Nie szczepimy się przeciw COVID-19

Lekarze dla zdrowia

##--plugin|marquee--##

NASZĄ MISJĄ JEST

kontakt ulotki grafiki facebook twitter telegram rummble

Listy i apele

LIST DO PREZYDENTA z prośbą o pilne spotkanie
UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ Z GRAFIKĄ: Facebook Twitter Telegram Instagram
LIST DO PREZYDENTA z prośbą o pilne spotkanie

W związku z propozycją Ministra Zdrowia dotyczącą wprowadzenia obowiązkowego szczepienia przeciwko Covid-19 środowisk lekarzy, nauczycieli i mundurowych, jako przedstawiciele wspomnianych środowusk Polskie Stowarzyszenie Niezależnych Lekarzy i Naukowców, Stowarzyszenie Nauczycieli i Pracowników Oświaty, oraz Stowarzyszenie Bronimy Munduru dla Przyszłych Pokoleń wystosowaliśmy List do Prezydenta Andrzeja Dudy z prośbę o pilne spotkanie, podczas którego moglibyśmy przedstawić nasze wątpliwości i przedyskutować możliwości dalszego rozwoju sytuacji zdrowotnej i społecznej w Polsce.

Warszawa, 16 grudnia 2021r.
Polskie Stowarzyszenie Niezależnych Lekarzy i Naukowców
ul. Szczęsna 26, 02-454 Warszawa; biuro@psnlin.pl

Stowarzyszenie Nauczycieli i Pracowników Oświaty
"Nauczyciele dla Wolności", ul. Lindleya 16, 02-013 Warszawa; stowarzyszenie@nauczycieledlawolnosci.pl

Stowarzyszenie "Bronimy Munduru dla Przyszłych Pokoleń"
ul. Okulickiego 20 skr. 17, 78-600 Wałcz; kontakt@bronimymunduru.pl
Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej
dr Andrzej Duda

Wielce Szanowny Panie Prezydencie,

ostatnia propozycja Ministra Zdrowia dotycząca wprowadzenia obowiązkowego szczepienia przeciwko chorobie Covid 19 środowisk lekarzy, nauczycieli i mundurowych budzi nasze ogromne zaniepokojenie. Zawody te są istotne dla zdrowia i bezpieczeństwa Polaków. Nie znamy odległych
skutków tego przedsięwzięcia, które po jednym roku powszechnego stosowania nie spowodowało oczekiwanych wyników. Z ubolewaniem stwierdzamy, że brak jest doniesień polskich naukowców w tym temacie, podczas gdy literatura światowa wskazuje na nieskuteczność szczepień oraz brak zahamowania transmisji wirusa. Wyszczepianie społeczeństwa jest nadal w III fazie klinicznego eksperymentu (wynika to z umowy z Departamentem Badań Klinicznych Produktów Leczniczych).

Żadna instytucja medyczna w Polsce nie prowadzi dokładnej analizy przysyłanych partii szczepionek. Do dziś nie zostały upublicznione niepożądane odczyny poszczepienne, o których jest tak głośno w światowym piśmiennictwie naukowym. Napływają także doniesienia o rejestracji setek tysięcy bardzo poważnych powikłań poszczepiennych łącznie ze zgonami. Stąd szczepienie również dzieci od 5 roku życia stanowi zagrożenie dla egzystencji naszego narodu. Z uwagi na specyficzne przepisy polskie zgłaszanie niepożądanych odczynów poszczepiennych w Polsce jest poważnie utrudnione. Przypuszczamy również, że przymus szczepień wybranych grup zawodowych jest wstępem do wprowadzenia takiego obowiązku dla całej polskiej populacji, co budzi nasz naukowo potwierdzony sprzeciw.

Już teraz zarówno środowisko nauczycieli, lekarzy, jak i służb mundurowych dotykają akty segregacji: jedynie nauczyciele niezaszczepieni są wysyłani na kwarantanny i pozbawiani 20% zarobków oraz wszystkich dodatków; studenci medycyny nie są wpuszczani na zajęcia. Żołnierze są
odsuwani od obrony polskich granic, wyjazdów na misje i szkolenia, przenoszeni na inne stanowiska służbowe, często oddalone o setki kilometrów od ich obecnego miejsca zamieszkania. Obniżanie dyspozycyjności w opinii służbowej i nie przedłużanie kontraktów to praktyki o najniższej wartości godzące w mundur i honor żołnierza.

