potwierdzają - amantadyna jako nowy, tani, łatwo dostępny i skuteczny sposób leczenia COVID-19
Naukowcy potwierdzają - amantadyna jako nowy, tani, łatwo dostępny i skuteczny sposób leczenia COVID-19

W Polsce mamy prześladowania lekarza, który zainicjował leczenie amantadyną - dr Bodnar z Przemyśla - a z zagranicy docierają do nas wieści tej treści:

"Proponujemy amantadynę jako nowy, tani, łatwo dostępny i skuteczny sposób leczenia COVID-19" - stwierdził międzynarodowy zespół naukowców w artykule opublikowanym na łamach "Nature".

Praca, która ukazała się w tym prestiżowym czasopiśmie naukowym, przedstawia m.in. badania molekularne na temat wpływu amantadyny na cząsteczkę koronawirusa SARS-CoV-2.

więcej

Ostatnio dodane

Badania w Tajlandii wykazały problemy z sercem u 29 procent zaszczepionej młodzieży
Badania w Tajlandii wykazały problemy z sercem u 29 procent zaszczepionej młodzieży

Według nowego badania, prawie trzy na 10 dzieci, które otrzymały szczepionkę Pfizera COVID-19, doświadczyło później skutków ubocznych dotyczących serca.

Badanie: "Cardiovascular Effects of the BNT162b2 mRNA COVID-19 Vaccine in Adolescents" (Wpływ szczepionki BNT162b2 mRNA COVID-19 na układ sercowo-naczyniowy u młodzieży) - preprint z 8 sierpnia 2022.

Niniejsze badanie koncentruje się na skutkach sercowo-naczyniowych, w szczególności zapalenia mięśnia sercowego i zapalenia osierdzia, po wstrzyknięciu szczepionki BNT162b2 mRNA COVID-19 u młodzieży z Tajlandii.

500 000 zł kary dla lekarza za leczenie amantadyną
500 000 zł kary dla lekarza za leczenie amantadyną

O problemie, z jakim borykają się lekarze, którzy stali na pierwszej linii ognia i z zaangażowaniem leczyli od wczesnych dni infekcji osoby z rozpoznanym Covid-19, a którym jest prześladowanie przez Rzecznika Praw Pacjenta, pisaliśmy już wcześniej w artykule:

Rzecznik Praw Pacjenta czy Rzecznik Praw Farmacji

https://psnlin.pl/news,rzecznik-praw-pacjenta-czy-rzecznik-praw-farmacji,135.html

Czy "szczepionki" były testowane na zwierzętach?
Czy "szczepionki" były testowane na zwierzętach?

"Fact Checking wspomina o trzech badaniach na zwierzętach. Jak się jednak okazało, we wszystkich trzech badaniach eksperymentatorzy zabili zwierzęta testowe krótko po podaniu szczepionki." - donosi publicysta Mariusz Jagóra.

Dr Katarzyna Bross-Walderdorff z PSNLiN w Realu24 - o zdrowiu Polaków
Pokaż
Dr Katarzyna Bross-Walderdorff z PSNLiN w Realu24 - o zdrowiu Polaków

Posłuchaj odważnej lekarki, która za głoszenie prawdy płaci wysoką cenę, a ludzkie zdrowie przedkłada ponad swój interes.


Do dzisiaj nie ma żadnej debaty. Obecnie są dane statystyczne potwierdzające obawy i ostrzeżenia niezależnych lekarzy, ale dalej się ich ucisza. Krok po kroku, w całej Europie, ...