Wiemy, że Pan Prezydent wielokrotnie wypowiadał się przeciwko obowiązkowym szczepieniom i myślimy, że zdaje Pan sobie sprawę, że przymuszanie strategicznych dla rozwoju i bezpieczeństwa państwa grup zawod owych do szczepień może się skończyć destabilizacją polskiego państwa i poważnymi brakami kadrowymi, czego ma świadomość m.in. min. Przemysław Czarnek. Wiemy również, że jako Prezydent stoi Pan na straży wierności Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej.

Dlatego też zwracamy się do Pana Prezydenta z prośbą o pilne osobiste spotkanie, podczas którego moglibyśmy przedstawić nasze wątpliwości i przedyskutować możliwości dalszego rozwoju sytuacji zdrowotnej i społecznej w Polsce, a także przyszłości naszych grup zawodowych i związanych z nimi środowisk.Z wyrazami szacunku

dr n. med. Dorota Sienkiewicz
Prezes Polskiego Stowarzyszenia Niezależnych Lekarzy i Naukowców

mgr Agnieszka Pawlik-Regulska
Prezes Stowarzyszenia Nauczycieli i PracownikówOświaty "Nauczyciele dla Wolności"

por. Jakub Kuśpit
Prezes Stowarzyszenia Bronimy Munduru dla Przyszłych Pokoleń


Listy_i_apele_PSNLiN-List_do_prezydenta_z_prośbą_o_pilne_spotkanie

Ostatnio dodane

STOP 5G! Przerażające fakty o technologii 5G.
Pokaż
STOP 5G! Przerażające fakty o technologii 5G.

Fakty są przerażające. Właśnie dlatego musisz sam wyrobić sobie zdanie na temat technologii 5G. Zapraszamy do obejrzenia filmu.

Larwoterapia (biochirurgia) - Marcin Rogus
Larwoterapia (biochirurgia) - Marcin Rogus
Larwoterapia (biochirurgia) - Marcin Rogus

Uwaga! Film zawiera drastyczne zdjęcia ran oczyszczanych z martwicy (np. stopa cukrzycowa)

"Larwy to najmniejsi na świecie chirurdzy, w rzeczywistości są lepsze od lekarzy - są tańsze i pracują 24 godziny na dobę". Prof. Andrew Boulton

To niezwykle skuteczna metoda oczyszczenia tkanek z martwicy. Pozwala efektywnie rozpocząć i wspomóc proces leczenia trudno gojącej się rany, np. terapia stopy cukrzycowej.

Dr Norman Pieniążek miażdży obłęd Covidowy, test PCR i szczepionki!
Pokaż
Dr Norman Pieniążek miażdży obłęd Covidowy, test PCR i szczepionki!

Wywiad mec. Jacka Wilka z dr Normanem Pieniążkiem genetykiem, specjalistą w zakresie diagnostyki molekularnej, wieloletnim pracownikiem CDC, szefem pracowni diagnostyki molekularnej, który obnaża kłamstwa i manipulacje z okresu pandemii Covid-19.

Żródło:

- https://www.facebook.com/watch/live/?extid=CL-UNK-UNK-UNK-IOS_GK0T-GK1C&;mibextid=cr9u03&ref=watch_permalink&v=422913590686388

Koalicja na Rzecz Ocalenia Polskiej Szkoły - List do Prezydenta RP Andrzeja Dudy
Koalicja na Rzecz Ocalenia Polskiej Szkoły - List do Prezydenta RP Andrzeja Dudy
Koalicja na Rzecz Ocalenia Polskiej Szkoły - List do Prezydenta RP Andrzeja Dudy

Szanowny Panie Prezydencie,

od kilku miesięcy z uwagą i niepokojem obserwujemy działania Ministerstwa Edukacji Narodowej. Zauważamy, że destabilizują one polski system edukacji oraz szeroko otwierają szkoły na niebezpieczne ideologie, pozbawiając je zarazem komponentu narodowego. Jako obywatele Rzeczypospolitej Polskiej, rodzice, nauczyciele, działacze społeczni, przedstawiciele organizacji pozarządowych podejmujemy szereg działań, aby zahamować niebezpieczne dla polskiej edukacji reformy.